Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
21. júl 2009

a tak prezijeme, nie je to tak casto 😉

zuzanockamt
21. júl 2009

no ved jasne, co uz narobis ... ja pojdem asi o chvilu ku svokrovcom, musim si dat vytlacit jednu ziadost a doma nemam tlaciaren a potom s tym zbehnut na postu

riana12
21. júl 2009

len sa potom poponahlaj 😀

zuzanockamt
21. júl 2009

no pridem asi nejako poobede, lebo MM tam isiel na bicykli, takze ma nebude mat kto odviezt naspät, cize pojdem zase busom

riana12
21. júl 2009

no ja aj tak pojdem potom na obed 😉 takze tiez dojdem poobede

zuzanockamt
21. júl 2009

oki, tak ja idem teda ... inak u nas rano krasne jasno a slnko svietilo a teraz zamracene 🙄

riana12
21. júl 2009

no tu slniecko cely den 😀

leatea
21. júl 2009

ahojte baby..som sice uz dlho hore,ale citala som knihu 🙂 ako sa dnes mate?
tu je zamracene,tak si aspon tu knihu citam..a mohla by som sa dostat do polovice 🙂

riana12
21. júl 2009

Ahojky, no ja sa zase idem hrat na velkeho alkoholika, kupila som flasu bieleho rumu a limetky 😀

leatea
21. júl 2009

no teeeda..ty si ale..a takto sama? 😅 aj oslavujes nieco,ci len tak na zlepsenie nalady?

riana12
21. júl 2009

to az doma a sama nie 😅 mozno pride zajtra priatel k nam poobede, ak hej, budeme sa kupat v bazeniku trocha, tak nam urobim po jednom pohari mojita 😉

leatea
21. júl 2009

vy mate bazen?

riana12
21. júl 2009

nafukovaci, priemer 3 m. nie je to na plavanie, ale robit hluposti sa tam daju. zatial nam bohate staci 🙂

leatea
21. júl 2009

jaaj..som si myslela,ze uz machrujes s vlastnym bazenom 😀

riana12
21. júl 2009

aaale, s klasicky je aj tam viac robotky, myslim 😅

leatea
21. júl 2009

to ale rychlo odpisujem,ze 😅 ale rozmyslam,ze co idem robit..chcem si aj zacvicit,len som sa este nerozdla,ci pri telke alebo len pri hudbe staci 😅

riana12
21. júl 2009

Lea, ved iba 40 minut 😀 😀 😅
😉

Ja momentalne fyzicky zahnivam, ale od buduceho tyzdna zacinam zo spinningom 😵

leatea
21. júl 2009

no ja mam orbitrek,tak nan chcem ist..vcera som spalila 800kcal..ale pri tej torte to ani vidno nie je 😀 ale uz na nu nemam absolutne chut,tak si zacvicim a hadam budu aj vysledky nejake..a mam potom otocny dist,tak ten len pri telke pouzivam 🙂

riana12
21. júl 2009

u nas doma take nefici, ziadne cvicenie, takze ani taketo veci doma nemame...myslim, ze buduci utorok pojdem, hodku si poslapem a bude fajn 😵

leatea
21. júl 2009

ja som aj chcela cosi na cvicenie..kedze vzdy som snivala o vlastnej posilke..tak aspon cosi mam na cvicenie..
doma by mi to nechybalo..ale tu je taka hnusna strava,ze z nej len priberam..tak chcem cvicit..

riana12
21. júl 2009

mne takto doma nic nezavdza, lebo nie stale mam cas, vacsinu casu by mi to doma zapadalo prachom 😅

riana12
21. júl 2009

no idem ja uz pomaly domkov.
tak zatial paa 😉

zuzanockamt
21. júl 2009

uz som naspät 🙂
riana ... tak ste nejako zintenzivnili navstevy s drahym 😅 😉 😉 😉
lea ... aj mne sa treba hybat, ale ja na to cvicenie nemam trpezlivost 😝 😅 😀

leatea
21. júl 2009

no uz som spalila 500kcal 😅 aj som po sprche a liekoch 😖 otalo mi zas z cohosi zle 😠 tak som naspat v posteli

zuzi..no ja som predtym byvala na intraku,na 5.poschodi a bolo to super..takmer nikdy som nepouzivala vytah..a postava bola super..tu sa v praci sice nachodim,no co zje,tak je na zaplakanie..tak aspon takto nejaky pohyb..a zohnala som ho za polovicnu cenu vratane postovneho,ktore tvorilo takmer polovicu z tej ceny,tak nekup to 😀 😀 😀 a cvicim,aby mily videl,ze sa pouziva 😀 😀 😀

zuzanockamt
21. júl 2009

ja tiez teraz byvam na piatom poschodi, co je zaroven aj posledne poschodie nasho panelaku a nemame vytah, takze beham len peso, ale teda postava super nie je 😀 😀 😀 ... ale na to treba mat aj geneticke predpoklady, potom dodrziavat stravu a ako posledne je cvicenie

leatea
21. júl 2009

ja som nikdy necvicila a zhodila som a aj som si vahu udrzala 🙂 len ked som v zahranici,tak to je vzdy zle..
a vies,intrak je insi ako panelak..ja som sla so smetami raz..vysla hore a po 15min som sa rozhodla ist na nakup..a tak podobne..niekedy som si tie schody vybehla aj 7krat za den..uz len ked som chcela ist pozerat telku,tak sup dole a potom hore..a ked sa pralo,tak len dole..takze zas schody..a v panelaku urcite takto nebehas..
my sme byvali na 6. a tam som vzdy pouzivala vytah..susedia neznasali,ked sme chodili po schodoch 😨 teda chodili ako chodili 😀

riana12
21. júl 2009

Zuzi, zajtrajsok nie je vobec isty, aj ked mlady sa troska inak tvaril... Uvidime. Vsak sa ja ozvem zajtra a dam vediet. Ked tu nezavitam zajtra o takomto case, tak to dobre dopadlo. A ked tu budem, tak sa budem zase zalovat. Nebojte 😀

zuzanockamt
21. júl 2009

riana ... no dobre 😀 😀 😀 .... som zvedava 😉
lea ... ja vytah nemam, takze nemam na vyber 😀

riana12
21. júl 2009

ZUzi, zajtra sa dozvieme, seba nevynimajuc 😅

zuzanockamt
21. júl 2009

a kto navrhol stretnutie? ... ty, ci on?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre