Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
7. júl 2009

ved dufam, ze je to len tym ... test som si este nekupila ... dufam, ze nemam nejaky zapal alebo iny problem ... chcem ist v piatok na preventivku ... ak nebude mat dokina dovolenku 😝

zuzanockamt
7. júl 2009

mimo ... vyssie som to uz napisala ... mavam vzdy cyklus dlhy 25 - 26 dni, asi mam nejaky zapal alebo nieco podobne

cipsinka
7. júl 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeej zuzi tak to je teda poklona 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 DAKUJEM 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzanockamt
7. júl 2009

este rozmyslam, kto ma taky nevsedny, zaujimavy a mily nick 😕 😕 😕 ... este aj etuska je pekne

cipsinka
7. júl 2009

zuzi aj ja som mala posledny tyzden nejaky zapal alebo co mam taky tusak,ze mykozu neviem ci je to to lebo som to este nemala,no mozno raz pred rokom,ale dnes je to uz lepsie ale vcera to bolo najhorsie a uz tyzden dozadu som citila,ze tam je nieco v neporiadku 😖 😖 😖 😖

nelynka
7. júl 2009

uz pochovavaju Majkla chudak 😀

cipsinka
7. júl 2009

a u doktora som nebola dobrych par rockov a ani poriadne dr.nemam,vlaste mam ale ani kartu tam nemam zalozenu ale uz ma tisickrat volala,ze mam prist(to je rodina mojej babky taka mlada baba,no 35 rokov moze mat),no budem s tym musiet nieco poriesit asi teraz ked prideme na SVK ale vzdy mame toho toooolko vela,ze na gyndu ani nemyslim,no esteze to rodia,dufam,ze nedostanem spucung 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 Tato dokyna je taka poctivacka,asi pred rokom bola moja babca na nejakej oslave uz si presne nepamatam a sedeli vedla seba a debatili a taaak a ked jej babka povedala,ze od porodu nebola u zenskej dokt.tak hned tu minutu ju k nej objdednala a na druhy ten musela naklusat,ze aj zeny po 60tke maju chodit na kontroly babca mala taku tremu ale hovorila,ze uuuuplna pohoda,ze ma novucicku ordinaciu (ma napoly s mojej sesternici muzom 😉 😉 )

zuzanockamt
7. júl 2009

mykoza je väcsinou v posve ... a hrooozne to svrbi a pali a je biely hrudkovity vytok
mna boli a tlaci podbrusko ... a minuuly cyklus som nemala ovu - teda nemala som ten typicky vytok, ktory mavam stale, preto sa bojim, co sa tam deje ... som zvedava, ci ovu pride tento cyklus 😕

cipsinka
7. júl 2009

nely heeeeeeeeeeeej dnes?? 😕 😕 😕

zuzanockamt
7. júl 2009

ja chodievam na preventivku pravidelne kazdy rok 😉

zuzanockamt
7. júl 2009

no veru dnes uz konecne bude mat jackson pokoj

nelynka
7. júl 2009

hej hej uz prebieha pohreb prave teraz

cipsinka
7. júl 2009

no tak svrbiet to trosku svrbelo ale nie tak brutalne a vytok som tiez mala ale skor taky vodovy skoro vobec biely 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ,preto som aj s drahym moc nu nu nu nechcela robit lebo som sa bala,ze co to?? 😕 😕 😕 😕 Ja vobec nemam problem sa rozpravat o takychto veciach ale ku gynde ist mam taky zvlastny pocit sa hanbim 😅 😅 😅 😅

cipsinka
7. júl 2009

tam musi byt naroda ty prdo hadam este viac ako na pohrebe Dianky 😕 😕 😕

cipsinka
7. júl 2009

myslela som princezny Diany 😉

nelynka
7. júl 2009

cipsus nemusis sa hanbit...nie je to nic strasne a pokial mykozu naozaj mas, treba to liecit lebo sa jej potom nezbavis a moze ti pekne skomplikovat ked budes chciet mat krpce

cipsinka
7. júl 2009

bozeeeeeeeeeee uz tolko chyb robim uz aj tak prisiel drahy tak letiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
7. júl 2009

cipsi ... tak mykoza to teda asi nebola 😕 ... ja neznasam tie preventivky, aj ked mam velmi dobru gyn., ale tak chcem mat vsetko v poriadku a keby nieco, tak nech sa to podchyti skor 😉

nelynka
7. júl 2009

papa cipsik...

cipsinka
7. júl 2009

nelusi zlatko ja viem mas pravdu budem to musiet napravit aj ked nie kvoli sebe ale kvoli detickam aby nebol nejaky problem 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

zuzanockamt
7. júl 2009

papa cipsi 🙂

nelynka
7. júl 2009

cipsulik ano a ked vravis ze je fakt dobra a ustretova nemas sa co bat, treba ist 😉

zuzanockamt
7. júl 2009

veru netreba to zanedbavat 😉 😉 😉

nelynka
7. júl 2009

chcete sa zasmiat???
ako chcu lahko zbohatnut 😀 😀 😀

je to nejaka kamaratova kamaratka, a robili si z nej prcu a pisali do realitky ci nechce prehodnotit tu cenu nakolko ten barak je na spadnutie..podla mna to je tiez poriadne prehnana cena 😀 😀 😀

http://www.sreality.cz/domy-a-vily/prodej/choce...

zuzanockamt
7. júl 2009

nely ... neviem, v akej je to lokalite ... ale ta cena je teda poriadna ... ja by som dala tak 3 a pol miliona 😅

nelynka
7. júl 2009

ja som povedala 2,5 maximalne vzhladom na to aky ma pozemok, ten dom ako taky ma honotu maximalne 1,5miliona

zuzanockamt
7. júl 2009

tak to asi nie je velmi lukrativna oblast, ked len tolko

zuzanockamt
7. júl 2009

ale pozemok je teda poriadne velky ... brat MM dal za nieco podobne 3,6 miliona Sk v decembri 2008

zuzanockamt
7. júl 2009

hodinu nikto nepise a uz sme na druhej strane 😅 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre