Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
10. júl 2009

ahojte
tak som tu..vypadol mi prehliadac a ne a ne sa napojit na internet a pritom skype a ICQ fachcalo...ale co uz..
bola som si po podporu, dostala som hyn 7700kc tha neviem neviem co bude..este 1500 mi vysi makler, som mu pisala sms tak uvidime co odpise alebo zavola, kedy mi ich da a pravdepodobne bude dalsia brigadka za nejake drobne buduci tyzden ale do tej sa mi moc nechce

riana12
10. júl 2009

nely, ked mas moznost k nejakym peniazkom prist, tak nevahaj. aspon nieco ako nic 😉

zuzanockamt
10. júl 2009

nely ... to mas este dobre, ze dostavas podporu ... MM uz teraz skoncila tento mesiac a kedze ja pracujem, tak nedostane asi ani zo socialky nic 😝 😝 😝 ... otrasny stat toto .. a pritom platil odvody sedem rokov, ked robil 😠 😠 ... esteze nas peniaze netlacia, lebo by ma asi slahlo, kebyze musim kazdy cent pocitat

nelynka
10. júl 2009

no tak makler hned volal, ze ich prinesie dneska alebo zajtra...takze pohoda..zase aspon 1500 v pluse tak trosku lahsiu dusu mam..
a ta brigadka no uvidime co z toho bude ci to vyjde...necham sa prekvapit 😉

zuzanockamt
10. júl 2009

nely ... tak to je fajn, ze sa hned ozval 🙂
ja som sa uz aj konecne naobedovala a idem si asi spravit kavicku a kuknut ten casopis

riana12
10. júl 2009

Ja som unavena ako pes, ale preventivne kavu ee, by som este skor bachla hlavu o klavesnicu ako bez nej. Ja vobec neviem frcat na kofeine 🙄 🙄

nelynka
10. júl 2009

fuj kava!!!!

zuzi hej, on je vpohode...

stary teraz prehadzuje taniere v kuchyni ale ze by odlozil umyty riad a umyl co je v umyvadle to ne 🙄

riana12
10. júl 2009

Nely, ja skor ficim na kofole, pepsi, coca-cole. Ale zase mama strasne rada kavu s mliekom. a to je tam vtedy viac mlieka ako kavy 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

riana ... ja nepijem kavu preto, aby ma povzbudila ... taketo ucinky som nepostrehla este 😀 😀 😀 ... ale mamju rada s mlieckom a s cukrom a nesmie byt zrnkova 😝
nely ... tak ho trochu popozen k tomu 😉

nelynka
10. júl 2009

tak ja tiez mam rada ale pepsi twist s citronom a ladom jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😝 😝 😝 😝
ale kavu ziadnu, absolutne ziadnu len Kofilu cokoladku spapam 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

ja som kedysi pila aj zrnkovu, ale nerobi mi dobre na zaludok, tak zvyknem pit 3v1 alebo nejaku granulovanu s mliekom, bez mlieka nevypijem 😝

riana12
10. júl 2009

Ja som volakedy strasne odmietala kavu, ale hlavne poslednu zimu som sa nou rano zahriavala. Ale ako je toto teplo, tak nejak ani nepijem, by som hned bola mokra ako mys.
A ja tiez len instantnu. A v MC maju dobru kavu, vanilkove latte, mnaaam. A ako vravium, vzdy len s kopou mlieka 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

no ja mam tiez rada take rozne kavickove napoje typu latte ... mnaaaaam ... aj u nas v jednom podniku, kde chodime s MM na hranolky robia jedno take mnamkove 😵

riana12
10. júl 2009

Alebo mam potom este rada frappe, s kockami ladu. mnaaam. ked je horuco, je to mnamka 😵

zuzanockamt
10. júl 2009

s ladom som este neskusala 😕 😕 😕

nelynka
10. júl 2009

ja som to vymyslela, my pojdeme na veceru do mekaca, teraz zohrejeme parky este dame ako predjedlo a vytiahnem starkeho vonku a pojdeme do mekaca 😀

najlepsie, vola mi kamarat ze hlada druheho sofera ze chce sa ist na buduci vikend okupat do chorvatska a ze peniaze nemam riesit, ty vole..sa to bojim aj staremu povedat ale bodlo by mi to ☹ ☹ ☹

zuzanockamt
10. júl 2009

joj, tak to ked netreba riesit peniaze, to by som sla hned 😀 😀 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

a to by si isla len ty???

nelynka
10. júl 2009

zuzi ano len ja..s kamaratom na aute na ktoreho drahy tak trosku ziarli lebo som s nim poslednu dobu stale v kontakte...
a starky je v praci...
a este idu dalsi kamosi co tam idu na dovolneku na tyzden..my by sme sli len na vikend sa okupat..v piatok tam vecer, sobotu sme tam a v nedelu rano naspet

zuzanockamt
10. júl 2009

no tak to je zloziteeeeeeeee 😅 ... mna by MM isto nepustil ... s cudzim chlapom 😅 😅 😅 😅 😅 ... to teda nie

cipsinka
10. júl 2009

ahojte nezbednice 😉

uz som domka pustili nas o pol hodku skor ale mame platene dokonca 😉 😉 😉 Idem si vas precitat

zuzanockamt
10. júl 2009

ahoj cipsi ... to mas super taku robotu 🙂 🙂 🙂

nelynka
10. júl 2009

zuzi ved toto, ze je to zlozite strasne...
ani mu to nepoviem, nejako sa vykrutim.. ☹

ahoj cipsus 😉

cipsinka
10. júl 2009

zuzi ano mam nestazujem sa,len to ma trosku vytaca,ze kazdy piatok nam manazerka posiela roster a mozem a nemusim tam byt 😅 😅 😅 ,no ale s tym sme ratali ked som si tam CV posielala tak sa nema preco stazovat aspon budem doma vegetit 😉 😉 😉 .

No,tak bavili ste sa tu o upratovani tak musim povedat,ze moj drahy je asi poriadkumilovnejsi ako ja 😅 😅 😅 ,lebo napr.prideme z mesta alebo parku tak ja veci necham prevesene na stolicke a on neeeeeeee on to musi vseeetko poupratovat 😅 😅 😅 😅 😅 a ja zas nie ja si musim trosku oddychnut a potom upratovat 😉 😉 😉 😉 .

A este tema kava tak to ja vobec eee,nemam rada kavu iba teraz som si kupila na SVK CARO ale to pijem raz za rok 😉

zuzanockamt
10. júl 2009

veru nely, neviem, co by som ja robila na tvojom mieste ... ale tiez by ma to lakalo ist, ale mala by som vycitky, ze idem bez MM a chlapi by to asi nepochopili 🙄

nelynka
10. júl 2009

tak aj mna by zrali vycitky ale k moru sa tak skoro a hlavne tak lacno nedostanem nikdy ☹

zuzanockamt
10. júl 2009

cipsi ... aj my sme to mali take neiste s pracou v UK ... raz ano, raz nie ... mi to liezlo neskutocne na nervy 😝 😝 😝 ... teraz mam pokoj 😵 😵 😵

zuzanockamt
10. júl 2009

ved tak mu to skus, nely vysvetlit a uvidis ... aby si si nevycitala, ze si sa o to aspon nepokusila 😕 😕 😕

cipsinka
10. júl 2009

joooj baby som taka nestastna dnes som volala babicke,ze ako sa maju a taaak a zacala,ze nooo uz ti to musim konecne povedat a ja,ze cooooo preboha sa zas stalo a,ze pred mesiacom spadla zo schodov co mame dole do dovara,ze sa jej tam nas maly pes zamotal a ze,letela cez vsetky schody a ,ze ju len dvierka do zahrady zastavili ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ,ze mala narazenu klucnu kost (co ju vraj boli a riadne doteraz ☹ ) a polku tvare mala modru a aj stehna co sa tak poudierala,no ja som sa skoro rozplakala ked mi to povedala ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ,tak teraz normalne zas zvazujeme co s Egyptom,ze ci nebude lepsie ked pojdeme domkov a budem pri nej,vraj bola vcera aj u doktora,ze krv v poriadku ale tlak dost hrozny ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ A vraj jej doktorka povedala,ze mala oooobrovske stastie,ze taketo pady dochodcov ako mala ona byvaju smrtelne kedze si narazila celu hlavu a hlavne spanky a dr.ju poslala aj na ocne,ze ci nema nejake nervy v oku porusne,no som z toho znicena ako uz je to mesiac vraj co sa to stalo,ze presne dnes je mesiac ale aj tak je to smutne,tak neviem co budeme teraz robit s tym augustom ci domkov ci Egypt nechame to este asi plavat a na poslednu chvilku sa rozdhodneme

zuzanockamt
10. júl 2009

joj cipsi, to mi je luto ... veru u starych ludi byvaju pady velmi nebezpecene ... ja by som sla asi domov na tvojom mieste

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre