Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
11. júl 2009

to som myslela,ze ked sme boli u susedov na oslave 😉 😉 😉

zuzanockamt
11. júl 2009

tak mne staci vypit 2 deci vina a uz to citim, ze mam dost, potom musim pockat chvilu a zase si mozem dat dalsi pohar ... ja velmi citlivo reagujem na alkohol 😀 😀 😀

cipsinka
11. júl 2009

ale z toho silvestrovskeho Jamesona mi bolo pekne na prd,ako nevracala som ale cely svet sa mi krutil a potom rano tie bolesti hlavy auuuuuuu 😅 😅 😅

cipsinka
11. júl 2009

no tak my sme ale alkoholicky teda 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
11. júl 2009

no to hej ... to sme 😀 😀 😀 ... ale tak inu nerest nemam ... uz ani cokolada ma nejako nechyta 😅 😅 😅

cipsinka
11. júl 2009

tak mna chyta sladke vseobecne to je moja asi jedina zavislost 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
11. júl 2009

ja som to tiez mala ako zavislost, ale posledne tyzdne absolutne nic 😕 😕 😅 😅 ... normalne nechapem ... ale dobre, lebo aspon schudnem ... sladke bola jedina pricina toho, ze sa mi nedarilo rychlejsie schudnut ... a aj celkovo mi v poslednej dobe ani moc jest nechuti ... nech mi to len vydrzi co najdlhsie 😀
kolacik som uz hodila do rury, nech sa pecie a plnku nejaku este vymyslim ... uvidim podla toho, do akej vysky mi ta piskota narastie, ci sa bude dat aj rozrezat alebo nie 😅

cipsinka
11. júl 2009

no tak ja sa tiez krotim lebo viem,ze ked budem jest tony sladkosti tak nikdy neschudnem,cize teraz si tam suchy dietny chlebik ako maskrtu a som spokojna,alebo jogurt,hrozno,manadrinku 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
11. júl 2009

ja v poslednych dnoch jem len dvakrat za den, rano jogurt a musli a okolo tretej - stvrtej nejaky obed a to je vsetko, potom uz len caj

cipsinka
11. júl 2009

som si sadla,ze idem precitat co ste popismenkovali a tu ani slovko?? 😕 😕 😕 😕 Ale som si vsimla,ze baby si resko pisu v inej teme 😨 😨 😨 🤐 🤐 🤐 🤐

riana12
11. júl 2009

cipsi, no my so Zuzi sa snazime udrzat nasu temu v chode 😅 a tu ani ty, ani Nely, ta nam neprichodi si vypisovat aj tu 😅 😅

cipsinka
11. júl 2009

ahaaaa,som si myslela,ze tak najintezivnejsie prispievate iba tu 😅 😅 😅 tak si teda pismenkujte tam,nebudem tu predsa sama pa 😉 😉 😉 🙂

riana12
11. júl 2009

nie cipsiii, ja si s tebou popisem rada 😉

cipsinka
11. júl 2009

aj tak ma nejako oci stipu som si odvykla vysedavat tolko na konovi 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 ale drahy pozera nejaku chujovinku po anglicky v telke a mna to taaaaaak nebavi ked to je po anglicky vobec sa neviem na ten film sustredit potom 😅 😅 😅

riana12
11. júl 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
cipsi, ja som ta nechcela odtialto vyhnat ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

cipsinka
11. júl 2009

nieeeee rius si ma nevyhnala esteze co ja sa tak lahko nedam 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅

riana12
11. júl 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
no uz som sa zlakla 😅 😅

cipsinka
11. júl 2009

tu uz asi od tretej vkuse leje 🙄 🙄 🙄 🙄 joj to je pocasie 🙄

riana12
11. júl 2009

tu bolo sice chlado, okolo 20, ale slniecko sa snazilo svietit. a zajtra by malo byt podla netu uz 27 a potom jeden a pol tyzdna teploty nad 30 😝

cipsinka
11. júl 2009

nemas sa coho lakat 😉 😉 😉 Ozaj ako si zajo zvykol na novu klietku??To ho nechavas aj labzovat po byte?? 😵 😵 😵 😵

cipsinka
11. júl 2009

juuj to je zas horor 30 stupnove teploty to zas nemam rada iba pri mori 😎 😎 😎 😎 😎 kde mozem byt namocena od hlavy po paty vo vode 😅 😅 😅 😅

riana12
11. júl 2009

no zajo ma len novu ohradku, ked ho chcem zobrat von. bol vo stvrtok na chvilu, aby si zacal zvykat. vcera a dneska som ho nebrala, nechcela som do chladu a vetrika. predsa len nie je na take nauceny. ale od zajtra pojde na drsnaka 😀. no a labzuje mi zatial iba po izbe. dneska aj skusil ist na chodbu, ale nepacilo sa mu asi, tak hned zbehol naspat 😅

riana12
11. júl 2009

ale aj klietku mu chcem kupit, taku veliku, dvojposchodovu, ale je za 85€, tak musim nasetrit 😝 😝

riana12
11. júl 2009

na takych 5-10 min odbehnem od pc 😉

cipsinka
11. júl 2009

ahaaa ja som si myslela,ze si mu kupila klietku tak to ma ohradku nech sa napasie travicky hej?? 😵 😵 😵 😵

riana12
11. júl 2009

hej, to aby sa mohol na travicke past 😵 a aj si moze dobre pohrabat. hrabal odusu. som sa potom bala,aby sa nepodhrbal popod ohradku. to ho budem musiet strazit, aby nezdrhol 😀 ale mam k tomu aj taku plachticku pod, ako podlahu, takze ak ho nebudem moct nejak intenzivne strazit, nahodim mu plachticku a nech sa len vetra a slni. no a este mam k tomu sietku zo strieskou, nech z neho nemam skvareninku 😀 😀 😅 😅

riana12
11. júl 2009

Pojdem ja uz pomaly spat 😉
Tak dobru nocku 😉 Paaaa 🙂

cipsinka
12. júl 2009

no cauky,

to uz do tejto temy nechodite 😕 😕 😕 😕

cipsinka
12. júl 2009

Kazda v inej teme a tu ani nohy 🤐 🤐 🙄 🙄 🙄 😕 😕 😕 😕 😕

cipsinka
12. júl 2009

asi aj ja budem musiet zacat pisat do inych tem lebo pomalicky si tu budem pisavat sama so sebou 😕 😕 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a zmenim temu,ze cipsinka si pise s cipsinkou 😅 😅 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre