Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
25. apr 2009

je to vsetko naozaj len a len o cloveku kazdemu sa paci nieco ine a kazdy ma rad nieco ine

nelynka
25. apr 2009

napriklad, ja mlieko neznasam a ty ho mozes milovat tak ze budes vrazdit pre neho, a predsa ta nebudem rpesviedcat ze je to hnus...
proste kazdy sme iny a kazdy ma svoj nazor tak to prosim neber v zlom a uz vobec nie ako urazku

cipsinka
25. apr 2009

no tak stazcu budeme mat zlateho retrivera ja tie psiky miluje su kraaasne,tie sa mi naozaj pacia aj ked su velke 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .A ja som niekde pisala,ze mi smrdi maly pes??? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 Ja som hovorila,ze mi smrdia velke psy,mala som spoluziaka ktory mal v byte psa a ako on smrdel bleeeeeeeee,cele oblecenie vsetko nikto s nim nechcel sediet 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale ved jasne je to kazdeho osobna vec,no pre mna velky pes patri na zahradu do volieri a nie do bytu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cipsinka
25. apr 2009

nely ja samotne mlieko neznasam tak sme dve 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
25. apr 2009

milacik a na teba by som sa niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikdy neurazila ja sa neurazam na ludi iba za to ,ze si povedia svoj nazor 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ,ved to je uuuuplne normalne ved ako by sme tu zili keby sa vsetkym vsetko pacilo 😉 😉 😉 😉

nelynka
25. apr 2009

cipsi...nasa Lara bola s nami v byte do jej skoro 9mesiacov..nesmrdela a mala sa dobre a to sme mali byt 25m2
plus tam s nou bola macka, nikto nikdy neprisiel a nestazoval sa ze by smrdela..

vies, ono ked mas doma psa, treba ho obcas aj okupat, ci je dnu alebo von..to je asi logicke...

aasi ked smrdi velky tak smrdia aj male psi, ved pes ako pes..co sa pachu a srsti tyka...

spoluziak ked sa nevedel osprchovat a nechaval si rozhazane veci po byte tak ze mu pes po nich liezol a nedokazal psa napratat do vane a raz za cas ho poriadne vysprchovata vykefovat to uz bola ale jeho chyba, nie toho psa...

zase pre mna pes do voliera ani na retaz nepatri, pes ma mat vybeh tak isto ako aj clovek ci je velky alebo maly..
a podla mna, ked si vonku maleho psa nenechas, preco by si tam mala nechavat velkeho?
sa bojis ze by si mala o jeden chlp viacej na zemi, alebo by si sa nezmestila do postele? 😀 😀 😀

ti vravim, nase su cez den vonku, behaju, hraju sa, spia, oddychuju, vybrechivaju po susedoch...a vecer sa pridu napapat a smia s nami v posteli ktora ma 140cm na sirku..obaja..to uz inak ani nevie a poviem ti ze ja uz bez nich ani zaspat neviem, ked necitim Laru na nohach a Denycho vedla mna ako mi funi do ucha...

cipsinka
25. apr 2009

Inak aj nasi maju velkych psov dvoch vlciakov ale do vnutra sme ich nenosili iba na silvestra lebo sa bali pedardier 😅 😅 😅 😅 😅 😅 a neviem si nasich vlciakov predstavit s nami vo vnutri 😒 😒 😒 😒

nelynka
25. apr 2009

fuj takze si mozme pisat aj o tej hnusnej chuti mlieka bleeeeeeee 😀 😀 😀 😀

mojko ja viem, ja len chcem vies, aby si to nebrala zle, lebo niekedy sa stane ze to co sa tu pise sa zle pochopi a potom su tu len sarapaty koli tomu a to ja nechcem cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk 😀 😀 😀

nelynka
25. apr 2009

tak aj nasi maju vlciaka a krizenca, plus dalsich dvoch malych, ich synov a jednu fenku ich dceru..fenka je sestra nase Lari a krpaty su bratia naseho Denyho, su z druheho vrhu...
ale ti poviem ze ani oni dnuka nechodia, nasi ich nosili akurat v zime lebo mama im zdrhla na zalety, nebola 14dni doma, tak sa moja mamka bala aby sa im daco nestalo samim vonku v zime, aby nezmrzli..predsalen boli este malicky....ale teraz uz dnuka ani nepachnu, pridu ked su otvorene dvere a padluju vonku zase, dnu ich to nebavi 😀 😀

cipsinka
25. apr 2009

no tak to je jasne,ze smrdia ked ich clovek neumyva,ale ked vidim ako sa nasich vlciaci denno denne valaju v hovnach,chytaju mysi a potkanov do ust a obzieraju vsetko co im pride pod ruku tak ma az strasa,ze by som ich mala v dome 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 .

Nenapisala som,ze psy patria na retaz tak to v ziadnom pripade ja MILUJEM PSOV a to by som nedovolila a do volieri som myslela tak,ze kazdy psik by mal mat svoje miesto svoju budu kde bude mat klud a myslela som to tak,ze patria do svojej budy(volieri)a nie ku mne do postele 😉 😉 😉 😉 😉 .

A dalej co sa tyka tych chlpov tak yorkshire chlpy nemaju oni maju vlasy a ked sa im o ne krasne staras tak ani nesmrdia a toboz ani nevypadavaju aspon nasej cipse nikdy vlasy nevypadavali 😉 😉 😉 😉 😉 😉

nelynka
25. apr 2009

cipsi jasne ale aj voliera je obmedzovanie pohybu tak isto ako retaz, tiez to bolo obrazne myslene...
nasi maju jednu budu a aj tak chrapu pri dverach na handrach pekne spolu, alebo po celom dvore roztahany 😀 😀

tak oni co maju yorkshira tak im trosku plzol, ale teraz myslim vpohode..
ale neviem, mna by to nebavilo, ja by som sa bala ze by som tomu nieco urobila ked je to take dorbne..
pri macke mam ostotu ze ked po nej skocim alebo ju trosku silnejsie chytim alebo nebodaj nejako zke chytim, tak psovi by to mohlo ublizit, macke nie, sak aj teraz, spala jak zabita a ja capla rukami po nej, xxixi, jej to niekedy robim ze ju takto strasim 😀 😀 😀

cipsinka
25. apr 2009

nely chuda mica,jej soky sposobujes 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aj nasi maju budu pre psy taku velku ale ja som ich tma v zivote ani nevidela zavretych,jedine ked prislo k nam male dieta a boli sme s nim na dvore tak sme ich zavreli aby im nieco neurobili ale inak nie,tiez chrapu pri dverach a strazia 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 No my urcite spravime budu,lebo aj ked budeme chciet vyjst s autom musime ho zavriet aby nezdrhol ked budeme vychadzat 😉 😉 😉 😉

cipsinka
25. apr 2009

boze v temacho zo silneny ciarok,meranie BT a pod.tie baby tam nic ine nerozoberaju preboha ved by ma porazilo stale dookola sa zaoberat mojim problemom jezkovie voci ved tie baby neotehotneju ani ked sa na hlavu postavia 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
25. apr 2009

tak nasa uz je naucena, ona sama nevybehne a maly vybehn, ale hned sa vrati ale iba ked je branka otovorena, ked sa ide autom von vedia ze maju byt dnuka....

tha stale odkola to iste preto ma tie temy nebavia, stale meraju pre dmrchou alebo ked meska den, stale negativne a stale venrvovane a sklamane ani nevedia poriadne z coho..strasneeeeee

cipsinka
25. apr 2009

nely veru,dufam,ze tak nedopadnem 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
25. apr 2009

aj ja dufam, ale tha u mna to uz nehrozi, ja som sa tak "stresovala" len 2mesiace nastastie, ze mi bolo luto a neviem ke marie, ze som sa sledovala atd...
a ked som bola tehu ziadne priznaky som nemala, ale to je vzdy tak hehe 😀 😀
neboj, ked sa tomu nepoddas nedopadnes..obcas zastresovat neuskodi ale nie hned pachat samovrazdu lebo to nevyslo 😀 😀 😀 😀

nelynka
25. apr 2009

inak vcera sme sa bavili o mrche tak mne prisla dneska, po 3tyzdnoch 😀 😀

cipsinka
25. apr 2009

to ti meskala tri tyzdne??? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 No,ja nastastie dnes ziadnu bolest nepocitujem tak sa tesiiim,dufam,ze do pondelka aj krvacanie zoslabne a budem moct ist cvicit 😕 😕 😕 😕

nelynka
25. apr 2009

nie prisla o tyzden skorej...normalne som mala pred troma tyzdnami a dneska som dostala zase... 😀 😀 na 23DC 😀 😀 😀 😀

cipsinka
25. apr 2009

aha to nejako skoro??No mne skoro nikdy nechodi vzdy len neskor 😉 😉 😉 😉 Boze my tu mame dnes taku zimu,ze ma ide porazit cely den leje a ja len kycham a kycham 😖 😖 😖 😖 😖

cipsinka
25. apr 2009

nevedela by som tu zit na stalo z tohto uprsaneho pocasia by ma asi porazalo,joooj zlate Slovensko urcite je tam dnes zas krasne 😵 😵 😵 😵

nelynka
25. apr 2009

tak ja od januara mam divnu, v januari som mala na 42dc, februar na 31dc, marec 36dc a teraz 23dc 😀 😀
potrat robi svoje 😉

nelynka
25. apr 2009

ja tiez neznasam uprsane pocasie,
neviem sice ako je na SVK ale u nas je zase uzasne, premyskam ze pojdem trosku na slnko nabrat endorfiny a mozno pri troche stastia ma aj kusok opali.. 😀

cipsinka
25. apr 2009

no musis byt vzdy pripravena nevies kedy ta to chyti 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
25. apr 2009

tak mna to vo vecsine chyti vzdy rano a vzdy doma...takze pohoda..a ked nahodou niekdy mimo tak zozaciatku mam len slabe, tak ked nahodou nemam cim zapchat dierku tak pomoze aj servitka na chvilku..

cipsinka
25. apr 2009

no ja tak mozem ist do prdele ale idem ja do postele pustim si Sex v meste a zabambusim sa v perinaaach 😅 😅 😅 😅 😉 😉 😉

nelynka
25. apr 2009

ja premyslam ze pozriem este kriminalku Maiami ale to mozem aj vecer pozerat, idem sa kus povenovat pesakom a kus poopalvat, mozno ma chyti..idem este vyskusat ci sa zmestim do lavora co mam doma aked hej tak mam zaruceny uspech opalenia 🙂)

nelynka
25. apr 2009

tak smola, nezmestim, musim ist nasucho :(

cipsinka
25. apr 2009

podarena,ze nezmestim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
25. apr 2009

dobre idem aj ja do tych perin,nech tu nezamrznem pa 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre