Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
8. júl 2009

Vsak to mas casu a casu 😀
Ja by som tiez mala o chvilu naklusat do kupelne. Volako moc som unavena 😝. To zas bude vstavanie 🙄.

zuzanockamt
8. júl 2009

no ved hej, este tu mozem chvilu posediet 😀 😀 😀

riana12
8. júl 2009

Tak ked sa rozhodnes ist, pojdem aj ja 😀

zuzanockamt
8. júl 2009

no asi tak za 15 minut vypadnem, lebo nech mam aspon pol hodinku, kym sa ponatieram vsetkym moznym a odmalujem, tak to trva 😀 😀 😀 😀

riana12
8. júl 2009

Vsak tych 15 min zbehne tak rychlo, ani nebudeme vediet ako. Ja si este budem chciet zrobit daku manikuru, ale najprv dat dohromady ostatne telo a potom az dake dalsie vymozesnosti - iba ak budem vladat 😀

zuzanockamt
8. júl 2009

aj mne treba manikuru spravit, ale sa mi nechce dnes 😅

cipsinka
8. júl 2009

ahojte my sme sa boli prejst a drahy zastal pred MC Donaldom,ze co si das???A ja,ze necham to na teba tak siel dnu a doniesol my Happy meal 😅 😅 😅 😅 😅 tak som si domkov odkracala ako male deco s happy mealom som si myslela,ze tam bude nejaka hracka ale tam bol kraaasny umelohmotny pohar a ked tam das vodu tak sa vevericiak z doby ladovej zmeni na modreho 😅 😅 😅 😅 😅 podarene to je som sa z toho tesila ako deco 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 .

Aj ja chcem ist s vami na flaaam 😅 😅 😅 😅 😅 ved ja dojdem do MT hoc kedy ked to bude mozne ale kde necham draheho?? 🤐 🤐 🤐 🤐 😕 😕 😕 😕

cipsinka
8. júl 2009

myslela som to tak,ze do MT by ma musel zobrat a kde ho potom poslem ??? 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
8. júl 2009

cipsi ... drahy snad doma chvilu vydrzi aj sam 😅 😅 😅 .... ved nebudeme nosit predsa drevo do hory, no nie 😅 😅 😅 😅

riana12
8. júl 2009

Ja len par nechtikov prepilnikujem, odlakujem a nalakujem priesvitnym. Kebyze mam neunavene oci a je menej hodin, tak by som si dala aj bodovy lacik, ale takto staci aj ten priesvitny 😀
Cispi, v Ba, v jednom nakupnom maju teraz muzsky kutik. Tam ho odhodis, nasadneme na vlak a dojdeme za Zuzkou do MT 😀 A ten poharcok mame aj my doma 😵 😵

cipsinka
8. júl 2009

zuzi a ako by som prosim ta prisla do MT,autobusom sa mi nebude chciet trepat 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
8. júl 2009

Cipsi, do MT dojdeme vlakom. nie? 😅

cipsinka
8. júl 2009

riana no ved ked sme stala pred MC donaldom som si na teba spomenula 😉 😉 😉 😉 😉 😉 takze aj na SVK su tie pohariky 😵 😵 😵 😵 😵 ale to asi na celom svete v MC don.maju tie iste hracky 😉 😉 😉 .SOm si tam nalievala vodu aby sa mi veverica farbila som sa z toho tesila 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅

zuzanockamt
8. júl 2009

cipsi ... no tak neviem teda ako ... tak vezmes so sebou 😉 😉 😉
riana ... ze muzsky kutik ... to by sa u nas v Tulipe zislo 😀 😀 😀

cipsinka
8. júl 2009

riana ale ja by som vlakom z ORavy musela prestupovat ak taky debil z Tvrdosina ide iba Oravka do Kralovian a potom neviem co odtial ide do MT 😕 😕 😕 ,aaaaaaaaaale co drahy ma donesie a nech si spravy program 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 .

ZUzi to ani nesranduj,ze pojde s nami ja chcem byt iba s vamiiiiiiiiiiii a chlapi nech su len pekne domka 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
8. júl 2009

ze muzsky kutik ja umreeeeeeeem to je uz co za haluz 😀 😀 😀 😀 😀 😀 chudatko moje tam by som ho nevyhnala ako takeho vyhnanceka 😅 😅 😅 😅 😅 😅

zuzanockamt
8. júl 2009

ved jasne, cipsi ... nech si spravi program sam 😀 😀 ... no z Kralovian by si musela ist len do vrutok vlakom alebo busom do MT 🙂

cipsinka
8. júl 2009

dobre bambulky idem ja chrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

riana12
8. júl 2009

Cipsi, no vies, aki si chapi uneseni, ked sa tam vyvalia na pohovku a kukaju futbal alebo sa hraju taky ten stolny futbal, citaju noviny a maju od svojich poloviciek pokoj, ze ich zenske nevlacia po obchodoch a tak. Jaaaj, hrajkaju sa tam vtedy ako male deti 😀 😀 😀

zuzanockamt
8. júl 2009

aj ja by som mala, rano vstavam poslednykrat do prace 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
8. júl 2009

idem aj ja teda pomaly do sprchy, kuknut TV a spat

riana12
8. júl 2009

Zuzi, no blo by to treba oslavit neskorym vstavanim 😀 😀 😀

riana12
8. júl 2009

Uz aj ja idem prec. Dobru nocku 😉

riana12
9. júl 2009

Mladý frajerský pilot prvýkrát v živote pristáva v noci. Namiesto obvyklého ohlásenia sa dispečerovi ozve z vysielačky: "Hádaj kto!".
Dispečer vypne osvetlenie na pristávacej dráhe letiska a odpovie: "Hádaj kde!!

zuzanockamt
9. júl 2009

Ahojte 🙂
u nas je zase zamracene a zima 🙄
riana ... dobry vtip 😀 😀 😀

riana12
9. júl 2009

U nas je tak chladnejsie, ale zato slniecko svieti ostosest 😀

zuzanockamt
9. júl 2009

no ako vam fajne 🙂 😉 🙂 ... u nas to velmi dnes na slniecko nevyzera 😕

riana12
9. júl 2009

Ale aspon vam nebude pripekat na hlavu. Treba hladat vzdy aj nejake pozitivum 😉

zuzanockamt
9. júl 2009

ved hej, aspon nejaka vyhoda 😉

riana12
9. júl 2009

Nejako sa to tu na dolniakoch rozfukalo 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre