Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
30. jún 2009

riana
Armin van Buren - Burned with desire 😀
ked uz to chces vediet...

cipsulik aj som tu stale 😀

cipsinka
30. jún 2009

sa modlim aby nezacalo prsat kde povesiam tie draheho veci????????/ 😨 😨 😨 😨 😨 Spodne pradlo vzdy susim dnu ale tieto jeho tricka a gate no neviem bude mu to schnut dva tyzdne ale hadam to vydrzi a pekne mu to uschne vonku 😎 😎 😎 😎

nelynka
30. jún 2009

cipsus teraz staci chvilocka aby to prefuklo a je to suche..ja som tak vcera vyvesala, behom hodiny som mala pradlo suche...a zacalo liat 😀 😀 😀

cipsinka
30. jún 2009

riana si zlata symposka 😉 😉 😉 😉 len skoda,ze mas iba jednu foto ☹ ☹ ☹ a normalne mi to ukazalo aj bez prihlasenia 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅

riana12
30. jún 2009

Cipsi ja mam veeelky odpor k foteniu, tam na FB je z oznamka. este by som ti mohla nieco poslat mailom na pokec, ked budem doma. Uz ta mam medzi priatelmi 😉

cipsinka
30. jún 2009

dobre tak mi potom posli. 😉 No ja zas milujem fotenieeeee ja mam asi milion fotiek aj teraz co som si pokupovala veci na dovcu tak ma drahy pofotil aj k sebe do telefonu som sa mu lubila 😉 😉 😉

riana12
30. jún 2009

Ked ja ho nemam rada, ze vyzeram ako blbecek na fotkach. ja si musim pri foteny taky jemny neutral hodit a musim mat aj na fotenie naladu. ked ma chce niekto nasilu odfotit, tak som schopna sa strasne najedovat 😅 😅 😅 😅

riana12
30. jún 2009

Nely, vdaka 😉 Budem odusevnelo na nete vecer hladat 😀

nelynka
30. jún 2009

tak ja tiez fotenie nemam rada, ale zase momentky mi nevadia lebo vtedy mam najlepsie fotky hehe 😀
a amozrejme musim byt upravena, inak to nejde 😀 😀

cipsinka
30. jún 2009

riana a nasla si tie moje fotky???? 😕 😕 😕 😕 😕

riana12
30. jún 2009

Nely, ja mam na momentkach vzdy najdelbilnejsi vyraz, aky len mozem mat 😠 😠 ☹. Ja sa musim len jemne nastelovat a fotograf aj musi vediet cvaknut v pravy cas, inac mi ta poza nevydrzi a zas som len za sisi 😖.

nelynka
30. jún 2009

riana je hodena na facebooku link 😀

riana12
30. jún 2009

Hej, Cipsi, nasla. Kompletne som ich popozerala. A to tam mas dokonca aj chlapinu 🙂. Tak som vas hned takto oboch obzrela. Strasne fajn vyzerate, sympaticky 😉 😉 😵 😵 😵 😵

cipsinka
30. jún 2009

riana ano to je moja chlapina 😵 😵 😵 😵 😵

riana12
30. jún 2009

Nely, ty tu ides pasovat moje foto? (uz som Cipsinke jeden FB link posielala 😀)

cipsinka
30. jún 2009

dufam,ze Egypt sa nam podari a budeme tam dovolenkovat a uz sa tesim ako Vam poukazujem fotky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
30. jún 2009

riana ani ja neznasam momentky lebo je zazrak ked sa niektora podari vacsinou som tam za debila 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

riana12
30. jún 2009

Cipsi a tie fotky, co su na pokeci, to ste vsetko v dublinskej ZOO boli? Ja potom budem stat prva v rade na foto. Budem hnusna a budem sa predbiehat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅

nelynka
30. jún 2009

riana ako pasovat foto? co?
ja myslim tu skladbu ze je hodeny link na FB ze si ju mozes vypocut 😀

ja si tiez musim porobit nejake cacane fotky zase ale tha...musim zhodit trosku hehe...

riana12
30. jún 2009

Ja mam peknych fotiek mozno 5% zo vsetkych nafotenych. Nastastie, teraz, ked su digitalne, tie vsetky debilne sa vymazu a mam pokoj 😀

cipsinka
30. jún 2009

mariannka ano vsetko je z dublinskej ZOO iba asi prva kde mame ksichty odfotene nie a ta kde som v tom ciernom svetri to tiez nie ale ostatne je vsetko z tej ZOO ved to vidis podla zeleneho tricka 😉 😉 😉 😉 😉 Potom Vam poposielam linky s Egyptskymi fotkami 😵 😵 😵 😵 😵 budem fotit ako drak dufam,ze vsetko vyjde 😉 😉 😉

riana12
30. jún 2009

Jaaaaaaaj, Nely. Myslela som, ze Cipsi hadzes linku na moju fotku 😅 😅 😅.
Tu v robotke nemam k PC reproduktory. Bud znasilnim kolegov PC alebo budem pocuvat az doma 😒.

nelynka
30. jún 2009

jasne jasne 😀 😀

tak vydrzis doma xixi..ale ked sa ti bude lubit tak napis potom ti ju ked tak nejako poslem az sa bude dat...
nieco take ako skype alebo ICQ nemas?

cipsinka
30. jún 2009

aj ja si chcem vypocut tu pesnickuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Nelusik ty nasa sikovnica nevies mi to najst na You Toube a tu hodit link????????????? 😅 😅 😅 😅 😅

riana12
30. jún 2009

Cipsi, no prebehla som to len velmi rychlo, kvoli kolegom, tricka som nestihla popozerat 😅. Ale ta ZOO musi byt paradna 😵 😵.

riana12
30. jún 2009

Nely, no mam aj ICQ, neviem, ci som Skype uz nevymazala. ale mozes mi poslat bud cez pokec alebo este na iny mail 😉

cipsinka
30. jún 2009

riana ano bola paradna po dlhej dobe sme niekde vyrazili a stalo to zato bola som nadsena mam este plno fotiek len som nemala trpezlivost cakat kym sa to tam da.Jasnacka chpenzi,ze si v robote tak sa musis tvarit,ze pracujes.Ale mam taky dojem,ze iba prve dve nie su zo ZOO inak vsetko ano 😉 😉 😉 😉

nelynka
30. jún 2009

tak jedine cez pokec ale nejde to lebo je prilis velka...
skusla som uz 😀

tak som volala zase za jednu pracu a hadajte co mi povedali

riana12
30. jún 2009

Nely a nechces si urobit jeden mailik na googli? Tam mi idu posielat aj 16MB prilohy 😀 😀 😀
A povedali ti, ze sa ozvu? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre