Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
25. apr 2009

cipsi ... 😀 ... to si dobre napisala 😀

cipsinka
25. apr 2009

chcela som napisat ZZZZZZZZZZZZZZZZZ ovuliek a testov 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
25. apr 2009

zuzi 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,vies co na srdci to na jazyku 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
25. apr 2009

ved co sme tu uz my dnes porozoberali,cez majetkove vysporiadani,ku psom,zahradam,vlasom a skoncili sme zas pri svadbe 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
25. apr 2009

cipsi ... ani som si to nevsimla, takze este netrpim profesionalnou deformaciou 😀

cipsinka
25. apr 2009

zuzi to len kvoli tebe som sa opravila aby si si nemyslela,ze som nejake dementario 😅 😅 😅 😅 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
25. apr 2009

no ved pockajte, ked sa zacneme snazit a nepojde to, hned si spomenieme na BT a ovu a hned budeme teplomery vytahovat a manzelov nahanat cez plodne dni 😀

zuzanockamt
25. apr 2009

cipsi ... tak to nehrozi, ved ja sama pisem niekedy ako hotentot 😅

cipsinka
25. apr 2009

zuzi no aj ja to tak vidim ked sme tu vsetky take premuuudreleeee 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 inak sa cudujem,ze tu ziadna s nich este nevletela,ze co si hubu otvarame ked sme to nezazili 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leatea
25. apr 2009

nely..a kde budu site? totizto ak je to od cicanov,tak sa daju zohnat aj lacnejsie.. ale ak mas krajcirku doma,tak je to super cena..
a vy riesite dalsiu svadbu..alebo ako to je,lebo ja akosi nechapem..alebo mi cosi uniklo 😕

tak ja som si hodila rpave farbu na vlasy..hadam nebudem mat z toho alergiu,lebo ma trosku svrbi pokozka..

zuzanockamt
25. apr 2009

minule vletela, ale celkom to dobre dopadlo 😉

cipsinka
25. apr 2009

lea neboj nebudes mat alergiu ked si ja farbim hlavu tak mam taku drevenu palicku a skraabem si hlavu lebo ma hrozne svrbii 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
25. apr 2009

lea ... aj mna svrbi na zaciatku pokozka na hlave, ked si dam farbu,ale potom to prejde ... a aky odtien budes mat?

cipsinka
25. apr 2009

nely ide v lete na svadbu tak si ide dat sit saty a chcela by svoje nove svadbne fotky tak sa s Ferim idu dat este fotit aby mali nove fotky 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

cipsinka
25. apr 2009

lea dufam,ze som to dobre ohladom nely vysvetlila ale ved ona ma opravi ak som nieco poplietla 😅 😅 😅 😅

leatea
25. apr 2009

no mne sa to nestava..ale ved uz len chvilku,kedze to je len na 20min 🙂 dufam,ze nebudu prilis tmave,lebo kym pojdem na melir,tak to este chvilku potrva 😕 lebo chcem od kadernicky..a to az na svk..

vecera bola dobra,len sunka trosku viac slana..hlavne na moje pomery..nesolim takmer vobec..ale inac chutilo..aj polovicke..vobec nenamietal 😀

cipsinka
25. apr 2009

lea ani ja nesolim a ani necukrim,nic vlastne kavu nepijem,cize iba cajik necukrim 😎 😎 😎 😎

zuzanockamt
25. apr 2009

ja solim tiez len s mierou a cukrim len kavu a kakao 🙂

leatea
25. apr 2009

zuzi..no dakujem teda..za vysvetlenie..aspon nie som sama,co by chcela este jedno svadobne fotenie 🙂

inac,u nas sa jedna fotila v popolnocnych,lebo sa jej nechcelo nanovo obliekat svadobne..fotili sa az v nedelu..

ja kavu moc nemozem,tak si dam aspon kapucino..ale teraz staci hlavne voda 🙂

zuzanockamt
25. apr 2009

ja pijem väcsinou len tu kavu 3 v 1 ... zrnkova mi nerobi dobre na zaludok
my nemame profesionalne foto zo svadby, ale ani mi nejako nechybaju

cipsinka
25. apr 2009

lea to som TI vysvetlila ja 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
25. apr 2009

ja nepijem kavu vobec a ani som nikdy nepila 😉

cipsinka
25. apr 2009

dobre kocandy na dnes vas opustam idem si trosku nozicky ponatahovat a hajde buvi pa zajtra 😉 🙂

zuzanockamt
25. apr 2009

ja pijem kazdy den doobeda v praci nescafe 3 v 1 ... mi to chuti, aj ked kofeinu to asi vela nema

zuzanockamt
25. apr 2009

dobru noc cipsi

nelynka
25. apr 2009

som tu..

nelynka
25. apr 2009

zuzi ano jedny predam pretoze tie su biele a v tych nemozem ist predsa na svadbu nejakej inej... 😀
a chcem kupit svadobne, ale maslove a nie take vycackane princeznovkse ale uplne jednoduche...

nelynka
25. apr 2009

lea budu site v CR..

nelynka
25. apr 2009

cipsus vyvetlila si to super 😀 😀

nelynka
25. apr 2009

a ani ja nepijem kavu, a ani nikdy pit dufam nebudem, nechuti mi, blee...iba kavova plnka v kolacoch 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre