Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
25. apr 2009

tak ja som na korculiach spadla raz a to som si zlomila zamestie, ale nevadi, odvtedy ani raz, dokazem sa dobre udrzat aj na kamienkoch na nohach..ale neviem, ja nejako neviem padat dobredu, ale vzdy padam dozadu a na zadok chranice nevymysleli este 😀 😀 😀

tak doma mame aj my bicykle, teda ja mam, ale ten uz zdedil moj otec a mm ma ale taky srot stary ze by som sa za neho hanbila keby na takom siel, nemame ich ani ako vziat kedze nosime so sebou domov psi a tie by potom nemali kde sediet...

chceli sme si kupit nove, rovnake aby sme mali ked uz mame dom, je tu krasna priroda, ale tha smola...nevydalo..snad o rok...

zuzanockamt
25. apr 2009

my, ked berieme bicykle na aute, tak vzdy hore na stresnom nosici, mame na to tam taky specialny drziak, takze sa akurat dva na auto zmestia

nelynka
25. apr 2009

tak my ten drziak nemame, a nie je najlacnejsi, takze by sme ich nemali ako vziat...

zuzanockamt
25. apr 2009

neviem kolko stoji, lebo MM ho ma uz dlho ... on je totizto fanatik do bicyklovania, tak ma kadeco ohladom toho, dokonca si aj sam vypletal kolesa na bicykle ... nam by sa dnu do auta zmestil iba jeden, aj to musime vyhadzovat zadne sedacky vonku

nelynka
25. apr 2009

tak moj bol tiez dakedy, este kym mal byvalku a ked odisiel do CR predal aj bicykel aj setko okolo toho a myslim ze drziak by ani nema..
ale viem ze sme ho pozerali a stal nieco cez 2-3000kc...

my zase mame aj male auto a aj kombika, ale ked ideme na svk, tak mame dvoch psov velkych a macku, plus milion veci od mojich rodicov berieme takze by sa tam bicykle nezmestili ani tak ani tak..
ale stare ani nechcem...ked uz tak kupit nove, lebo fakt, ten co ma doma je v dezolatnom stave a ten co mam ja doma pouziva otec, tak mu ho nebudem brat..

zuzanockamt
25. apr 2009

ved jasne, kupite nove a budete mat pokoj, aj ked aj nove treba po kazdej sezone dat do poriadku a pred sezonou tak isto ... MM je celkovo sportovo zalozeny, co som aj rada, lebo aspon sa aj ja hybem trosku 😀

nelynka
25. apr 2009

sak ale my nechcem enajek extra neviem ake bicykle...ja som mala dlhe roky horsky, jazdila som na nom naozaj vela a nikdy sa mi nestalo ze by som ho musela davat "doporiadku" ako pises. maximalne umyt a dofukat kolesa...a raz za cas vymenit brzdove gumicky a dost..

zuzanockamt
25. apr 2009

no MM ma taky horsky, kde nema tie klasicke brzdy, ale normalne kotucove ... vzdy sa musi robit udrzba, naolejovat retiazka, lebo ked sa jazdi, tak treba ... a na cestaku ma normalne brzdy, ale na nom vela nechodi, lebo ked bicyklujeme, tak väcsinou ideme aj po nejakom terene a tam by cestak trpel

nelynka
25. apr 2009

no hej, ja som mala vzdy klasiku a myslim ze retiazka drzala dobre naolejovana celych 6rokov co som na nom jazdila, nepametam ze by ju otec mazal...ani to nespominal..a frci este teraz ten bicykel..

zuzanockamt
25. apr 2009

coooo? ... tak dlho bez oleja? ... no my tam davame mazivo aj viackrat do roka ... ja sa v tom nevyznam vobec, MM je odbornik, tak nechavam na neho 😀 ... no nic idem sa chystat, drahy uz vymyslel aj trasu, tak som zvedava, dufam, ze to prezijem tie kopce 😀

nelynka
25. apr 2009

hej tak dlho a vpohode setko ani teraz nie je pohrdzaveny, fakt super stav ma...a na to ze ma uz skoro 9rokov...

tak drzim palce, tisko ti idem zavidiet 😉

zuzanockamt
25. apr 2009

zavidiet nemusis, lebo sa zase namakam ako kon 😀

nelynka
25. apr 2009

vies co by som za to dala teraz ist s mm niekam na turu?
juuuj ☹

cipsinka
25. apr 2009

hned za rana sportujete??? 😀 😀 😀 😀 😀 Inak caute stramandy 😉

cipsinka
25. apr 2009

aj my pojdeme na tuuuuru,juchuu sa tesim do Oravic poprazdit trosku chodnicky,zuzi ty urcite vies o com hovorim urcite si uz bola v Oraviciach,ze??? 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 a pojdeme aj do meandru oproti minulemu roku sa vstupne znizilo o polovicu len tak sme cumakovali,ze coooo??? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

nelynka
25. apr 2009

ahoj icpsi..
tak ja neviem o com hovoris, ale pofot a da fotky, rada sa pozriem 😀

cipsinka
25. apr 2009

no Oravice to je na orave a je tam novy meander vodny par,taky mensi ale je tam super,boli sme tam aj minuly rok niekolko krat,len vtedy vtupne bolo 500 na osobu na tri hodiny 😅 😅 😅 😅 😅 😅 a teraz je 271,cize podstatny rozdiel 😉 😉 😉 😉 😉 Bola som si urobit ranajky preto som tu nebola 😉 😉 😉 😉

nelynka
25. apr 2009

jaaaj, no ja som premyslala ze by sme sli v lete ked sa nam podari ist domov, do madarska sa kupat aj so svokrovcami, chodia stale tak ze by sme sli s nimi..len, ci na to budu peniazky neviem ☹

cipsinka
25. apr 2009

myslis na Balaton??? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 Tam som bola v tabore ked som mala 14 rokov a bolo tam super nekonecne mala voda az do pol jazera 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 My sme v auguste bol v Budapesti v tom tropicariu mysleli sme si,ze to bude vacsie ale zraloky som videla tak som bola spokojnaaa 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
25. apr 2009

nie nie Balaton, to je daleko..len nejakych 80km od KE tusim Teselvaros alebo tak nejak sa to vola, je tam termalne kupalisko...

cipsinka
25. apr 2009

ahaaa tak ja madarov moc nepoznam iba tam kde som bola a to Budapest a Balaton 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
25. apr 2009

tak ja som bola este v Ostrihome na hrade a dost s madarskom..ale na to kupalisko by som teda sla, ale az ked trosku schudnem, aby sa mm zamna nehanbil..

cipsinka
25. apr 2009

ja som tiez s postavou na tom hrozne ale kupila som si cele adidas plavky tak to nejako zakamuflazujem ale tie stehna co tam trcia to asi tazko 😠 😠 😠 😖 😖 😖

cipsinka
25. apr 2009

a ty neviem co riesie preboha ved mas 65 kil,co bych jaaaaaaaaaaaaa za to dala 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

nelynka
25. apr 2009

cipis...65kil ale 163cm...
mna nohy nejako netrapia, trapi ma brucho a clnky na bokoch...keby to niet a mat postavu ako pred rokom a pol...co by som za to dala ☹

cipsinka
25. apr 2009

ja mam 167 cm a o podstatne viaaaaaaaaaaaaaac kil 😅 😅 😅 😅 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ,ale to tu nenapisem sa hanbim 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
25. apr 2009

hm..tak sme na tom potom rovnako 😎

cipsinka
25. apr 2009

nie nie sme a to este podctivo chodim dvakrat do tyzdna cvicita a sem tam aj doma a vyzeram ako sud 😠 😠 😠 😠 😠 😅 😅 😅 😅 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

cipsinka
25. apr 2009

ja som dnes este ani do snaziliek nenakukla,hanbim 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
25. apr 2009

cipsi cvicis len chvilku, neboj, to pojde dole, ja sa k cviceniu nemam, jednak ze by ma to samu nebavilo tam chodit...samu ma nebavi cvicit ani doma..keby aspon tie bicykle nam vysli tento rok tak by bolo dobre, ale tha smola...snad este rok vydrzim 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre