Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
10. júl 2009

alebo si najmem babulku, co vynosi a porodi namiesto mna 😀 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

no to by sa ti neratalo potom to babo 😅 ... svoje je len svoje 😉 😉 😉

riana12
10. júl 2009

a vsak by som ho mala zo svojho vajicka, len nech trpi za mna ina 😝

zuzanockamt
10. júl 2009

ved hej, ale aj tak je ine,ked ho budes mat tych 9 mesiacov v sebe 😉 😉 😉

riana12
10. júl 2009

ved ja to len zo srandy. pokial to zdravie dovoluje, tak by som ho jednoznacne donosti chcela ja. predsa len to musi byt uzasny pocit, ked citis, ako sa babatko v tebe otaca, kopka ta a vselico ine...

zuzanockamt
10. júl 2009

no to hej ... ale neviem si to ani len predstavit 😅 😅 😅

riana12
10. júl 2009

este by som si vedela predstavit uplne zaciatky, ked zistis, ze si tehotna. kedze sa priznaky podobaju ako na prichadzajucu MS a to ja citim, ked ide, tak toto stadium je pre mna predstavitelne 😀 ale to dalsie si uz predstavit neviem

zuzanockamt
10. júl 2009

tak ja si ani priznaky predstavit neviem 😀 ... a to ostatne tiez nie 😀

riana12
10. júl 2009

raz sa obe dockame a este budeme vdacne, kym sme neboli tehotne 😀 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

no tak to hej ... to som si aj ja uz povedala 😀 😀 😀

riana12
10. júl 2009

presne 😀 😀 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

ked vidim moju sestru aka je vynervacena uz z toho brucha 😀 😀 😀

riana12
10. júl 2009

to musi byt "parada", vlacit pred sebou tolko zataze. a nema to ako zamienku, aby sa o nu manzelik viac staral a obsluhoval ju? 😀 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

ona nema manzela 😅 😅 😅 ... ale nastastie nema az take mega brusko ako niektore ... a pribrala len 10 kg, co je super

riana12
10. júl 2009

a priatela? 😅
zalezi aj na proporciach tehotnej, na genetike, ako sa jej telo bude chovat pocas tehotenstva. Mama napr. chudla a jedna znama mama v 8. mesiaci brusko ako ina v 4.

zuzanockamt
10. júl 2009

hej priatela ma ... su spolu len rok ... teraz v lete mali vyrocie ... a on zatial pracuje vo svedsku a ona je u nasich doma ... ale jemu tam niekedy v oktobri konci zmluva, tak by mal byt uz natrvalo na slovensku potom

riana12
10. júl 2009

aha 😅 a coze od tak daleko vo Svedsku? malokedy pocut, ze by siel cloviecik prave tam pracovat.

zuzanockamt
10. júl 2009

neviem preco prave tam ... to tam maju nejaku firmu, ci co ... neviem presne ... teraz akurat riesia byvanie 😀

riana12
10. júl 2009

aj ja chcem riesit byvanie 😲 😲 😲 😲 😲 ale este si pockam 😝
dneska som tak zo srandy pozerala reality na nete, nasla som super inzerat, novostavka, velky dvojizbovy, slusna poloha pri centre a ina za 1.300.000 SK. zadrhel v tom, ze to muselo byt v pohotovosti a bola k tomu rezervovana garaz za skoro 400.000 SK. a mozno to malo aj iny problem, kto vie. v inzeratoch sa toho vela nepise. ale ta cena ma teda sokla. no mat peniaze, nevaham a hned byvam... 😔

zuzanockamt
10. júl 2009

tak to je uuuuzasna cena, fakt dobre ... ja uz nehnutelnosti ani nepozeram, naco

riana12
10. júl 2009

no len kto ma tolko peniazkov v hotovosti?
mozno by sa dalo nejakou hypo, zalozis inu nehnutelnost a tete by sa tym padom vyplatila hotovost. ale ani na to nie je peniazkov. sice ta splatka za hypo by bola super. no skoda, ze sa taka ponukla vyskytla teraz...

zuzanockamt
10. júl 2009

no asi len na hypo, lebo nie az tak vela ludi ma tolko v hotovosti

riana12
10. júl 2009

museli by sme dom rodicov zalozit. bo teta chce za ten byt iba hotovost. no podme radsej nieco ine rozkecat. bo depkovica je za dverami a neuprosne klope, nech ju pustim, ze je uz nervozna 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

veru ... byvanie neriesme 😀 😀 😀

riana12
10. júl 2009

podme sa len rehotat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .... takto???

riana12
10. júl 2009

supeeeeeeer. sikovna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Ale nam dokonale hrabka, nie?

zuzanockamt
10. júl 2009

no mne sa nechce ich tolko tukat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

tak ja sa lucim pre dnesok 🙂

riana12
10. júl 2009

treba napisat jeden riadok a ten kopirovat 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre