Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
30. jún 2009

nooo..len obcas...len tak privyrobenie, zastupovat ked bude treba...
len ci to vydrzim tie noci hehe..
ale tak uvidime..
uz mi kamarati naplanovali akciu na august hehe... 😀 😀 😀
samozrejme bezomna 😀 😀

zuzanockamt
30. jún 2009

tak ked ta to bavi a zarobis si nieco, tak preco nie 😉

nelynka
30. jún 2009

tak tu lepsie zarobim ako na slovensku ale tak uvidime..

som utekala dat pradlo dnuka bo sa zmraka a som sa zase vysypala na koberci v predsieni boha, tak som jebla na kolena ze som myslela ze sa nepozberam a nevedela som ci plakat alebo sa rehotat 😀

zuzanockamt
30. jún 2009

nely ... dufam, ze sa ti nic nestalo ... nieze skoncis ako ja s rozbitymi kolenami 😅 😕

nelynka
30. jún 2009

nene mala som teplaky...
ale to uz minule som sa tak suchla na koberci ked som bezala po telefon, je to tu nebezpecne 😀

zuzanockamt
30. jún 2009

ak mate len na dlazbe ten koberec alebo na plavajucej, tak to sa hrozne smyka ... aj u nas doma sa mi to stalo parkrat, ze som sa posmykla na koberci ... ale nastastie som nespadla 😉

nelynka
30. jún 2009

tak na plavajucej sa tak smykam hehe 😀 😀
mame doma lietajuci koberec 😀 😀 😀 😀
ja som vybehla zo spalne do pravotocivej zakruty 90stupnov a som sa smykla do zakruty a padla na kolena a lakte heh, aby tu clovek nosil chranice boha 😀 😀 😀

zuzanockamt
30. jún 2009

to hej ... musis bud chranice nasadit alebo pomaly chodit 😀 😅 🙂 😉

nelynka
30. jún 2009

tak na plavajucej sa tak smykam hehe 😀 😀
mame doma lietajuci koberec 😀 😀 😀 😀
ja som vybehla zo spalne do pravotocivej zakruty 90stupnov a som sa smykla do zakruty a padla na kolena a lakte heh, aby tu clovek nosil chranice boha 😀 😀 😀

zase zacalo prsat a nam padol internet boha..uz mi to leze na nervy

nelynka
30. jún 2009

no urob si zomna debila ten pocitac uz fakt..vypise chybu a nakoniec odosle dvakrat

cipsinka
30. jún 2009

caute ja som varila a pozerala nieco v archive.

inak cau Zuzi,pocuj tebe sa co stalo ked si mala rozbite tie kolena?? 😕 😕 Tebe to aj zasivali,ze???

zuzanockamt
30. jún 2009

cipis ... hej aj zasivali ... ved som to tu uz pisala viackrat ... spadla som z biku

cipsinka
30. jún 2009

zuzi tak asi som to necitala ked o tom nic neviem....

zuzanockamt
30. jún 2009

no asi nie 😅 ... ale uz je to relativne v pohode ... uz beham zase tak ako predtym

cipsinka
30. jún 2009

musela som bezat pre pradlo zacalo liat 😖 😖 😖 😖 😖

zuzanockamt
30. jún 2009

aj u nas hrmi,ale este neleje 😅

nelynka
30. jún 2009

tak som ut

tu uz dohremelo aj dolialo a teraz je zatahane...xixi..
a som sa prave dozvedela ze na svadbe sa veziem pekne v limuzinke 😀

zuzanockamt
30. jún 2009

nely ... to az taku ceremoniu chystaju? ... inak sa cudujem, ze ked maju taky vztah na vazkach, tak tolko penazi vyhodia na svadbu 😅 😕

nelynka
30. jún 2009

tak vztah oni maju celkovo dobry, od poslednej hadky sa uz celkom ustalili sa az divim..
a limuzinu im platia jej rodicia..otec na tom trval 😀

nelynka
30. jún 2009

a je to ich vec, ja som rada ze budu mat peknu svadbu, osobne sa mi nepacia malinke svadby o dvoch svedkoch pokial to nie je nutne

zuzanockamt
30. jún 2009

tak ja by som nezniesla,keby mi svadbu platili rodicia ... my sme si vsetko sami platili zo svojho ... ja som velku svadbu nechcela,lebo je to skoda penazi

nelynka
30. jún 2009

tak nam platili nico rodicia a nieco sme si platili sami a som rada...
mali sme tam len rodinu a par kamaratov..a mala som svadbu taku ako som chcela zo vsetkym ako ma byt

zuzanockamt
30. jún 2009

my sme mali tiez len rodicov a surodencov, ale chceli sme to my financovat, skor som ani svadbu nechcela ... az kym si to sama zaplatim 😀 😀

nelynka
30. jún 2009

tak kazdy ma ine nazory..nasi by ma do svadby ani nepustili keby oni nieco nehradili...takze tak..

zuzanockamt
30. jún 2009

neviem, kazdy ma na to svoj nazor ... mne by to bolo dost neprijemne tahat od nich peniaze, ked mi uz dost toho dali

nelynka
30. jún 2009

tak mojim by to bolo blbe nezaplatit nic, kedze vedia ze tie peniaze co by sme dali do svadby sa nam zidu inak...
takze bud by sme zaplatili za svadbu my a dostali od kazdeho 40 000 alebo si nechali nase peniaze a nechali zaplatit ich, takze to mas jedno

zuzanockamt
30. jún 2009

my sme nejake peniazky dostali od hosti, ale ziadne horibilne sumy ... ale som rada, ze sme to zvladli 😵

nelynka
30. jún 2009

tak my sme dostali od hosti a co som si vytancovala asi 50 000sk

zuzanockamt
30. jún 2009

ja som ziadne taketo divadielka nerobila ... my sme si posedeli do tej desiatej a bolo ... a aj to mi uz bolo dlho 😀 😀 😀

nelynka
30. jún 2009

u nas sa to patrilo tak sa to robilo, ja som chcela svadbu zo vsetkym ako ma byt, sediet na zahrade mozme aj bez sobasa 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre