Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
26. apr 2009

chcela som tam napisat,ze 8 tisic nie este aj nuly tam pridat 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
26. apr 2009

no tu sa pocita podpora podla toho aky si mala priemerny plat z posledneho zamestnania...a za posledne 2roky musis mat dorobenych aspon 12mesiacov...
nastastie ja som mala a vyslo mi prve dva mesiace 10 017kc, druhe dva mesiace 7500kc a posledny mesiac 6700kc a potom uz nedostanem nic a nebudem mat narok ani na poistenie a ani na socialku takze robotu potrebujem cim skorej...

nelynka
26. apr 2009

cipsi uz varis?

cipsinka
26. apr 2009

neboj nieco sa najde,aj ja v to dufam,ze sa mi nieco postasti 😵 😵 😵 😵

nelynka
26. apr 2009

no, mam plan sa zajtra zastavit alebo si zavolat do jedneho svadobneho salonu v prahe, a pokial by sa tam robili 12ky kratky dlhy tyzden a ponukli by aspon 14 000kc v hrubom a moznost zvysovania platu tak by som to od 1.5. vzala... 😉

cipsinka
26. apr 2009

a v tom svadobnom prijimaju???

nely nie este nevarim 😅 😅 😅

cipsinka
26. apr 2009

varit zacnem az o nejakej pol piatej nech to je take cerstvucke ked drahy pride 😉 😉 😉

nelynka
26. apr 2009

neviem ci prijmaju ale na nete maju ponuku prace na svojej stranke, tak za opytanie nic nedam...

jaaj, tak ja som si urobila zemiacky s mrkvou konecne, len ench rychlo vychladnu nech papam 😀

cipsinka
26. apr 2009

mne bude zachvilu volat drahy z prace a potom idem kuk nejaky film,lebo ma akosi boli chrbat 😖 😖 😖

cipsinka
26. apr 2009

ved jasne aspon tam zavolaj mozno motyka vystreli 😉 😉 😉 😉

nelynka
26. apr 2009

preco ti bude volat?

aj ja premyslam ze pojdem zapnut telku na chvilu..

cipsinka
26. apr 2009

dala si sa na tu 90 dnovku 😕 😕

cipsinka
26. apr 2009

vzdy mi cez prestavky vola,pofajcime spolu v okne ja doma on v robote pokecame co nove a taaaaaaaaak 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
26. apr 2009

no dala, ale asi nie az taku prisnu ako je to tam rozpisane, ja si nedokazem nedopriat kolacik alebo tak, ale zase nie v takej miere ako predtym..snazim sa papat to co je tam napisane, a pit len ovocne dzusiky a zeleny cajik s medom a citronom...

xixi..zlaty...jak keby ste vecer ani spolu nemali byt..jake mate ucty za telefon? 😀 😀

cipsinka
26. apr 2009

my mame taku sluzbu,ze mi vola zadara 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ,cize tak ale aj ked sme to nemali tak mi volaval ale to som pracovala tak to nebolo take vykecavanie ako teraz 😉 😉 😉 😉 😉 😉 .

A odkial beries recepty na tu 90 dnovu ja ked som ju drzala tak som mala vecny problem,ze co si navarit a z tolkeho ovocia sa mi iba zuby pokazili 😒 😒 😒 😒 😒 😒

nelynka
26. apr 2009

jaaj tak my to nemame ale nevolame si len ked nieco treba a ked treba tak napiseme maila..ked som doma teraz 😅

no neviem uz odkial som to vytiahla, myslim ze z mojejsvadby, tam je su len rozpisane tie dni ake su, co mozes jest a tak..
ja zase tolko ovocia nejem, tam sa papa len na ranajky...alebo ovocne stavy a jeden den je ovocny...len..a zase tolko toho nie je az..a mi pride ze ma to nijako neobmedzuje lebo vsetko co sa tam papa mam rada...

cipsinka
26. apr 2009

som tu 🙂 uz mam kolacik v trube 😵 😵 😵 javascript:addEmoticon('😵','vBody')

cipsinka
26. apr 2009

no mne pride az mooooc toho ovocia kazdy den na ranajky a este k tomu kazdy stvrty den cely den iba ovocko ja som miiiiiiiiilovala ovocie ale tri mesiace po diete som ho ani citit nemohla bleeeeeeeeeeee a to som si myslela,ze aka v pohode dieta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale teraz uz papam ovocie ale nie az tak ako predtym 😅 😅 😅

nelynka
26. apr 2009

tak na ranajky co zjem, jeden banan, alebo ovocnu stavu si dam...xixi, to staci uplne 😀 😀
ovocie moc nemusim, ale raz za cas neuskodi.. 😀

cipsinka
26. apr 2009

prave banany by sa moc nemali 😅 😅 😅 😅 skor hruska,jablko,hrozno,pomaranc,pomelo,atd. 😉

nelynka
26. apr 2009

blbost, je tam pisane ze ked som moc hladna mam zjest banan, pretoze banan najviac zasycuje...

cipsinka
26. apr 2009

no a ja si idem lahnut pred film a potom si dam kolacik vramci chudnutia 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝

cipsinka
26. apr 2009

nely ano zasyti ale jest sa nema moc a to viem na beton,lebo som to drzala s celu firmou kde som robila a ked som si doniesla banan tak len tak zazerali 😕 😕 😕 😕 😕 😕

cipsinka
26. apr 2009

ano ked si moooooooooooc hladna to je napr.ked je den ovocny ale nie bezny den na ranajky 😉 😉 😉 😉 😉 ale ved to je jedno papaj si to ako chces 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Ved ja som mala kolegu co si robil kurz na instruktora v posilke a povedal,ze banany jedia najviac kulturisty a zacal mi o tom kecat aj on jedol stale banany 😀 😀 😀 😀

nelynka
26. apr 2009

ja neviem, mne banany chutia a tam nebolo pisane absolutne nic o tom ze sa nesmie jest na ranajky kazdy den..a uz vobec nie to co pises, ze len ked je ovocny den, to je podla mna blbost, ved banany su pomali najzdravsie ovocie.. 😀

idem sa aj ja vyvalit, mam pocit ze onedlho pride starky domov, dneska je nedela 😀

cipsinka
26. apr 2009

akurat som vyhrabala zosit kde mam zhrnutu tu dietu a aj tam mam napisane,ze jest vestko ovocie a banany len minimalne alebo vobec 😅 😅 😅 😅 😅 😝 😝 😝 😝 😝

cipsinka
26. apr 2009

ja som napisala,ze ked mas ovocny den a si mooooooooooc hladna ako si to tvrdila ty,ze ta to najviac zasyti tak vtedy si daj ale aj tak by sa nemali 😉 😉 A aj ja milujem banany 😵 😵 😵 😵 a teraz ich mam najradsej to asi preto,ze som jedla pocas diety vsetko okrem nich a tie sa mi neznechutili 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
26. apr 2009

ja cakam este na kolacik nech mozem zahajit postelovu kulturu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale uz mi tu rozvoniava 😵 😵 😵 😵

cipsinka
26. apr 2009

no kolac uz mam spraveny a je ako bochen,tak napucal 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dala som tam aj ten kypriaci na tvoju radu a je hroooozne vysoky mnam 😝 😝 😝 😝

nelynka
26. apr 2009

tak ja som citala prave na nete o tom a nikde nebolo za tie banany nic napisane..to je zaujimave..aj tak ich neprestanem jest lebo ich milujem 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre