Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
10. júl 2009

Tak ja mam aj skolu ako dalsi zavazok, keby mi praca bola malo 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

ved jasne .. my uz sme mali daaavno po skole obaja 😉

riana12
10. júl 2009

ale ako vravim, nie som typ, co sa zbali a ide pracovat do ineho statu 😀 😝

riana12
10. júl 2009

Idem ja teraz na obedik 😉

zuzanockamt
10. júl 2009

boooze ... to uz tolko hodin ... ja som si akurat riad umyla a idem sa vrhnut na tie policky,nech mozem ist na nakup

nelynka
10. júl 2009

tak som tu, kukala som film, kus si oddychla..a asi idem kuknut dalsi..len mus 😠 im najst zvukovku k PC bo nejako ju nemam asi

zuzanockamt
10. júl 2009

ako to dobre, nely 🙂 🙂 🙂 ... ja upratujem ... uz som police poutierala a teraz upratujem CD - jeden stojan uz mam hotovy a idem na druhy 😉 😉 😉

nelynka
10. júl 2009

tak aj mne by sa zislo upratat ale nemam na to naladu a nyvse ferko nastatsie spi tak aspon bude vyhajany..nech si pospinka..
ja idem natiahnut teplaky a idem pozbierta hovienka po psikoch, zhnite marhulky co su na zemi a obrat hrasok bo som si vsimla ze uz je vhodny na papanie 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

ja tiez nema naladu na upratko, vobec sa mi nechce,ale ked vidim ten prach a neporiadok vsade,tak som si povedala,ze sa do toho pustim

nelynka
10. júl 2009

tak ja na to kaslem, ja musim mat naladu aby som upratala, ale buduci tyzden sa do toho pustim kym bude fero v praci

zuzanockamt
10. júl 2009

ja to chcem mat uz z krku, nech si nekazim dovolenku 😉

nelynka
10. júl 2009

tak ja to nechavam tak aby mi to nekazilo dovolenku...ked to nikomu inemu nevadi preco by malo mne?

zuzanockamt
10. júl 2009

ja nemam rada okolo seba neporiadok, a ked nemam vyriadene, tak som nervozna z toho, lenze ked chodim do prace, tak velmi nestiham a vikendy som mala tiez v poslednej dobe dost rozbehane, tak to teraz napravam 😀

nelynka
10. júl 2009

tak mne to nevadi ked to nevadi nikomu okolo mna..
preco by som sa ja mala prethavat a vkuse pratat a drahy len bordel robit??

ked ma prist navsteva popracem...ked nie, pre mna nech aj miny padaju ked staremu nevadi...on len setko porozmetovat ale ze by nieco urpatal to ne

zuzanockamt
10. júl 2009

tak MM nejaky velky bordel nerobi, uz som ho naucila, ze si ma spratat,ked sa naje ... ked nech ponozky na zemi, tak uz ho nahanam, nech si to odprace a tak isto aj ostatne oblecko, ked ho necha poroztahovane, tak uz ho nahanam 😀 ... ale niekedy ho aj sameho napadne, ze by to mal poskladat 😀 ... a ked treba povysavat, tak mu poviem, pohundre, ale spravi 😀 😀 ... ale teraz ho nejdem zatazovat, ked ma ine na robote 😉

nelynka
10. júl 2009

tak bohuzial moj taky "cistotny" nie je..
ked nahodou zle utrie ritulu a ostane mu na trenkach tak ne do kupelky ale do suplika ich strci a na obhajobu povie ze nemal cas!!
kde hodi, tam necha ja ho mozem nahanat kolko chcem..
riad odkedy sme v dome neumyval..v byte ho umyl asi 5x za cely rok a pol..
a ked sa stazujem jeho otcovi tak mi povie ze on nikdy ani doma nebol taky bordelar.. ze mal izbu stale popratanu a sam od seba aj navaril aj riad umyl..a doma mi robit nechce nic!!

riana12
10. júl 2009

Ahojte, som spat 🙂 A upratujete? Ci sa este niekto najde na pokecik? 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

moj riady umyva, robieval to aj doma a aj teraz 😉 😉 😉 ... a co ma najviac tesi, ze ked nieco robi-napr. policky alebo nieco podobne v domacnosti, vsetko po sebe poodpratuje ... aspon nieco 😀 ... niekedy mi pride aj smiesne, ze ho stale komadujem, aby spravil to a hento, ale inak to nejde, treba to neustale opakkovat a jemu to postupne pomalicky dojde 😀 😀 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

riana ... ja uz mam poupratovane 🙂 ... uz len povysavam, ale najskor skocim do obchodu

riana12
10. júl 2009

Zuzi, ty si aka friska a sikovna. A ja som len na obede kysla, este v robote pokysnem, doma sa mi podvecer uz nebude nic chciet. Ale mam na plane zajtra daco porobit 🙂

zuzanockamt
10. júl 2009

no ved som rada, ze to mam za sebou ... este sa niekedy musim prekonat a donutit, nech si potriedim veci do skoly, co mi bude treba od septembra ... ucebnice a plany hlavne pochystat

riana12
10. júl 2009

Juuj, ty uz budes pani ucitelka 😵. A kolkatakov budes mat?

zuzanockamt
10. júl 2009

no veru uz zase budem 🙂 ... ved vlastne aj teraz som, len trosku inak 😀 ... budem mat siedmakov a osmakov, siedmakom budem aj triedna 🙂

riana12
10. júl 2009

No to uz budes mat deturence, co nimi hormony zacinaju plieskat...

zuzanockamt
10. júl 2009

no ved ja som zvyknuta, uz som mala take aj som bola triedna... takze pohodaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

riana12
10. júl 2009

Ale take uz nemusis vodit za rucicku, ako male prvacence. Kazdy rocnik ma svoju vyhodu a nevyhodu 🙂

zuzanockamt
10. júl 2009

ved hej 😀 🙂 😉

riana12
10. júl 2009

Ja som volakedy chcela najprv strasne ucit na prvom stupni, potom, ze ucit na druhom prdak a slovinu (😀 😀 😀) a aj tak som nakoniec niekde uplne inde zakotvila 😀 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

ja som chcela byt ucitelka od kedy si pamätam, len predmety som trosku zmenila, najskor som chcela SJL - D a nakoniec mam SJL - M 😀 😀 😀 ... ale tak aspon jednemu predmetu som ostala verna 😀 ... my sme cela rodina ucitelska, takze zo mna ani nic ine byt nemohlo 😀

riana12
10. júl 2009

no teeeeda 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre