Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

marionn
21. júl 2009

ahojte 😉 nooo.... nelynka má pravdu. Ja som si značila, čo som kúpila a za koľko (bez postieľky-tú máme ešte po nás), no cca do 1 roka je to okolo 30tis. A monitor sme nemali, odsávačku na mliečko požičanú, na hlieny len obyčajnú a nepočítala som kozmetiku, plienky, hračky. 🙂 tiež ma to riadne prekvapilo 😅

leatea
21. júl 2009

no sestra sice ma a aj niekto dalsi v rodine..no my chceme komplet novu vybavu..len preto,ze nechceme ostat pri jednom dietati..takze ti dalsi to budu len dedit..kedze sme v zahranici,tak kociar budeme vyberat taky,aby sa dal zobrat do lietadla,lahko zlozit a mal nizku vahu..ale presnu predstavu nemame..autosedacka nemusi byt,kedze staci az na svk..tu nechceme vlastne auto..
ale az pride cas,tak urcite spisem,kolko nas to vsetko vyslo 😀 a ked sa to tak vezme..pri dalsom dietati uz nebude taka velka investicia..

nelynka
21. júl 2009

lea presne tak co sa kociara tyka...hlavne lahko nech sa zlozi, nech je spratny a lahucky na prenos..
a ten nas to je..preto ho chceme odkedy sme prvykrat pozerali kociare..len este farbu nemame vybratu 😀

marionn
21. júl 2009

áno, to je pravda. to dúfam aj ja 🙂 ...ale čo ak ďalšie bude dievčatko (čo by som si priala), a teraz máme chlapčeka, takže nejaké oblečko predsa len bude potrebné... 😅

marionn
21. júl 2009

nelynka, aký ste vybrali?

leatea
21. júl 2009

nely..tak sa pochval..my sme boli pozerat nejake veci,kedze sa zadarilo v rodine a tak sme pozerali aj kociare..a viem,ze okolo 7-9kil je v poho..aj ked sice zafuka a je prec,ale co uz 😀
a tiez radsej viac ako menej..ja by som chcela usporit tych 2-3tis eur..pre istotu..ale ci sa podari,uvidime 😅

marionn..ahoj..to je dobre,ak ma niekto skusenosti a moze poradit..sestra kopec veci podostavala,takze mi nevie povedat vydaje..a kolko sa uz snazite?

nelynka
21. júl 2009

marionn no ja budem urco kupovat povecsine oblecko neutralne, ja som si povedala, ze chlapcenske farby dievcatko ponosi vpohode, to divne nie je ale keby mal chlapcek dievcenske nosti by bolo divne 😀

vybrali sme bebecar 😀

leatea
21. júl 2009

nely..cervena pasuje aj chlapcom 😉

idem kuknut na nete tu znacku

nelynka
21. júl 2009

tuto korbu
http://www.kocarky-lvicek.cz/Kocarky/korbicky/B...

alebo tuto
http://www.kocarky-lvicek.cz/Kocarky/korbicky/B...

k tomu tento podvozok
http://www.kocarky-lvicek.cz/Kocarky/podvozky/V...

alebo tento, je lahsi
http://www.kocarky-lvicek.cz/Kocarky/podvozky/Icon

dobre sa sklada a ako nie je z najlahsich ale je spratny hlavne..

este sme pozerali jane ale tie sa mi zdaju moc uzke a kratke..
este dobre vypada x-lander, ten mala koleginka tak uvidime 😀

nelynka
21. júl 2009
marionn
21. júl 2009

tú značku som nepoznala, musela som kuk 😉 vyzerá super! Ja som zo začiatku tiež kupovala neutrálne vecičky, no keď je bábo väčšie, tak to človeka ako som ja proste zláka. 😀 😀 😀 bodynká ani nie, ale nohavky, a mikinky, tričká, jasné, že sa dá aj také ponosiť, ale obávam sa toho, že by som sa nezadržala. 😀

leatea
21. júl 2009

nely..uz len to babo teda chyba 😀

ja chcem urcite 4kolesa..

nelynka
21. júl 2009

tak my sme ju tiez nepoznali tu znacku ale ako som ho vydela prvykrat som povedala ze tuto znacku chcem..sice je fakt nie z tych lacnych ale su to fajne kocare moc moc

marionn
21. júl 2009

ten nomad je prekrásny. Mne sa veľmi páči, že má dostatočne veľký vnútorný priestor aj športová verzia. ten čo mám ja je dosť malý. Drobec má okolo 82 cm a nôžky mu trčia von od členkov 😒 . No teraz by som bola múdrejšia pri výbere kočíka 😉

nelynka
21. júl 2009

marionn preto som ja pozerala hlavne na toto,.xixi.
ze setky kociky sice su pekne navonok ale zdnuka su dost male a uzke..a to ja nechcem, ze maly bude mat 4mesiace a uz sa do kocika nezmesti poriadne hehe 😀

marionn
21. júl 2009

lea... nooo my plánujeme začať až koncom roka. aby mal Timi viac než 2 r. tak uvidíme ako sa podarí 😅

leatea
21. júl 2009

no my budeme kupovat asi nejaku kombinaciu a hlavne tak,ze nech sa to da zobrat aj do busov..mestska ma nejake obmedzenia vraj..tak som zvedava..to prestudujem predtym,nez kupime kociar 😀

marionn
21. júl 2009

veru, lepšie je začať s obzeraním a študovaním skôr. náš má okolo 18 kg a keď som ho chcela narvať do auta, tááák dal poriadne zabrať 😝 skoro som vypľula dušu 😀 a o autobuse ani nehovorím... hlavne tie 3 schodíky. ufff!

nelynka
21. júl 2009

leus tak aj to bude raz urcite 😀

len musi byt praca v provom rade 🙂

tento sa da odospnut ta hlboka korba a v tom mas babo v aute, krasne sa to da aj pasom prichytit tak je to podla noriem a vlastne poskladas uz len ten spodok...
da sa tam aj vajko nacvaknut tak pohoda.. 🙂

marionn
21. júl 2009

no babule, aj dnes vás opúsťam. Krpánik volá 😉 majte sa peknučko a sladké sníčky. Brú nôcku 🙂

nelynka
21. júl 2009

takto pozde este buntosi? no ten je 😀

leatea
21. júl 2009

marion..no tu su autobusy s kralovskym gombikom 😝 takze sofer vie pekne znizit podlazie..a schody tu maju len dialkove busy..

nely..urcite sa podari..a potom sa budes vytesovat z tehotenstva..no ja sa budem akoze nudit zajtra a kuknem,ze o sa mne paci 😀

inac,som bola mimo..robila som zajtrajsi obed milemu..uz len to zmiesat dokopy po chvilke 😎

nelynka
21. júl 2009

ja som hrala clovece..som prehrala 11:3 😖

ideme kuknut filmik a hajat...pomalicky...xixi..

leus podari sa ja viem, len to chce cas a chut to zacat riesit..
a kym nemam pracu tak to neriesim, bo by sme boli bez peniazkov az do porodu a to si dovolit nemozem 😀

tak dobru nocku..papa

marionn
22. júl 2009

dobré ránko 🙂

lea, veď aj mne sa to páčilo v uk, no tu na sk je to zatiaľ len takto,žiaľ ☹ No snáď sa raz aj tu dočkáme niečoho iného 😉

riana12
22. júl 2009

Ahojte babulky, kto tu? 😕

riana12
22. júl 2009

Nápis na mestskom WC u eskimákov:
"Prosíme vás, ak ste sa vyčúrali, nehádžte to na zem, ale oprite to láskavo do kúta".

leatea
22. júl 2009

bre rano..vidim,ze vas tu moc nie je 😅

nely to si vysoko prehrala 😅

riana12
22. júl 2009

Ahoj Lea, ja tu este chvilu oxidim, tak o 30-40 min pojdeme na obed.

nelynka
22. júl 2009

ahojte

leus veru vysoko a uz potom somnou nechcel hrat ked som ho chcela dobehnut hehe 😀

riana12
22. júl 2009

Nely, dostal strach, ze by sa to vsetko obratilo proti nemu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre