Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
7. júl 2009

no pekne si sa zasobila 😀 ... a este aj dva vesiaky k tomu 😀 😀 ... aj mne by sa zisiel taky svetrik nejaky ... ale nie cierny ... chcem nieco ziveeee 😀

riana12
7. júl 2009

Mali na vyber len fialovy, bledohnedy a cierny. Tak som brala cierny. Je univerzalny 🙂

leatea
7. júl 2009

zuzi..no v nedelu mame prve vyrocie,tak ideme niekam oslavit a zaroven to mat ako taku 'mini' svadobnu cestu 😅 na normalnu svadobnu pojdeme mozno niekedy aj s detmi..alebo ich dame niekomu strazit 😀

riana..no to si pene kupila..a tie vesiaky..dobry bonus..ale zas mna vzdy potesi,ked mam aj vesiaky k obleceniu,ved ho treba na nieco zavesit 🙂

inac..ja som si minuly tyzden kupila rozovo-cervene triko 😅 uplne nova farba pre mna..ale vyzera fakt skvele..snazim sa troska spestrit..mam kopec zelenej,aj bielej..potom aj borova kosela..a oranozve tricko jedno,aj modre sa najdu a cervene..insie asi ani nemam 😅 a mam cerveny kostym tiez..na ozivenie 🙂
a vase satniky maju ake farby?

riana12
7. júl 2009

No ja som nejak cierno-hnedo-oranzovo-fialova 😀. Potom vela nohavic bledych zelenych odtienov, nieco zlte a modre, biele tricka na ramienka. A este sa najde nejaka cervena bluzka. Ale tie prve 4 farby, to je naj 🙂

zuzanockamt
7. júl 2009

lea ... ja som mala rada volakedy tmave farby, ale uz ma to nastastie preslo 😀 😀 😀 ... teraz mam hlavne ruzovu, hnedu, cervenu, ciernu a nieco aj z modrej ... ale moja srdcovka je hneda a ruzova 😵 😵 😵

leatea
7. júl 2009

no tak zuzi..mas z coho vyberat teda 🙂

riana..moja oblubena farba je fialova..ale nenajdes ju v mojom satniku 😀

zuzanockamt
7. júl 2009

lea ... az tak vela toho nemam ... stale nervacim, ze si nemam co obliect 😀 😀 😀
ja nemam rada oranzovu a zelenu 😝 😝 😝

riana12
7. júl 2009

Lea a to preco nie?

leatea
7. júl 2009

zuzi..myslela som to tak,ze ked pojdes na nakupy,tak mas celkom dobre moznosti vyberu farby

riana..ani neviem..asi ma ziadna fialova nezaujala v obchode..ale niekedy skusim pozriet..

riana12
7. júl 2009

Ja som zas proti ruzovej 😀. Pretoze sa mi to spaja len s otrasne peroxidovych blodinok, co maju potrebu sa len do bledej ruzovej navliekat. No ked tak uvazujem, tak nemam rada taku cukrikovo ruzovu. Ked je tmava ruzova, cyklamenova, to je fajn. Ja mam rada zive farby, ale iba ak je jeden kusok na mne. Nerada "kricim" 😀

zuzanockamt
7. júl 2009

lea ... tak to hej 🙂 😉 🙂 ... ale mna musi oslovit najskor ten konkretny model a az potom patram po farbe ... v poslednej dobe je vsak nejaka velmi divna moda, tak kym si nieco kupim, co sa mi fakt paci, tak sa riadne nachodim 😝 😝 😝

riana12
7. júl 2009

Teda s otrasne peroxidovymi blodinkami 😅 (to uz su take, co sa im od neustale odfarbovania az vlasy rozpadavaju, nikdy to pre mna nebol pekny pohlad, ked som videla ich znicene vlasy ☹)

zuzanockamt
7. júl 2009

riana ... ja som volakedy tiez bola proti ruzovej, ale v poslenom case ju milujem 😀 ... a je jedno aky odtien a to iste s hnedou 😀

zuzanockamt
7. júl 2009

no tak tie peroxidove blondinky ani ja nemusim 😝 😝 😝

riana12
7. júl 2009

Mne bleda ruzova ani nepasuje a este ked si predstavim peroxidku, koniec 😝
Celkovo mi blede farby nepasuju. Iba ozaj peknucka biela. Inak su to skor pekne ziarive, hneda a cierna.

zuzanockamt
7. júl 2009

mne sa ruzova hodi 😀 ... a to ani blondina nie som 😀
MM ide v piatok rano na pohovor, volali mu poobede, je to sice pozicia obchodneho zastupcu - nic moc 😝 😝 😝 , ale tak ak by ho vzali, aspon cosi by bolo 😖

riana12
7. júl 2009

A coho by sa obchodny zastupca tykal? Lebo su rozne oblasti a tak... Ale ked nechces hovorit, ok 😉

zuzanockamt
7. júl 2009

pozerala som to na nete, tak by to malo byt nejake naradie a spojovaci material, neviem presne ... on len taketo technicke veci 😀

riana12
7. júl 2009

Tak to je fajn, ked on take rad 😉

zuzanockamt
7. júl 2009

no on je vyslovene technicky typ 😀 ... ale bola by som rada, kebyze sa mu uz konecne nejaka praca pritrafi ... hoci by to znamenalo, ze ziadna dovolenka sa konat nebude

riana12
7. júl 2009

A kedy ste ju teoreticky planovali? Koncom jula ci tak nejak?

zuzanockamt
7. júl 2009

tak jedine v juli ... od 10.7. do 30.7. ... vtedy mam ja v praci volno 🙂

riana12
7. júl 2009

No tebe sa to uz blizi, 10. je v piatok 😵

zuzanockamt
7. júl 2009

veru ... uz len dva dni a mozem si uzivat 😀 😀 😀 ... v piatok ale este asi pojdem na preventivku ku gyn., len este musim zistit, ci nema nahodou dovolenku 😅

leatea
7. júl 2009

no tak u nas je jedna pocierna ucitelka tej ruzova sekne 🙂
ale ja ju nejak tiez nemusim..si pamatam,ze na zakladnej som mala jednu ruzovu suknu..ale vyzerala dobre na tu dobu..a casom som ju presila tak,aby som ju na strednej este nosila 😀

zuzi..tak to nejaky last minute mozete stihnut..a budem drzat palce,aby sa konecne praca podarila..ved je to uz dlha doba..

zuzanockamt
7. júl 2009

lea ... ja nechcem ist k moru, takze ma nejaky last minute netrapi 😀 😀 😀 ... len vylety po slovensku alebo stanovacka niekde na morave 🙂 😉 😵

riana12
7. júl 2009

Aj ja chcem nejaku stanovackuuuuu 😲 😲 😲

zuzanockamt
7. júl 2009

ja som chcela chatku najskor, ale su dost drahe, takye asi len ten stan ostava 😝 😅 😀 ... ale v pohode, hlavne, ye niekam vypadneme ... nechcem dat za dovolenku celu vyplatu 😀 😀 😀

leatea
7. júl 2009

zuzi..tak to vas zbalis raz-dva a mozete ist kedykolvek teda..
alebo teraz ma napadlo..postavit stan na zahrade a mozete tam spat 😀

ja som este poriadne pri mori nebola,tak chcem ist pozriet..

zuzanockamt
7. júl 2009

lea ... nemame zahradu 😅
ani ja som este nebola pri mori, ale ani po tom netuzim

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre