Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
7. júl 2009

no hej, ten, dom...na kraji lesa..asfaltka az 800m inak tam je polna cesta, cize v zime alebo ked prsi prijazd nahovno, dezolatny stav domu, veskera obcianska vybavenost at 1,5km v susednej dedine...proste hroza..maximalne 2,5mil. viac by som nedala...
ved my sme nas kupili za dva melony a to bol uz v super stave sa da povedat...a pred krizou..a este teraz ked je akoze ta kriza a chcu za neho 5,5melona...vidina bohatstva ale bohuzial 😀 😀 😀

zuzanockamt
7. júl 2009

tak ked to je takto, tak hej ... tych 2 a pol az 3 mil. ... a teraz idu nehnutelnosti dole ... ale ved zistia, ked ho budu dlho predavat a nik ho nebude chciet, tak hned budu znizovat cenu

etuska
7. júl 2009

ahojte kocky,
tak uz sme stastne na "slovenskej planete" 😀 -akovola Slovensko moja dcera 😀
Let bol super,dokonca sme prileteli skor,este nas caka mojim bratom v sobotu ta ista trasa,lebo ideme pre MM do Krakowa-nemohol priletiet s nami-este musel do prace.

Zuzi-dik za kompliment 😅 -na zuzanockamt sa tu tiez stale tesiiim 🙂

riana12
8. júl 2009

Dobre ranko, babulky 🙂

riana12
8. júl 2009

Pýta sa majster Deža na stavbe:
M: Deži, vidíš totu muchu na konci lešenia?
D: Ne, pán majster.
M: Tak chlapci, balíme pre slabú viditeľnosť!

zuzanockamt
8. júl 2009

Ahojte 🙂
u nas je riadna zmena pocaia oproti vcerajsku, rano bolo iba 15 stupnov a zamracene a prsalo 😝 😝 😝

riana12
8. júl 2009

Aj tu je o nieco chladnejsie, rano poprchalo jemne. Ale lepsie sa citim, ako vcera, ked bolo take blee pocasie 🙄

zuzanockamt
8. júl 2009

ja sa citim dost naprd ... strasne nizky tlak mam a zle mi je 😝 😝 😝 ... iba by som spala, rano som sa ledva vygulala z postele, som isla do prace o hodinu neskor 😝 ... uz nech je piatok, nech sa vyspi konecne

riana12
8. júl 2009

Aj ja som nejaka mimo. Vecer som zalahla pred desiatou, hned som zaspala a horkotazko som o siestej vstala 🙄 🙄. Ale aspon nie je take teplo ako vcera.

zuzanockamt
8. júl 2009

ved to, aspon sa bude lepsie dychat 😉 🙂

riana12
8. júl 2009

Presne 🙂

zuzanockamt
8. júl 2009

len na vikend nech sa zase vycasi

riana12
8. júl 2009

Ja este nad vikendom neuvazujem, bo netusim, co bude. Ked by som nahodou mala doma kysnut, tak nech aj traktory padaju 😀 😝 😝 😝 🙄

zuzanockamt
8. júl 2009

ani ja este netusim, co bude, mozno budem tiez doma kysnut 😀

nelynka
8. júl 2009

ahojte
tak ja som zalahla asi o pol tretej a samozrejme o piatej starky siel do prace tak budicek a samozrejme o desiatej zase telefon!
ja zomrem, ja sa uz asi nikdy nevyspim tak aby som vstala sama od seba a potom ze mam divnu naladu cele dni 😀 😀 😠

zuzanockamt
8. júl 2009

ja sa vyspim cez dovolenku dufam ... mam na to 3 tyzdne ... v piatok bude sice este vstavat, lebo idem ku gyn., ale potom mozem vyspavat 😀

riana12
8. júl 2009

Jaaaj Zuzi, tebe ako dobre 😀
Nely a ty co az o pol tretej? 😠 Unaveny, nevyspaty clovek takto neskoro nechodi 😠

zuzanockamt
8. júl 2009

riana ... veru dobre ... musim nacerpat energiu, lebo potom budem mat volno az pocas jesennych prazdnin v oktobri a potom az cez vianoce

riana12
8. júl 2009

Jaj, ta jesen zbehne velmo rychlo a potom este rychlesjie Vianoce 😉

zuzanockamt
8. júl 2009

no dufam 🙂 😀 😀

nelynka
8. júl 2009

riana aj aj som sa divila ked o deviatej mi uz kyckala hlava, ale sme sa zakecali s kamosom na skype a bolo..kukam polnoc, pohoda, prisla nespavost, tak som si pohladala aj nejake skladby na nete, kukla film v telke...a pobrala som sa bo som nechcela byt hore do stvrtej az kym stary nepojde do prace hehe 😀 😀
ale sa divim ze som sa zobudila ked siel prec, lebo zvyknem ked idem tak pozde spat mat tvrdy spanok ked on vstava a velakrat ani neviem ze ide 😀

riana12
8. júl 2009

Daj si teraz slofika, Nely, vsak v noci dokoncis 😀

nelynka
8. júl 2009

riana sak teraz pred hodkou som vstala uz sa mis pat nechce, hodim mozno poobede ked bude cas 😀

riana12
8. júl 2009

Hod sa na slunicko. Teda ak ho tam mate (neviem, ake pocasicko je tam u vas 😅)

nelynka
8. júl 2009

slunicko je, ale vir fouka jak sialeny kua... ☹

riana12
8. júl 2009

Tak foukni do oblicejicku toho vetricku, at si sbali vsechny svestky a at se ty muzes opalovat na slunicku
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
8. júl 2009

Uz mi asi faaakt sibe 😖 😀 😀 😖 😖

nelynka
8. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵

riana12
8. júl 2009

Tusim som aj jemne basnicke ucho. Podla tej prvej polky sudim 😀.
Ja teraz bezkam do MC, dam si zase chickenburgerik, mnaaaam 😵

riana12
8. júl 2009

Nely uz asi haja 😕 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre