Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
24. júl 2009

tak ste potom dobre pochopili 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
24. júl 2009

no aspon ja urcite a ostatne hadam tiez 😉 😉 😉 ... a co planujes na vikend?

cipsinka
24. júl 2009

tak na vikend planujem leeeeeen oddychovat,kedze draheho mam v praci 😒 😒 😒 ☹ ☹ ☹ ,takze budem sama a aj mi to dobre padne trosku relaxu 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
24. júl 2009

no aspon si teda oddychnes 😉 ... my pojdeme mozno zajtra na cucoriedky, ak nebude prsat ... a v nedelu mozno nejaky vylet, ak nepojde MM este pomahat s kupelnou ... zalezi od toho, kolko dnes spravia

leatea
24. júl 2009

ahoj cipsi..ze sa tu aj ukazes 😀 aspon nebudem jedina,co bude mat chlapa v praci 😅

ja sa tu uz idem normalne unudit..ale to je tym pocasim,lebo sa mi nic nechce a rychlo ma rozboli hlava 🙄
ale rozhodla som sa,ze si dame cosi dobre s milym a ukecam ho na puzzle 😀 nech sme aspon troska spolu 🙂

zuzanockamt
24. júl 2009

lea ... ja by som na puzzle nemala trpezlivost 😝 😝 😝

nelynka
24. júl 2009

ahojte

lea amne uz puzzle stoji asi 4ty mesiac len tak hehe, a som nanho aj zabudla 😀

jak sme sa minule bavili o kocaroch, som sa len tak sprdele pozerala na porodnice tu v okoli..
a celkom dobre to vyzera u nas v nemocke v koline..
300 partner pri porode (az dvaja clenovia tam mozu byt co inde ledva jeden)
300/den nadstandardna izba a 1000/den nadstandard pre pobyt aj partnera nepretrizte 24h aj so stravou, tak to je uplne super...
a pokial je porod OK, 4ty den sa uz ide domkov, tak to je supeeeeeer...
tie 4000 obetujem nech tam je kedykolvek aj starky pri mne 🙂

zuzanockamt
24. júl 2009

ahoj nely 🙂
tak ty to nejako vazne beries, ked uz take veci zistujes 😀 😀 😀
MM nechce byt pri porode, takze presviedcat ho nebudem 😀 ... mojej sestry partner by zase rad bol pri tom, ale sestra ho tam nechce 😀

nelynka
24. júl 2009

zuzi je dobre vediet urcite veci a mat v nich prehlad...
nie je to naskodu...
predtym som zistovala prahu, ale kedze prahu mame 50km tak je to trosku od ruky a trosku aj drahsie, takze som sa pustila tuna do okolia..
lebo najlepsie akonahle dostanes tehotensky preukaz hned si ist zarezervovat miesto na porod..koleginka tak bola a este ju zdrbali ze ide neskoro heh!!
a drahy u toho chce byt aj napriek tomu ze krv a on nesu kamarati ale povedal ze by ma v tom samu nenechal...nech mam na koho nadavat ked mi bude najhorsie 😀 😀 😀

zuzanockamt
24. júl 2009

tak ja sa budem tomu vsetkemu venovat az ked budem fakt tehotna ... teraz su mi tieto info fakt zbytocne 😉
mne MM povedal, ze bude cakat na chodbe, ale dnu nepojde 😀 ... uvidime, mozno sa to este zmeni ... to je vsetko este straaaaaaasne vzdialena buducnost 😉 😉 😉

nelynka
24. júl 2009

tak ja si to zistim teraz, aspon budem vediet kde co a ako ked nahoou pride den D

zuzanockamt
24. júl 2009

ved potom budem mat na zistovanie este celych 9 mesiacov 🙂 ... moja sestra zacala zistovat az niekedy v 6 - 7 mesiaci 😀 ... a zhruba o mesiac by mala rodit a este stale nie je celkom rozhodnuta

mimomu
24. júl 2009

ahojte,citam vas a zaujala ma tema porody.
ja som si to prezila pred 6 rokmi 🙂
mm sa ma ani nepytal ci chcem aby ta bol aj on......jednoducho to povazoval za povinnost byt pri mne,pri takej zivotnej situacii.ale respektujem keby odmietol,lebo nie kazdy sa na to citi. 🙂

zuzanockamt
24. júl 2009

ahoj mimo 🙂 ... ja zatial porod neriesim 😉 😉 😉 ... uvidime ako bude, ci bude, kedy bude a taaaak 😉

mimomu
24. júl 2009

ahoj zuzi 🙂 🙂 🙂 ....ja som porod vobec neriesila.proste sme sa s dokynou dohodli 2 tyzdne pred samotnym porodom a bolo.

zuzanockamt
24. júl 2009

mimo ... ked budem tehu, tak potom budem nad tym rozmyslat 😉 ... teraz to caka sestru, chuda, uz ma nervy 😀 😀 😀 ... ale sa mi smeje 😅

mimomu
24. júl 2009

ja nan,nemam dobre spomienky,ale dalo sa.nemala som epiduraku,ale traz by som ju asi chcela. 🙂
mam dost nizky prah bolesti 😉

zuzanockamt
24. júl 2009

tak to mam aj ja 😝 ... som strasne na vsetko precitlivena ... az nenormalne 😀 ... takeho pacienta este nemali

mimomu
24. júl 2009

ale mali 😀 mna 😀
keby si ma videla ked idem k zubarke,len zablombovat.....uz som zrusila 2 terminy 🤐

nelynka
24. júl 2009

zuzi ale ved ano, na slovensku to je ine..tam kde prides rodis, lenze keby si to nechala tu tak ako u vas, tak neodrodis asi nikde..
ti vravim, tu si musis porodnicu zarezervovat ak chces mat starostlivost na nejakej urovni a chces mat tu najlepsiu...hlavne vyslovene porodnice co su sukromne su dost preplnene...

zuzanockamt
24. júl 2009

no neviem ... ja u zubarky a u krcneho mam ten problem, ze mam velmi vyvinuty daviaci reflex ... nechapem ako dokazu ludia prezit gastroendoskopiu 😝 😝 😝 ... takze sa dost natrapime ... aj lekar a aj ja ☹ ... no a na gynde je tiez dost problem, nemam rada, ked sa mi nieco pcha do niektoreho telesneho otvoru 😝

mimomu
24. júl 2009

to sme na tom rovnako 😉
ked mi primar pustal plodovu vodu,skoro som umrela 😝 a on ze ako chcem rodit,ked teraz mam problem 😝

zuzanockamt
24. júl 2009

preto este nad tym nerozmyslam a neriesim 😉

leatea
24. júl 2009

no tak tu zas treba cim skor zajst k doktorovi a vybrat si nemocnicu 😖 cim skor prides,tym je vacsi vyber a vacsia sanca si vybrat tu naj..a to iste je to so vsetkym okolo deti..hlavne jasle..tie statne sa objednavaju niekedy na konci tehotenstva..a niekedy aj to je neskoro 😖 a sukromne su drahe ako fras..
my sme sa bavili,ze ak by sa zadarilo,tak by ani nevadilo 😀

nelynka
24. júl 2009

leus aspon niekto chape o com pisem, tu je to presne rovnako.. 😉

zuzanockamt
24. júl 2009

tak ja budem rodit urcite tu v MT a nejako specialne nic netreba zajednavat, svagrina tak rodila a bola spokojna

zuzanockamt
25. júl 2009

Ahojte 🙂
zelam vsetkym pekny vikend 🙂 🙂 🙂

cipsinka
25. júl 2009

ahojte kukucky,

tak nely aj ja Ta chapem aj ja som si uz zistovala nejake tie info o Tvrdosinskej porodnici,viem,ze je krasne novo prerobena a hned mi je lepsie na dusi 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 .

mimomu tak to sme dve co prezivaju bolest ja ku zubarovi ani nepachnem kym to nie je kriticky dolezite 🤐 🤐 🤐 🤐 😅 😅 😅 😅 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

cipsinka
25. júl 2009

ze tvrdosinskej porodnici 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 chcela som napist trstenskej ved v Tvrdosine nie je nemocnica 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ,vidno,ze este spim 😅 😅 😅 🙄 🙄 🙄

zuzanockamt
25. júl 2009

ahoj cipsi 🙂 ... veru v trstenej je vraj dobra porodnica ... moja sestra bude rodit v DK, tam je to tiez na dobrej urovni ... dokonca v DK odoberali pupocnikovu krv este skor ako vo fakultnej nemocnici v MT 😕 😅 ... to som bola riadne sokovana

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre