Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
12. júl 2009

ahoj cipsi..
no to hej, neviem ako o koho ide, ale ja napisem jedne prispevok do inej temy a uz tam pisem stale alebo nieco ine myslis?

nelynka
12. júl 2009

a ani mna nebavi pisat si sama so sebou, tak reagujem aj inde..

nelynka
12. júl 2009

a velakrat uz nemam ani co dodat k temam co sa tu preberaju tak radsej nepisem vobec 😀

cipsinka
12. júl 2009

no tak som to myslela,ze vsetky ste pisali do inych tem dneska a tu ani nohy 😉

nelynka
12. júl 2009

som si nevsimla ze by tu dneska bola zuzka alebo riana...
akurat som si vsimla ze ja som napisala dva prispevky do inej temy..a vcera tusim tiez dva a sem nic nakolko som nemala co dodat k teme 😢 😀

zuzanockamt
12. júl 2009

Ahojte 🙂
ja nemam dnes nejako naladu vypisovat 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ... chyta ma zase depka 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 ☹ ☹ ☹

cipsinka
12. júl 2009

tak ja keby si pisem do viacerych tem tak potom by som mala v tom riadny slabikar absolutne by som nevedela,ze kde som co napisala ako napr.ty nely,ze minule si nieco hovorila,ze si to tu pisala a ja som cumela ako puk,ze tu si to isto nepisala a pisala si to do inej temy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Tak preto by som si asi nezapamatala keby som pisala do viacerych tem a potom by som sa vlastne nikde necitila utulne lebo by som bola rozlietana tak ja som vzdy verna jednej alebo dvom temam a hotovo mam v tom jasno 😉 😉 😉 😉

cipsinka
12. júl 2009

nely ale ja som si vsimla,ze tu boli 😉 😉 😉 😉

cipsinka
12. júl 2009

cau zuzi aj mna dnes tak nasral brat,ze som myslela,ze sadnem na lietadlo a ho vyfackujem 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zuzanockamt
12. júl 2009

tak mna serie MM a uz pekne dlho a vobec vsetko ma nejako serie ... sorry za tie vyrazy

cipsinka
12. júl 2009

joj od piatku mam taku hnusnu naladu najskor to s babkou,teraz ma nasiera brat joooj to je zivot 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 esteze som teraz tak daleko lebo by som tam hned narobila poriadky a nedopadlo by to dobre 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
12. júl 2009

tak mne sa uz ani nechce robit poriadky 🙄 🙄 🙄

cipsinka
12. júl 2009

zuzi nemusis sa ospravedlnovat to kazdy ma taketo hnusne dni aj mna okrem draheho a maminy skoro kazdy sere 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 uz mam toho za tieto dva dni plne zuby 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Vsetci vsetko riesia len cezo mna akoby som bola BOh a vsetko vedela vyriesit len ja a potom to je tak,ze za DOBROTU NA ZOBROTU 🙄 😠 😠 😠 😠 😠

cipsinka
12. júl 2009

a nestiham kupovat kredity uz som za dva dni minula 500 korun ale to nikoho nesere a este idu aj drzkovat 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 vsak jasne ja si to mozem dovolit ved robim v zahranici ten brat ma sere mam chut mu jednu vrazit 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

nelynka
12. júl 2009

mna dneska sere len jedna vec, nech sa konecne milenec zobudi, skontaktuje s druhym milencom a pridu na grilovacku 😀 😀 😀 uz som hladna 😀 😀

cipsinka
12. júl 2009

nely tak to si stastny clovek 😉 😉 😉 😉

nelynka
12. júl 2009

cipsi aspon dnes a aspon v tuto chvilu, kym nepride stary dnu a neskazi mi naladu

zuzanockamt
12. júl 2009

veru nely ... stastny clovek 😉 🙂 😉

cipsinka
12. júl 2009

nely tak si to uzivaj 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 tak ja som v podstate stastny clovek stale ale ked na mna nieco dolahne tak viem byt strasne zuriva a prvykrat si niekto dovolil zlozit mne telefon 😠 😠 😠 😠 😠 😠 to si ani moj drahy v zivote nedovolil a nie este taky zmrd 😠 😠 😠 😠 😠 😠

nelynka
12. júl 2009

cipsi ja tak isto, ale vecsinou skladam telefony ja 😀 😀

cipsinka
12. júl 2009

dnes pride drahy skor z prace tak sa pojdem odreagovat do parciku ku stromcekom a kvetinkam to mi urcite pomoze 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
12. júl 2009

nely tak ja niesom na take nieco zvyknuta,ze skladanie telefonov a toto ma vytocilo do vyvrtky 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 som sa hned drahemu postazovala a bolo mi lepsie 😅 😅 😅 😅 😅 a ten zmrd byva v mojom dome a nic si nevazi 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zuzanockamt
12. júl 2009

tak mne tiez este zatial nikto nezlozil telefon ... iba ja parkrat MM 😀

cipsinka
12. júl 2009

vraj len na mesiac kym si najde nejaku robotu v zahranici ale ziadne zahranicie sa nekona tak som zvedava do kedy tam bude oksidovat 😠 😠 😠 😠 doteraz mi to absolutne nevadilo ba naopak som sa tesial,ze konecne zmaturuje a bude chvilku u nas a bude s babkou a bude davat na nu pozor kym tam mi nie sme,ale sere na vsetko a flaka sa este k tomu 😠 😠 😠 😠 😠 😠

nelynka
12. júl 2009

mne to byvaly robil bezne..a ja som si ho potom vypla a star sa 😀 😀 😀

nic zeny, ja sa lucim...na chvilku, idem nieco porobit este domka, nalozi kuracie prsia este, bo tie zazrakom stary nenalozil, pripravit zeleninku, spapat jogurt....asi dam aj prat dneska nieco a mozno stihnem umyt aj auticko 😀

cipsinka
12. júl 2009

pa nely 😉

zuzanockamt
12. júl 2009

no cipsi, nezavidim ... tazka situacia 🙄 🙄 🙄

cipsinka
12. júl 2009

tak my nemame taketo praktiky,ze skladanie telefonov by som asi od nervov ten telefon vyhodila von oknom 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

Zuzi a ty co si vytocena ??Zas nemas draheho doma?? 😒 😒 😒 😒

Ja uz som ukludnena pomaha mi ked sa mozem postazovat a hned mi je lepsie 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
12. júl 2009

zuzi nie je to tazka situacia neboj,to vsetko bolo v plane a som sa tesila,ze babke s dedkom bude veselsie ale dnes ma nasral s tym telefonom to je vsetko 😉 😉 😉 😉 Ved on je este krpaty ma len 19 tak pohodicka 😉 😉 😉

zuzanockamt
12. júl 2009

hej cipsi preto, lebo mam tri tyzdne dovolenky a prd z toho a v auguste uz nikam nebudeme moct ist,kedze robim cele dni od rana do vecera ... iba vikendy budu volne,ale vtedy budeme chodit asi na pripravu na to profi rodicovstvo, kedze ja to cez pracovny tyzden nemam sancu stihat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre