Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
27. júl 2009

lea ... ja mam jeden na francuzsku a jeden taky nenapadny, ja nemavam dlhe nechty, lebo mi nenarastu, takze mi toho vela netreba
dnes ma MM prekvapil ... uz prisiel domkov a uz sme aj kolacik vyskusali 😵 😵 😵

leatea
27. júl 2009

ja mam zas dlhsie nechty..sa o ne staram..teraz ale nie az tak ako na vyske 😒 ale to bude aj mojou pracou..

tak to je mile prekvapenie..dufam,ze kolac chuti 🙂 ja ukecam toho svojho na nanuk a mozno poharik sladkej vodky 😀 nech si sprijemnime vecer 🙂

zuzanockamt
27. júl 2009

no kolacik chutil 😵
ja sa mozem o nechty starat kolko chcem, jednoducho narastu do urcitej dlzky a potom sa lamu 😝 😝 😝

leatea
27. júl 2009

ja ich preto lakujem stale 😅 aby mi nechty vydrzali..
vybrala som podareny modry odtien 😀

zuzanockamt
27. júl 2009

mne nevydrzia dlhe ani ked ich lakujem ... uz som kadeco vyskusala ... jednoducho zly geneticky zaklad 😅

leatea
27. júl 2009

tak potom umele alebo gelove..ale mne osobne sa to prilis nepaci..ale zas maju velmi pekne vzory na nich 😅
ja este vymyslim nejaku kombinaciu,nech to nie je take nudne..
som zvedava,co mi povie mily 😅 ked uvidi tu farbu 😀

zuzi a co budete robit vecer..znova stereotyp alebo nieco ine..ked ste tak pekne zacali den 🙂

zuzanockamt
27. júl 2009

lea ... ja velmi gelove nechcem, lebo sa bojim, ze sa mi este viac znicia tie moje vlastne ... ale mozno raz vyskusam
no a vecer ako vzdy ... o chvilu pojdu profesionali na JOJ,tak budeme kukat spolu a potom asi drahy bude nieco akcne kukat a ja az okolo jedenastej mafstory a drahy si musi este opravit defekt na biku, nech zajtra nemusi ist autom

nelynka
27. júl 2009

tak ja som gelove mala na svadbe a boli super, len trvalo asi tyzden kym som si na ne zvykla, ale pohoda to bola..
na vyplatku premyslam ze by som si skocila nechat znova urobit, chcela som na svadbu ale nie su peniazky na to tak ich ozelejem, nie su take dolezite ze musia byt

zuzanockamt
27. júl 2009

ja mozno niekedy vyskusam, teraz nechcem minat peniaze na nieco, co nie je dolezite

leatea
27. júl 2009

hotovo 😎 vyzera to velmi dobre..este odstranim chybicky a bude 🙂
ja som si preto kupila sadu lakov,24, na zdobenie..lebo ja nemam problem si to sama spravit..a je to najlacnejsie 😀

nely..a mala si ich prilis dlhe? skus si dat len pekne nalakovat..kamoska si davala na nasu svadbu,pekne jej nalakovala a vyslo ju to len 100sk 😎 parada teda..

zuzi..no ja tiez teraz pozeram profesionalov a potom sa uvidi,ze co ma zauje 🙂

leatea
27. júl 2009

prajem vam pekny zvysok vecera..idem k milemu..nech nie je sam 😅

zuzanockamt
27. júl 2009

lea ... aj tebe pekny vecer 🙂 ... ja som s MM aj ked nie som ... sme stale len v jednej izbe, takze sa nemusim ani od NB pohnut a som pri nom 😀 😀 😀

nelynka
27. júl 2009

lea ja si ich nemozem dat len pekne nalakovat pretoze jeden nechet mam kratky a druhy dlhy a vyzeralo by to divne...nemam pekne svoje nechty lebo sa mi casto olamuju a robia zadierky a aj to hned skusem 🙂

nemala som ich moc dlhe, take klasika aby som sa s nimi mohla hybat 🙂

leatea
27. júl 2009

som vas prisla kuknut 😀 mily uz chrapka,aspon sa vyspi,lebo vela toho nenaspal za vikend 😅

nely..tak potom mozes upravit do rovnakej dlzky a pekne nalakovat..bud nejaky odtien z francuzskej alebo potom perletovy 😉 sestra mala na svadbe perletovy lak,sme lakovali 15min pred prichodom zenicha 😀

marionn
28. júl 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,
preberáte nechtíky, ako vidím. veru ani ja nemám moje veľmi dobré na svadbu som si dala urobiť gélovky, no asi boli neodborne, 😒 lebo boli dosť hrubé a dosť to bolelo 😠 . Inak sa mi to páči a možno by som to aj znovu vyskúšala pri nejakej príležitosti, no určite pri niekom odporučenom 😉
Som sa tu dávnejšie neukázala, bo nejak nestíham. Stále sa niekam točíme, drobec nevydrží doma a večer padnem do postele odrovnaná 😅 .
Prajem Vám pekný dníček 😉

riana12
28. júl 2009

Dobre ranko, babulky 🙂
Akoze sa mame?

leatea
28. júl 2009

dobre rano 🙂 u nas to dnes vyzera na pekny den,ak to teda vydrzi 😅 ak ano,tak by som sla aj na nejaku tu nakupnu prechadzku,kedze mi cosi chyba do zajtrajsieho obeda a mozno sa hned stavim v kniznici 🙂

riana12
28. júl 2009

Ahoj lea, fiiha, nova foto 😉

leatea
28. júl 2009

ahoj riana..noo..troska zmeny sa mi ziadalo 😀

leatea
28. júl 2009

ako sa dnes mas a co planujes? a dufam,ze dnes ti je uz dobre 😕

riana12
28. júl 2009

no dneska uz troska lepsie, hlava este boli, ale je to znesitelne, citim, iba ak robim troska prudsie pohyby, takze ak sa ich vyvarujem, ani tabletku netreba...vcera aj tak zabrala skoro po 3 hodkach 😕
Chcela som ist dneska do fitka, ale vecer som bola unavena, takze som si ani veci nepobalila, doma si este aj dnes odpociniem...

A ty ako? Okrem foto a planovanych nakupov co nove? 🙂

leatea
28. júl 2009

no radsej este jeden den oddychuj ako sa znicit v posilke a mat problemy..ved je este len utorok,tak mas dost casu na posilku 🙂
ja by som chcela docitat knihu a aj si zacvicit..nastastie nemusim chodit do posilky,kedze som si nieco kupila 😀 tak usporim cestu..ale uvidim,co den prinesie..uz to tak beriem..ale urcite zas cosi dalsie upracem..nech mi to ubuda 🙂

zuzanockamt
28. júl 2009

Ahojte 🙂
ja uz som dala piect zemiaciky na obed ... drahemu sa nechce ist do restiky ... trapi sa este stale s bikom, lebo vecer zaspal, tak sa na to ani nepozrel ... a uz som aj porobila poriadok s pradlom, zase sa zväcsila kopa na zehlenie 😝 😝 😝

riana12
28. júl 2009

AHoj Zuzi a to na koho bicykli pracuje? Na tom kamaratovom?

zuzanockamt
28. júl 2009

nie, na svojom ... vcera zistil, ked chcel na nom ist, ze mu fuci koleso ... tak sa na to dnes kukol a zistil, ze cela dusa je naprd a plast takisto, tak musel obidve vymenit ... ale to ma len taky pracovny bicykel, na ktorom chodi len k rodicom alebo do obchodu,ked treba alebo do roboty, ked bolo este do akej 😀 😝

leatea
28. júl 2009

ahoj zuzi..ak chces..prihodim ti aj moje na pozehlenie 😀

nelynka
28. júl 2009

ahojte

riana12
28. júl 2009

Ahoj Nely 🙂 😉

zuzanockamt
28. júl 2009

ahoj lea 🙂 ... no len pekne sama zehli 😀 😀 😀 ... aj ja by som niekomu prihodila 😀
aho nely 🙂

nelynka
28. júl 2009

leus este k tym nechtom, ja nemozem mat normalny lak, pretoze mne sa raz dva zosupe, skusem ho a tak, nechty su pekne tak mozno 15minut a potom len skrabance vidno, no husne to je...
a ja si nechty nechcem strihat na rovnaku dlzku, pretoze to by som ich mala stale kratke a ja potrebujem nejaky mat stale aj dlhsi ked ma svrbi ucho alebo treba nieco vytiahnut a tak...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre