Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
10. júl 2009

zuzi tak ako mne to az tak straaasne nevadi som rada,ze mam pracu a k tomu este taku fajn 😉 😉 😉

zuzanockamt
10. júl 2009

cipsi ... ved ty vies ... mne to neskutocne vadilo 😀 😀 😀 ... lebo som bola zvyknuta trosku na iny system zo Slovenska 😉

cipsinka
10. júl 2009

zuzi no ved aj ja som bola zvyknuta na iny sysetem zo SVK,ze ma iba vyuzivali do bezvedomia a nic neplatili 😅 😀 😀 😀 😀 a tu je to ako prechadzka v ruzovej zahrade 😵 😵 😵

Zuzi asi aj my nad tym rozmyslame,ze to nakoniec spravime tak ako sme chceli,ze teraz pojdeme na SVK a v janu.ako bolo povodne v plane pojdeme do Egypta.A vies co ma trapy najviac,ze s babkou volam kazdy,kazdy druhy den a ja som si to vobec nevsimla,ze sa nieco deje ☹ ☹ ☹ ☹ a vraj mala aj peru opuchnutu a ja som to vobec nezaregistrovala 😔 😔 😔 😔 😔 A moja babka ma problem s krvou tak jej sa aj modriny hoja dlhsie ved si zober,ze je mesiac od toho padu a este stale je modrinova po nohach,ze na tvari je to uz lepsie ale stale to nie je v poriadku,najradsej by som sla hned domov 😔 😔 😔 😔 😔 Preto aj chapem babku,ze mi nikdy nic hned nehovori az ked sa dana vec utrasie lebo ja som hrozne precitlivena v tychto veciach a hned by som letela domov 😔 😔 😔 😔 😔 .

Zuzi ale uznaj je to normalne??V jan.sme mali ist na dovcu a tiez mala babka zdrav.problemy tak sme to zrusili a teraz zas asi nam to nie je sudene 😔 😔 😔 😔 😔 ,ale babka nikdy predtym nemala ziadne taketo vazne zdrav.problemy iba on nov.minuleho roku sa to s nou nejako taha,uz dva krat bola v nemocke a teraz ked je uz vsetko tri mesiace OK stane sa toto 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

zuzanockamt
10. júl 2009

cipsi ... a kolko ma rokov? ... no ved dovolenku si este uzijete inokedy ... moja babka tiez od isteho veku zacala mat vselijake zdravotne problemy, kazdu chvilu len po doktoroch musela behat ... a teraz uz je to druhy rok, co nie je medzi nami ... takze ja uz nemam starych rodicov ... otec, co mal rodicov, tak ti zomreli cca pred 25 rokmi, to som bola este krpata a mamin otec asi pred 19 - timi 😔

nelynka
10. júl 2009

zuzi neviem, ked najdem odvahu mu to poviem...uvidime..

cipsulik to ma velmi mrzi ale bude babina vporiadku neboj...
ja by som tiez sla radsej domkov, ved na dovu mozte ist kedykolvek..

zuzanockamt
10. júl 2009

nely ... a ako myslis, ze bude reagovat??? 😕

nelynka
10. júl 2009

baby my mame zaujemcu o maciatko, ja sa taaaak tesiim 😀 😀 😀

no ja som jednych starych rodicov ani nepoznala, z maminej strany..dedo s ocovej zorel ked som mala tusim 4roky a babka ked som mala si 9..ale na jej pohreb som ani nesla..

cipsinka
10. júl 2009

nely ahoj ani som ta nepozdravila prepac,ale akosi mi je smutno a na hovno 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 .

AAAAAAAAAAAAAAle baby serem (prepacte za vulgarizmus) na dovolenku celu ju mam u riti hlavne nech je babka OK to je pre mna priorita

nelynka
10. júl 2009

zuzi klasika..bud na nastve prestane somnou hovorit a precedi cez zuby ze ked chcem nech idem alebo povie razne ze nie...

cipsi vpohode..ja sa nehnevam..
aj mne je nahovno ale tha nejao bude...

cipsinka
10. júl 2009

zuzi ma 74 rokov

cipsinka
10. júl 2009

ale velmi ciperna a uzasna zenska s modernymi nazormi,preto ju tak velmi lubim 😵 😵 😵 😵 😵

zuzanockamt
10. júl 2009

nely ... takze ani nebude asi pristupny, ze by ste sa dohodli nejako 😕 😕 😕 ... no typicki chlapi 🙄

nelynka
10. júl 2009

zuzi neviem...ako viem ze by ma pustil, keby som chcela ist, ale neviem ako by sa choval keby som prisla domov...a ja nechcem aby bol na mna nasraty koli takej blbosti...nechcem sa s nim viac hadat a byt viac vytocena ako som..

zuzanockamt
10. júl 2009

no ved to ... ja by som asi tiez ostala doma radsej ... a ty by si ho pustila s nejakou kamoskou na vikend takto?

nelynka
10. júl 2009

nepustila ale to je ine, on nezriali, ja ano 😀
a mozno by mu trosku prospelo keby vedel ze som s inym chlapom prec...by si ma mozno zacal konecne vazit ako zenu nie ako domacu pani co vari, perie, upratuje, zehli....

zuzanockamt
10. júl 2009

to je pravda, ze by vam to mozno prospelo a uvedomil by si, ze to, ze si pri nom nie je samozrejme a musi si to vazit ... tak mu to skus takto nejako vysvetlit 😕

nelynka
10. júl 2009

zuzi uvidime..
ako som pisala, ked budem mat silu tak mu to poviem, ked nie tak nie..
a necham to radsej tak

zuzanockamt
10. júl 2009

no ved jasne, ty uz sama najlepsie vies, ako sa mas zariadit 😉 😉 😉

nelynka
10. júl 2009

tak uvidime

riana12
10. júl 2009

kuk 😕

zuzanockamt
10. júl 2009

no este chvilu a sme na druhej strane 😅 ... som si stihla uz aj francuzsku manikuru spraviit, tak sa tesim, ze ake mam pekne prsteky 😵 ... a aj pradlo vyvesat 😀

nelynka
10. júl 2009

ja som chcela ist na nechty ale asi nepojdem..aj ked 600kc neni vela si myslim

riana12
10. júl 2009

Ja o nejakych super krasnych nechtikoch mozem snivat. Ja som jednak rada, ak stiham len prelakovat priesvitnym a jednak, ak mi to chvilu vydrzi a nechtiky sa mi nedolamu 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

co si chcela gelove? ... aj ja som nad nimi rozmyslala, ale asi by mi dlhe prekazali ... takze zatial len moje musim strpiet 😀

nelynka
10. júl 2009

ja som gelove mala na svadbe a zvykala som si na ne asi tyzden ale potom to bola pohoda..a som chcela na svadbu tiez ked sa uz budem podpisovat tak isto budu fotit tak nech mam nejaku cacanu fotecku

zuzanockamt
10. júl 2009

ja som gelove nemala ani na svadbe ... nebolo kedy 😀 😀 😀 ... ja sa bojim, ze by mi trosku prekazali pri sportovych aktivitach ... hlavne turistika ... ale mozno sa dam niekedy na o, lebo som este nikdy v zivote nemala dlhe nechty 🙄

nelynka
10. júl 2009

tak to bola pohoda pre mna 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

a mojmu drahemu sa aj tak nepacia take umele ... uz ked mam len obycajnu francuzsku, tak len nosom ohrna, ze fuuuuuuuuj aka umelina 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
10. júl 2009

tak moj take veci nechava namna

zuzanockamt
10. júl 2009

ved aj moj, len sa vzdy patricne vyjadri 😀 😀 😀 ... ja mu tiez nehovorim do toho ako sa oblieka, hoci by sa mi pacil iny styl 😀 😀 😀 ... a on ma tiez necha nech sa vyblaznim, co sa tyka mojho obliekania, vlasov a ostatnych veci 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre