Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
29. jún 2009

Cipsi, ides varit ten obed, co si spominala? 🙂

nelynka
29. jún 2009

riana nie to ide raz dva, to nie je tazke davat to dokpy...len si treba vediet nastavit rychlost skladby narovnako aby ti beaty (basy) sedeli 😀
je to jednoduche 🙂)

ale ide o to ze proste take veci ako riana, pussycat dolls a tieto hovadiny ja klasika nemam len v remixoch a on chce aby som to urobila v klasike...a to ja ee..tak neviem..vymyslim nieco asik

riana12
29. jún 2009

A ja ze to je nejake extra komplikovane 😅

nelynka
29. jún 2009

riana ne neeee..to neni.. 😀

riana12
29. jún 2009

Napadlo ma tak. Mali sme volakedy strasne davno na PC taky dobry pogramik, ze som donho nahadzala pesnicky, ktore som chcela pocuvat a vedel mi tie pesnicky spravit tak, ze ked jedna koncila, druha zacinala. Ze medzi pesnickami nebolo niekolkominutove ticho ako v takych beznych prehravacoch. Nenapada ta, aky by to mohol byt program? Mas nejaku skusenost s tym? 😅

nelynka
29. jún 2009

riana neviem..nepouzivala som nic take...
ja mam akurat program na mixovanie ale ten to nerobi zrovna..
ale su take programi na mixovanie, vola sa to ze automix 😀 😀 😀

riana12
29. jún 2009

No ja by radsej takovy, ako som pisala 😀.

nelynka
29. jún 2009

riana...
ved to je presne taky program ktory robi automix...tak sa to vola, ze ked ti konci skladba hned supe druhu cize tam nie su medzeri..to je automix...

riana12
29. jún 2009

Jaaaj, tak skusim patrat po automixe. Aj ked ten rpogram, co sme my mali, tak sa nejak inak vola. Ale robil to, co vravis - jedna koncila a asi v poslednych 5-10 s uz zacinala hrat druha, nech neni hlucho.

nelynka
29. jún 2009

ono sa to da nastavit aj na winampe myslim

riana12
29. jún 2009

Budem sa potom doma s tym hrajkat. Teraz vela vody nenamutim 😝

nelynka
29. jún 2009

hej

idem sa kus vyvalit na slniecko, musim to vyuzit ze tak pekne svieti a teplucko je, tak sa lucim potom pridem 😵

riana12
29. jún 2009

No ja este tak hodku aj kusok v robotke a idem tahet domkov 🙂

nelynka
29. jún 2009

tak som tu...zacina prsat heh 🙂

cipsinka
29. jún 2009

baby mam jednu otazocku teta Margit a Bananko z MAFstory su ta ista osoba??? 😅 😅 😅 😅

nelynka
29. jún 2009

cipsi ano ta ista osoba 😝 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
29. jún 2009

Ahojte 🙂
MM bol dnes doobeda na hubach aj s rodicmi, tak som to akurat porozkladala na stol, nech sa to susi 🙂 ... celkom pekne sa im podarilo nazbierat 🙂 ... od augusta zaciname pripravu na profi rodicovstvo 🙂 🙂 😵 😵 ... ak drahy nebude mat do jesene ziadnu pracu, tak si vezmeme malicke babätko a bude ho mat na plny uväzok a ak bude mat pracu vo svojom obore, tak si vezmeme väcsie od 3 rokov, nech moze chodit do solky a my normalne do prace ... tak budeme musiet do jesene trosku inak usporiadat nas minibytik, aby sa tam vosla aj male 😵 😵 😵 ... som zvedava, ako to dopadne nakoniec 😅 😕

nelynka
29. jún 2009

ahoj

zuzi takze vam to profi nakoniec schvalili?

zuzanockamt
29. jún 2009

nely ... kdezeeee ... este nic neschvalili, sme len na samom zaciatku ... najskor musis absolvovat pripravu a potom sa uchadzas o pracu v detskom domove a oni sa rozhodnu, ked si vsetko pozistuju, ci ta beru alebo nie ... ale ja duuuuufam, ze to vyjde a ze tych nasich 25 m2 im bude stacit 😅 😅 😕

nelynka
29. jún 2009

jaaaj ja som myslela ze vam to najprv schvali a az tak zacnee chodit na pripravu

zuzanockamt
29. jún 2009

nie, ... priprava je podmienkou na to, aby si mohla oslovit DeD so ziadostou o profi rodicovstvo ... najskor to absolvujeme a potom zacneme behat po domovoch a zistovat ich kriteria a dalsie poziadavky

nelynka
29. jún 2009

ahaaa..tak drzim palce nech vam to vyjde

zuzanockamt
29. jún 2009

vdaka 😉 ... dufam, ze sa podari ... sa tesim ... by bolo uzasne, keby sme si zobrali malinke babätko ... sme sa s drahym o tom bavili, tak sme sa dohodli, ze take od pol roka do tych dvoch rokov by sme chceli ... ved uvidime, ake nam pridelia a ci si budeme moct aj my vybrat 😕 😅

nelynka
29. jún 2009

takze drahy s tym plne suhlasi...to je super 🙂

zuzanockamt
29. jún 2009

hej suhlasi, co som velmi rada ... ved inak by sme do toho ani nesli 😉 ... mozno nam to pomoze aj na ceste k tomu nasmu 😉

nelynka
29. jún 2009

veru veru

cipsinka
29. jún 2009

nely diky ja som na to prisla az teraz,ze to je ta ista osoba inak to hra brutalne dobre potom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

Zuzi ja aj tak nechapacka,ze chcete cudzie babatko ked uz mate aj dost rokov aby ste konecne zacali pracovat na svojom 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ,dufam,ze som ta neurazila to velmi nerada ale mi to nejde do hlavy 😅 😅 😅 😅 .Ale ak je to vase rozhodnutie tak vam drzim palce aby Vam to schvalili 😵 😵 😵 😵 😵

zuzanockamt
29. jún 2009

cipsi ... nie neurazila si ma ... v podicke 😉 ... na vlastne babo zatial nemame prostriedky, takze si nan este chvilu pockame a ked bude vhodna doba, tak k nam urcite pride 😵 ... nie je to otazka veku ... ja mam este do 30 - 35-ky relativne cas 😉 😉 😉

nelynka
29. jún 2009

cipsi nemas vobec za co 😀

cipsinka
29. jún 2009

zuzi ale tvoj chlap nie 😀 😀 😀 😀 😀 .

Joooj sa tesim akurat mi manazerka poslala na mail vyplatnu paaasku a je tam omnoho viac ako som cakalaaaaaaaaaaaaaaa,jooooj milujem tu robotu 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre