Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
25. apr 2009

lea, my chceme nove fotky lebo ja som sa chcela fotit aj niekde v prirode ale nestihali sme to len na Hlavnej sa fotit a chcem aj nejake pekne fotecky pri konikoch a tak... 😀 a v lete ked je uz teplucko, uzit si to, mat na to viacej casu a tak, vies..nafinovat akoze svadbu nanovo okrem sobasa.. 😀 😀 😀

nelynka
25. apr 2009

tak idem aj ja uz hajat, asi uz hajate setky...tak papa zajtra

zuzanockamt
25. apr 2009

no ja este nespim 😀 ... tak dobru noc

nelynka
25. apr 2009

tak este ani ja, cakam ci sa niekto ukaze...ale uz idem, bo mi psici obsadia miesto xixi..rano pridem 😀

leatea
25. apr 2009

cipsi..tak sorry..robila som si vlasy a akosi som ostala nepozorna 😨

ale uz som po sprche,tak uz oddychujem..

nely..aha..a preco sa chces znova fotit?

nelynka
26. apr 2009

ahojte

lea, uz som to pisala vyssie, pretoze mame strasne malo fotiek z fotenia ako takeho, a len cisto z Hlavnej pretoze bolo na to malo casu...ja by som chcela fotky aj v prirode, sadnut si na luku, prejst sa po parku a tak vies..take tie pekne romanticke...a chcela by som velm fotky pri konoch ktore sme uz vonkoncom nestihali..
tak sme sa dohodli s fotografom, ze niekedy v lete prideme, dame vediet a pojdeme pofotit nieco..
budeme mat na to cely den, vsetko pekne vklude,ziadne nahanacky typu mame 2hodiny tak podme rychlo nieco pofotit na Hlavnu... 😀

nelynka
26. apr 2009

zeny co vsetky este spite??? kde steeee ☹ ☹ ☹

cipsinka
26. apr 2009

kuk 😵

nelynka
26. apr 2009

😀 😀

cipsinka
26. apr 2009

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

nelynka
26. apr 2009

ako si sa vybuvala?

cipsinka
26. apr 2009

nely vstala som taka ako by ma presiel parny valec,cela dobuchana,otlacena a mam seknute v krku 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ty???

nelynka
26. apr 2009

netari a co si tak zle spala?

ja som sa vybuvala super, ani neviem kedy mm odisiel do prace... 😀 😀

cipsinka
26. apr 2009

ja som spala super,celu noc som sa nezobudila a ani rano ked mi zlato daval pusu,ale to prebratie z toho spanku 😖 😖 😖 😖 😖 😖 Este aj koleno ma boli asi som ho tlacila do steny 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

nelynka
26. apr 2009

xixixi, ze do steny...
co sa chystas dneska varit?
ja uz som ukuchtila pernik, teraz som ho poliala cokoladov..

cipsinka
26. apr 2009

jeeezkovie voci ja som sa len teraz prebrala ale uz som tu lebo som odbiehala robila som si ranajky 😅 😅 😅 😅 javascript:addEmoticon('😵','vBody')😅 😅 😅 No,ja idem dnes robit tie velke stehniska a k tomu hranolky a mam aj ja posledny prasok do prenika este zo slovenska tak asi aj ja upeciem kolacik 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,ale nemam cokoladu aaaaaaa vlastne mam nutelu tak s tym to potrem 😵 😵

nelynka
26. apr 2009

lepsie ked posypes curkom alebo poripade skus natriet dzemom a na vrch orechy alebo kokos..mnam mnam mnam

cipsinka
26. apr 2009

dzem mam ale ani orech a ani kokos nemaam 😖 😖 😖 😖 😖 😖 ,ale asi natrem polovicu dzemom a polovicu nutelou 😵 😵 😵

nelynka
26. apr 2009

tak tak 😀 😀 😀

cipsinka
26. apr 2009

minule som ho robila cisti a cely sa zjedol teplucky,to uz len ked tam je ten cukor do pernika je to supisne a nevieme sa toho dozrat 😝 😝 😝 😝 😝

nelynka
26. apr 2009

ti verim ta vona..jaaaaaaj..ja som mala vecer taku chut na neho tak som si povedala ze dneska urobim 😎

cipsinka
26. apr 2009

no aj ja uz mam teraz nan 😅 😅 😅 😅 😅 😅 mam iba jeden pekac tak najskor upeciem pernik a potom stehna 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
26. apr 2009

do snaziliek vobec nik nechodi 😕 😕 😕 😕 😕 😕 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

nelynka
26. apr 2009

pernik mas za chvilku, skus hrncekovy...

http://www.peceni.info/nejlep-i-pernik

teraz som ho robila a za pol hodinky bol hotovy 😀

cipsinka
26. apr 2009

presne taky isty som robila aj ja iba som nedavala este kypriaci prasok,ved ten prasok do pernika je ako kypriaci nie??? 😅 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
26. apr 2009

no vpodstate ano, ale zvykne sa davat este soda bikarbona alebo aspon 1/2 do peciva..je lepsie a nadychanejsie potom..

cipsinka
26. apr 2009

tak dam aj ten kypriaci mam plno zasob zo Slovenska tak to treba pominat nech mozme doplnit dalsie 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 Uz iba 9 dniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

nelynka
26. apr 2009

sa tesis co? joooj aj ja by som sla domkov ☹ ☹
premyslam ze by sme zajtra skocili do banky, opytat sa aj za hypo, odklad aspon na par mesiacov, aspon leto nech je kludne, nech si ho proiadne uzijeme..
som zvedava, drahemu som pisala, nereagoval na to ☹

cipsinka
26. apr 2009

tesiiiiiiiiiiiiiiiiiim,uz mame aj veci nejake pobalene okrem svadbonych tie az nakoniec aby sa nepokrcili ale uz vacsinu mame,lebo sme upratovalis drahym skrinu a uz sme aj rovno pobalili co uz nebudeme nosit 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tak uz iba blbosticky pribalit a je to.Ja sa vzdy balim aspon tyzden dopredu nemam rada potom take hystercenie a kedze musime mat presne kila tak si to takto pekne postupne balim a potom mam pokoj 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

nelynka
26. apr 2009

tak my ked ideme tak balim den alebo maximalne dva pred...to staci..tak aspon nic nezabudnem co mam namyslai..a vela balit nemozme aby bolo miesto pre hafany a cicu..xixi..
akurat som bola v kuchyni po zemiaky, a ma napadlo, jak my budeme chodit na slovensko ked budeme mat babo, kde napraceme kociar a psov a tu kopu veci co stale nosime od nasich 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre