Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
7. júl 2009

ahojte

riana kto kuri?

zuzanockamt
7. júl 2009

Ahojte 🙂
veru zase horucava vonku a u nas celu noc lialo a aj rano to vselijako vyzeralo, ale teraz je uz pekne a svieti slniecko ... MM isiel zase na huby, tak som zvedava, co prinesie 😕 😕

leatea
7. júl 2009

bre ranko babule 🙂 tak dnes sa mi nechce nejako spat,tak som radsej prisla pozdravit 🙂

riana..to aj nam v skole kurili..som nahodou zistila,ze je radiator otvoreny a normalne bol horuci..a to vonku bolo cez 30!!! stupnov..blazni 😅

zuzi..no tak si das aspon prazenicu s hubami 🙂 to by si mohla aj tu poslat 🙂

zuzanockamt
7. júl 2009

lea ... ja huby moc nemusim a prazenicu s hubami uz vobec nie ... MM to ma ale rad ... ja len susim huby do vianocnej kapustnice a na polievku hubovu

nelynka
7. júl 2009

ahojte
ty vole dneska take spravy citam...u nas zavalilo cestu, co magnezitka odvaza odpad tak sa to zosypalo, v tatrach sa urobilo tornado...no mam dost hned takto zrana

leatea
7. júl 2009

zuzi..tak posli aj svoju porciu 😀

nely..takze nemam pozerat vcerajsie spravy pre istotu? 😕

zuzanockamt
7. júl 2009

nely ... to tornado nebolo take klasicke ako byva inde ... nedotklo sa zeme ... len vzdusny vir to bol .... uz aj meteorologovia vraveli v spravach, ze ludia narobili zbytocne halo okolo toho 😉 😉 😉 ... to uz od nedele bezi taka fama 😀

zuzanockamt
7. júl 2009

MM zbiera iba hriby a suchohribz a z nich prazenica nebude ... iba ak by nasiel kuriatka kao minule, tak mozno si spravi 😉

riana12
7. júl 2009

Nely, slnko kuri. Vsak je teplo ako v psinci. Este ze klima ide.
Lea - iba slniecko som myslela. Na to, ci sa kuri v radiotorku, to davaju velikansky pozor 😀

nelynka
7. júl 2009

lea ja neviem ci mas pozerat spravy...ja to citam nie pozeram..

zuzi ja spravy nekukam, takze som to nemala ako vediet...
malokedy si ich pozriem, zvycajne na to nemam cas alebo na to zabudnem

zuzanockamt
7. júl 2009

riana ... tak tu klimu ti zavidim ... o tom ja mozem len snivat 😀 😀 😀

zuzanockamt
7. júl 2009

nely ... ja len tak jednym uchom pocuvam vecer spravy, ked MM pozera, lebo vtedy zvycajne okupujem NB 😀 😀

nelynka
7. júl 2009

riana aha..tak tu kus kuri kus nekuri...
musim nieco vymysliet, nudim sa..
zase budem mat blbu naladu bo zase som sa nedospala a zibudil ma telefon, teraz pre zmenu ferov kolega!

zuzanockamt
7. júl 2009

ja som sa tiez moc nevyspala, lebo som isla spat az okolo polnoci a 6:30 mi uz zvonil budik 😝 😝 😝

riana12
7. júl 2009

Ja som dneska troska do robotky zaspala 😅 😅
Snival sa mi taky strasne hlupy sen 😝

riana12
7. júl 2009

Zuzi a moc nezavid 😉. Bo za chvilu nas niektora kolegyna "zrusi", otvoria sa okna a to teplo pojde dnu 😝 😝 To akoze bezna prax...

nelynka
7. júl 2009

ja som uz treti den nevyspata a ked sa nevyspim ani tuto noc, co sa nevyspim bo stary ide rano do roboty tak ma zobudi, ma uz urve..zabijem sa!

riana co sa ti snivalo?

zuzanockamt
7. júl 2009

nely ... ved tak si teraz pospi 😅 😕 ... ci cez den sa ti neda zaspat?

nelynka
7. júl 2009

zuzi ja neviem cez den spat a ked aj zaspim, tak tak som utahana este viacej...a nic neviem robit..len lezat..a ked spim predvecerom tak spim aj do rana a to som nie vyspata a ale este viacej unavena 🙂

zuzanockamt
7. júl 2009

nely ... 😀 😀 ... no tak uz neviem potom co s tebou 😀 😅 😀

nelynka
7. júl 2009

zuzi zabit, a budem spinkat cely cas 😀 😀 😀

riana12
7. júl 2009

Nely, no neuveritelna hlupost. Asi to bola kommbinacia poslednej precitanej knihy, vcerajsieho Scary Movie a nejakych nervikov.
No a sen:
Nepohodli sme sa s mladym, nejaku dobu sme boli od seba. Asi len len jednu noc. Presne neviem. Potom mi nejaka znama priniesla krabicu a v nej vysusena priatelova hlava (o vysusenej hlave v krabici bolo v knihe), co som sa divila, tak ma ani nedostalo to, ze mlady uz nezije. Jeden den som to len tak doma potajme drzala a rozmyslala co urobit. Potom som zasla na policiu cv Petrzke (teda neviem preco zrovna v Petrzalke) a to som este musela hrat, aka som cela hotova, urevana, aby nahodou na mna nepadla vina. Pritom az taky smutok velky som necitila. Zacalo sa to vysetrovat a tak, policajti to zobrali v pohode a zacali vysetrovat. Potom som, neviem preco, mala velku potrebu poslat peniazky jednej znamej, teda skor babatku, co maju v rodine. A nakoniec som zasla za priatelovymi rodicmi, ze im budem platit kazdy mesiac nejake peniazky (to tiez netusim, preco som mala potrebu im to platit, teda dosledok hej-ze im budem paltiti,pretoze priatel umrel, ale co bola pricina,neviem. ci som sa citila za to vsetko vinna?....) strasny sen. Potom som sa konecne prebrala, zmenila polohu a zaspala "sladkym", pokojnym spankom.
Preco sa mi taky sen snival? 😖 ☹

nelynka
7. júl 2009

riana...neviem co to bol za sen, ale podvedome nie si pravdepodobne spokojna s tym tvojim individuom..tym ze si sa vobec netrapila ked ti priniesli jeho hlavu..
ale keby ste sa rozisli citila by si sa vinna ty..preto platit rodicom..

ale to dieta nechapem...

zuzanockamt
7. júl 2009

riana ... 😀 😀 😀 ... ty mas teda sny ... to si lem mozog upratoval a spracovaval dojmy z knihy, filmu a tvojich psychickych stavov ... ziadne hlbsie vyznamy za tym nehladaj 😉 😉 😉

riana12
7. júl 2009

No dala by som na Nely. Ma to nieco do seba... 😉

nelynka
7. júl 2009

babyyyyyyyyy v piatok mam pohovoooooooooooooooooooooooooooooor

riana12
7. júl 2009

Nely 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
A povies na kustok viac? 😅

leatea
7. júl 2009

riana..no zaujimavy to sen 😀 aspon nie som sama,ktorej sa snivaju vrazdya tak podobne..

mne sa dva dni snivalo o nejakom upirovi..totizto davali vecne v telke uputavku na film van helsing,ci ako sa to pise..a jednoducho sa musel objavit aj u mna vo sne..ale upir to nebol,lebo mi nekusol do krku 😀

nely..skus sa pozriet,co jes pred spanim..a potom cvicenie pomaha,budes sa citit ovela lepsie 😉 lepsie ako jest nejake vitaminy 😅

zuzu..tak nic teda..budem dufat,ze sa raz niekedy tej hubovej prazenice dockam..

idem na nakup..lebo aj zacne prsat,kym pojdem 😅

nelynka
7. júl 2009

riana cakam na blzsie infosky v maile, uprimne, neviem o co konkretne ide ale je to v piatok o 7.30h 😅 😀 😀 😀

riana12
7. júl 2009

Nely, aka sikulka si. Nevies a ides 😀.
Drzkam palusiky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre