Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
4. aug 2009

no veru som rada, ze mam aspon ja pracu, kedze MM uz pol roka nic 😝 , ale v mojom odbore sa kriza nejako neprejavuje 😉 😉 😉
jasne, uz som doma, z prace by som momentalne nestihala pisat

puma.sue
4. aug 2009

vsetko sa na dobre obrati...
a musi sa aj na vas slniecko usmiat 😉 len treba verit...
vsade je to teraz zle. hadam od noveho roka sa zacneme nejak z tej facky "zbierat"

zuzanockamt
4. aug 2009

a tak ja uz kvoli tej jeho praci az tak nestresujem, nejako bude 😉 😉 😉 ... ked budem nervacit, tak sa aj tak nic nezmeni

puma.sue
5. aug 2009

Bre ranko... este nikto nic? 😉

riana12
5. aug 2009

Dobre ranko 🙂 Sue, si tu? 😅

puma.sue
5. aug 2009

Jasne ze som 😉

riana12
5. aug 2009

ja len si ci naaahodou neutiekla 😉 no ako sa to tu fajn vcera rozbehlo 🙂
dneska co nove?

puma.sue
5. aug 2009

nic specialne, nemame tu sefstvo, takze "mysi maju hody" a obavam sa, ze okolo obeda zdrham a idem pozriet byvalu sefku, je na materskej. maly ma 3 (je narodeny v ten isty den ako ja) a katka ma 8 tyzdnov... takze si trosku "uzijem" deticiek... a vecer pojdeme mozno s chlapom do kina, sa chystame uz dlho...

riana12
5. aug 2009

no to budes mat fajn 😉 ja netusim, co budem popoludni robit, ale tiez idem skor a zaobalim to do pracovnych povinnosti 😀 😀 musim dat priatelovi vediet, ze dochadzam skor, nech sa pripravi. dufam, ze vymysli nejaky fajn program... moc si vyskakovat nemozeme, iba nieco jednoduche - kino, kofola, kratka prechadzka. nieco podobne skratka...

puma.sue
5. aug 2009

aj my len tak nejak, ale zalezi od pocasia, ibaze tu ma byt cely den pod mrakom a maju byt obcasne prehanky, takze asi to kino bude najrealnejsie. len neviem, kedy sa vratim od tej kamosky a ci ma to tam nezmorduje. predsalen, zajtra vstavam do roboty a nerada chodim neskoro spat...
inak, ty mas kolko rokov? ak to nie je tajne? a odkial si? nemas nic v pase a nechce sa mi hladat v historii...

riana12
5. aug 2009

no ja som od Galanty, pracujem v Blave a momentalne aj prazdninujem tento tyzden u priatela 😉

puma.sue
5. aug 2009

cize dochadzas? kazdy den?

libka1
5. aug 2009

čavo 😉 ako ide den?

puma.sue
5. aug 2009

ahoj libi 🙂 celkom v pohode zatial. a vy ako? aj s malinkou?

riana12
5. aug 2009

ahoj libka 🙂
sue, tak ak som doma, tak do prace chodim kazdy den busom, cca tych 40 km. ale teraz mi staci aj MHD v BA 😅

libka1
5. aug 2009

celkom sa da, dnes je s nou manzel, ja som v robote 😉 tak nech si ju uzije, bol s nou aj vcera a uz stonal po 1 dni 😀
u nas bola v noci burka ale uz vyliezlo slniecko 🙂

riana12
5. aug 2009

libka, takze ty uz aj do prace chodis? chlapi su chlapi 😀 😝 to bude ochkat aj ked iba v boku pichne 😀

libka1
5. aug 2009

chodim, uz od pol roka malej, ale len na polovicny uvazok 😉 aj peniaze sa zidu, aj zabudnut vsetko nechcem aj miesto som si chcela este udrzat, tak som musela cosi obetovat 😝 ale radsej by som si matersku uzivala 😅 hadam pri druhom uz to bude podla mojich predstav 😉
vidim ze planujete poobednajsie aktivity, my standard, park aby sa mala vybesnela, a potom najkrajsi okamih o 8 vecer ked zaspi a my vylozime nohy 😵

riana12
5. aug 2009

tak jasne, peniazky sa vzdy zidu...a pokial to mas len na polovicny, tak su aj peniazky, aj malej sa este mozes dost venovat 😉

puma.sue
5. aug 2009

ale si rada, ze ju mas 😉 pises o nej, ako o malom certovi, ale isto je to zlatusik 😉
aj ked, verim, ze po celom dni mas toho plne zuby, robota, potom ona... ides z prace do prace vlastne...

libka1
5. aug 2009

lubim ju straaaaaasne moc, ale cely den staci 😀 je velmi aktivna, stale by nieco objavovala, bud ide alebo spi, inu alternativu nepozname 😅 telku jej moc nechcem pustat, aj ked v slabych chvilkach som uz aj to skusala, ale nema zaujem, proste neobsedi... ale zas je s nou sranda a teraz je v najkrajsom veku 😵 😵 kazdy den nieco nove 😵 ja som velmi spokojna s tym ake mam babo, len akurat som niekedy z nej smrtelne unavena 😀
riana inac nie si az tak daleko, ja momentalne byvam v HC 😉 ty si skade puma?

puma.sue
5. aug 2009

ja som z ba. cely zivot a asi aj budem... neplanujem menit 😉
verim, ze sa nabehate. ale o tom to je. a ako moja mamka stale vravi "male deti male starosti, velke deti, velke starosti..." uzivaj kazdu chvilku s nou aj za cenu unavy... neskor budes rada, ze si bola s nou maximalne ako sa dalo...

libka1
5. aug 2009

tak to hej, aj teraz mi je uz smutno ze to tak rychlo bezi... toto bol asi najrychlejsi rok v mojom zivote... ja som bola v BA 4 roky ale kedze som povodne z mini mesta 40 tis ludi, tak mi to nejak nevyhovovalo... aj ked zase moznosti prace su tam vynikajuce a nehovorim ze sa tam nikdy nevratim, ale male mesto mi vyhovuje viac zatial 😉

puma.sue
5. aug 2009

kazdy tak, na co je zvyknuty 😉 ja si neviem predstavit ani male mesto... a vidiek (dedinu) uz vobec. ani keby bola pri bratislave napriklad... aj ked... nikdy nehovorim nikdy 😉 Bohvie kam ma osud zaveje...

riana12
5. aug 2009

libka, malinka je straaasne zlatucka podla foto 😉
sue, ja som sice z dediny, ale asi by som si vedela predstavit byvat aj v BA. neviem, nieco ma na tom hoden laka 😅. a tusim som zabudla napisat, ze mam 21 😅

libka1
5. aug 2009

ty si taka mladucka riana? 😅 ja som isla do BA ako 23 rocna, zo zaciatku ma to tam bavilo, vela moznosti na zabavu, ale potom ked som zacala rozmyslat nad rodinkou tak sa mi moc nepozdavala myslienka ze by sme byvali v petrzalke 😅
ja nemam so stahovanim nejak problem, pojdem aj do pekla ked budem mat pri sebe fajn ludi a malicku s muzom 😀

riana12
5. aug 2009

libka, mlada ci stara, moc neriesim 😅 ja "som" v BA od 19, ked som zacala pracovat 😉 ale byvat tu nebyvam, kazdy den cestujem, ale je to dost v pohode.

puma.sue
5. aug 2009

ved cestovat z GA je nieco podobne, ako v ramci bratislavy cestovat z race do dubravky 🙂

puma.sue
5. aug 2009

riana, inak, dost mlada si na to, aby si chodila na tieto stranky, ci? 😉 mozno som len ja divna a nechapem take mlade baby ako ty, ze uz chcu mat babatko ☹

riana12
5. aug 2009

sue, no kebyze su na to podmienky, babo by som aj hned poriesila... 😀. nezaoberam sa otazkou, ci som na babo mlada alebo stara... skor by sa to malo obracat smerom, ci sa na to citim alebo nie...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre