Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
11. júl 2009

Ahojte 🙂
zelam peknu sobotu 🙂 🙂 🙂

nelynka
11. júl 2009

aaahojte zenuse..

tak zuzi prisiel na psa mraz, budem musiet dneska upratovat 😠 😀 😀
zajtra budeme mat pravdepodobne navstevu, grilovacka tak budem musiet kusok spratat barak 😀

vcera bolo super..prisli sme o pol stvrtej domov, fakt toto som potrebovala..uuzasna zabava 😀 😀

teraz ma zobudila macka ze miaukala a pocuvam daky skrekot, vyjdem zo spalne a maly kocurik pred dverami mrauci, som myslela ze odpadnem 😀 😀

zuzanockamt
11. júl 2009

joooj ako fajne, nely ste sa museli zabavit, ked az tak neskoro ste prisli 😉 😉 😉 😉
ja sa chystam na nakup poobede, chcem spravit pekny romanticky vecer, tak pojdem kpit nejake ingrediencie 😀 😀 😀

nelynka
11. júl 2009

zuzi to si pis, uuplne uzasne bolo...boze..som ani domov nechcela ist 😀

zuzanockamt
11. júl 2009

ja som uz veru straaaaaaaasne davno nebola na nejakej akcii 🙄 🙄 🙄 ... naposledy este pocas VS 😀

nelynka
11. júl 2009

tak ja by som si to neodpustila raz za cas niekam neist, by ma slahlo... 😀

zuzanockamt
11. júl 2009

ja nemam velmi s kym ist, lebo co mam kolegyne v praci, tak tie maju uz vsetky po 30-ke a kazda svoju rodinu a MM uz z takych veci vyrastol 😀 😀 😀

nelynka
11. júl 2009

tak...moj mm ma po 30ke a z takychveci nevyrastie nikdy nastastie 😀

zuzanockamt
11. júl 2009

MM si dost uzil pocas mladsich rokov a pocas VS a predsa len o pol roka uz bude mat 35, tak uz asi dospel 😀 😀 😀 ... vraj sa uz vysantil dost a uz mu to nechyba 😀 😀 😀

nelynka
11. júl 2009

tak moj sa nevysanti nikdy dost lebo hudba je jeho zivot a keby teraz zacal hravat tak tam bude chodit este v 50ke 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
11. júl 2009

no ved hej, ked ma takuto zalubu, tak jasne ... MM ma ine konicky trosku 😀 😀 😀

nelynka
11. júl 2009

tak kazdy ma ine konicky...
nas bavi hudba a to este keby som zacala hravat zase tak uz vidim ze by tam bol furt somnou 😀

zuzanockamt
11. júl 2009

MM ma velmi rad hudbu, ale taky styl co ja velmi nemusim 😀 😀 😀 ... len obcas, ked relaxujeme, tak to vydrzim pocuvat

nelynka
11. júl 2009

tak my sme sa nastastie s mojim mm v style nasli a aj s kamaratmi nasimi...

zuzanockamt
11. júl 2009

ja nejako hudbu velmi neriesim, moc to nepocuvam, mam len zopar oblubenych, co pocuvam v aute,ked niekam ideme, inak nie

nelynka
11. júl 2009

tak ja by som sa bez hudby zblaznila...jedine co mi dokaze zlepsit naladu..no okrem mojho mileho 😀

riana12
11. júl 2009

AHojte,, hudbu preberate? 🙂

zuzanockamt
11. júl 2009

😀 😀 😀 😀 ... mne zlepsi naladu len MM ... aj to iba obcas 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
11. júl 2009

ahoj rianaa 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
11. júl 2009

ahoj riana 🙂 🙂 🙂 🙂

nelynka
11. júl 2009

tak..ja niekedy mm radsej ani nevidim bo by som ho zabila! 😀 😀

zuzanockamt
11. júl 2009

aj ja 😀 😀 😀 ... ale moj je posledne dva dni taky milucky, ze az nechapem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
11. júl 2009

ahojte,

idem si vas precitat

nelynka
11. júl 2009

tak ja neviem, moj vcera cely den prespal, vonku sme sa moc nebavili..
teraz chrape a potom neviem

riana12
11. júl 2009

Nely a co ti pri mojom pozrave taka vyrehotana? 😀 😀 😀

riana12
11. júl 2009

Ahoj cipsi 😵

nelynka
11. júl 2009

ahoj cipsuuus 😀

riana ale nic, este mi ostalo trosku dobrej nalady zo vcera tak ju hadzem okolo seba 😉

cipsinka
11. júl 2009

tak my vobec nikam nechodime,ze vecer na nejake party a podobne mna to nikdy nejako nebralo a ani teraz ma to nebere nie som ten typ,ze mam zapotreby chodit po veceroch von,my sme skor za papuckovu kulturu alebo za program pocas dna a vnoci si pekne spinkame 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzanockamt
11. júl 2009

ahoj cipsi 🙂 🙂 🙂
MM je asi preto taky mily, lebo ked chodi teraz cele dni pomahat, nemoze byt so mnou, tak ho to asi mrzi 😀

cipsinka
11. júl 2009

ako dobre mi padne ked idem ku kamoske na kavu alebo tak ale vecer to ee 😅 😅 😅 😅 Uz aj teraz som kamoske pisala mail,ze kedy sa uz vratia zo SVK,ze by sme mohli niekde skocit bud do mesta na nakupy alebo len tak ona na kavicku a ja na nieco ine kedze kavicku nepijem 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre