Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
25. apr 2009

zuzik tak ta mam pridanu, super fotecky a nevyzeras tak zle ako si myslis, si kocka 😉

zuzanockamt
25. apr 2009

nely 😀 😀 ... dakujem za komplimenty, ale vies, bola som uz aj chudsia, v poslednom rocniku na VS som vazila 63 kg, tak by som sa zase chcela dostat na tu hranicu, lenze ci sa mi to podari, tak to je otazne 😀

evitkamalicka
25. apr 2009

cipsinka si tu? uz mam a za chvilu pridam foto

cipsinka
25. apr 2009

akurat som kuk eviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit ty kokso kraaaasne vlasy jake leskleeee joooj budes fesanda 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

evitkamalicka
25. apr 2009

cipsi dakujem, len troska nezvyk, mam trozka tazsiu hlavu teraz 😀

cipsinka
25. apr 2009

evit no veriiim ti z takych kratkych na take dlhaaaky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a to si si dala len tak alebo sa niekde chystate 😕 😕 😕 😕 😕

cipsinka
25. apr 2009

aj ja som pozrela nasu zuzku v albumoch no fesanda je to 😵 😵 😵 😵 😵 😵

evitkamalicka
25. apr 2009

cipsi len tak 🙂

zuzanockamt
25. apr 2009

evit ... ty si si predlzila vlasy? 😕 ... a akou metodou?

cipsinka
25. apr 2009

evit trosku zmenu,ze???To clovek veru potrebuje ja sa neviem dozit uz kadernicky,nech som uz ako clovek konecne 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅

zuzanockamt
25. apr 2009

aj ja chcem predlzene vlasy 🙂 ... musim pokukat kolko to stoji 😕

nelynka
25. apr 2009

aj ja by som chcela ale je to svinsky drahe...tu to vyjde okolo 10 -12 000 zalezi do dlzky a od poctu pramienkov... 😖

nelynka
25. apr 2009

baby co poviete, je vela 7500-8500kc za novucicke svadobne saty site na mieru??

leatea
25. apr 2009

ahojte..tak sme uz doma..a nakoniec sme skoncili na pizzy..este stale mali akciu buy 1 get 1 free..tak sme sli do parku a jedli tam 🙂

cipsinka
25. apr 2009

nely podla mna to nie je vela ved pozicanie stoji viac 😕 😕 😕 😕 😕 😕

cipsinka
25. apr 2009

lea ahojky tak ste si spravili peknu veceru 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzanockamt
25. apr 2009

nely ... no ak je to take drahe, tak som s predlzenymi vlasmi skoncila 😅 ... podla mna to je super cena za tie saty, ked su na mieru, ved v salone ta vyjdu aj viac niektore a mas ich len na ten jeden den

cipsinka
25. apr 2009

mne drahy akosi odfukuje na sedacke a pozera telku,je nejaky unaveny mali vela roboty v praci 😕 😕 😕 😕 😕

zuzanockamt
25. apr 2009

lea ... no dobru veceru ste mali ... nam sa dnes nechcelo varit a ani sme moc nestihalai, tak sme to vyriesili spagetami 😀

cipsinka
25. apr 2009

ako som zacala chodit do tejto temy tak som akosi stale na nete 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 baby asi vas luuuubim 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

nelynka
25. apr 2009

no zuzi aspon tu to tolko stoji lebo tie pramene su drahe...

tak tie saty si myslim aj ja, premyslam ze by som si nechala usit na svadbu, nejake kremove, take obycajnejsie, jednoduchsie, a mala by som ich aj na fotenie v lete...
a potom popripade aj ako spolocenske...

zuzanockamt
25. apr 2009

cipsi ... 🙂 😀 ... no ja tu tiez casto zavislacim, drahy kuka TV a jednym okom tiez 😀

nelynka
25. apr 2009

len ci naskrabem tolko..
predam moje svadobne, zatie dostanem aspon 4000kc, potom draheho vestu svadobnu, za tu by som mohla aspon 1500kc dostat ale to este premyslym lebo sa hodi na fotenie..a popolnocne a za tie aspon 1500kc by som dostala, tak myslim ze satky budu vyriesene 😀 😀 😀

cipsinka
25. apr 2009

aj ja pozeram priatelov a rehocem sa ako fibi zobre na ulici,to dievca je teda riadny tatar 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
25. apr 2009

nely ... to je celkom dobry napad, ak ich este niekedy vyuzijes, tak sa to oplati dat ich usit

nelynka
25. apr 2009

cipsi ja som rada ze si sa pridala..ste tu setky super, ze nerozoberate stale dookola to co v inych temach, proste je tu super.. 😀 😀 😀

cipsinka
25. apr 2009

nely ty si nejaka biznis zena 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
25. apr 2009

cipsi ja som ich uz chcela davno predat, len som premyslala..
ale do spolocenskych sa uz nevojdem a budem nejake potrebovat na svadbu v lete a na fotenie, tak by som to vyriesila takto...
a okrem toho mna tie spolocenske nejako neberu, milujem svadobne, by som ich mala kazdy tyzden najradsej nove doma 😀

idem kukat, zase pridem 😀 😀

cipsinka
25. apr 2009

no tolko tem co my tu rozoberieme za den sa v inych temach ani po troch rokoch nedostanu kym sa vykopu s tych ovuliek a testov 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
25. apr 2009

nely ... jedny saty popredavas a druhe kupis 😀
a mate pravdu, ze je tu super ... ved naco riesit stale veci okolo tehu, ked to pride samo aj bez toho 😉 ... aspon tomu ja blizko 30-ky musim verit 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre