Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

leatea
24. sep 2009

ahojte..to este vsetky spite? 😅 😅 😅

riana12
24. sep 2009

Ahoj Lea, tu ked pachneme len my dve, tak to uz aj zabudam kontrolovat. A to som sa vcera celkom hojne na nete vyskytovala 😅
A ake satcky si to chces usit? Neposles nejaku foto, ako by asi mohli vyzerat? NEch omrknem 😉
Potom si krasne svadbicku uzite 😉

diapozitiv01
24. sep 2009

Ahojte vospolok,
pripajam sa do vasej temy, tiez by sme chceli opat pokusit na zaciatku roka 2010,
Planuje tu niekto nejake lekarske vysetrenia?

leatea
6. okt 2009

ahojte..

riana..no vidim,ze sme tu len my dve ostali 😕 svadba bola v pohode..zopar fotiek mam v pripravnom albume na svadbe..este som nedala vsetky na net,tak aspon tie..
ale uz sme opat v praci a ja mam este co dohanat..lebo domace prace nepockaju..teda uz cakali dost..a uz treba cosi..tak zajtra musim pozehlit a asi aj poprat 😖

ahoj diapozitiv..no my este netusime,ci sa budeme snazit..ale urcite pojdem na vysetrenia..ale este netusim ake..no uzivam rozne lieky,tak kvoli tomu pojdem,ci nebude problem ich vysadit a hlavne,ake nahrady budem moct pouzivat 😨

riana12
7. okt 2009

Ahojte 🙂

Lea, mrkla som, pekna nevesticka. V ZA ste boli, vsak?
Mne uz zacalo skuskove, prva skuska za mnou a este by som mala mat teraz v oktobri dve 😝 Uz sa pomaly budem viac citit Zilincankou ako dolniackou 😀 😀 😀 ´

Dia, ja som tu len taky privesok do poctu 😅 - ja teda netusim, kedy sa mne babatko pritrafi, ked tak o 5 a viac rokov 😝 😅 😕

leatea
7. okt 2009

ahojte 🙂

riana..boli sme v cechach na svadbe 😅 takze taku inu som videla a zazila..co som celkom rada 🙂
skuskove nezavidim..ale aspon budes mudrejsia 😀

riana12
7. okt 2009

Lea, a ja som podla foto sudila, ze to v ZA 😅 Uplne sa mi to tam podobalo na namestie.
A pochybujem, ze by som bola mudrejsia 😅 Vsak ja to zabudam v momente, ako mam po skuske 😅 😅 😀 😀

riana12
21. okt 2009

😕 😕 😕 😕

leatea
30. okt 2009

no po dlhokanskej dobe som aj tu zavitala..a to som mala tyzden volna..no co narobim 😅
riana..no sranda,ze ti to tak pripadalo 😀
a ako ide skuskove?

riana12
30. okt 2009

ahoj Lea, nejako nam to tu upada do zabudnutia...
no ja sa skuskovym pomaly prebojovavam, poslednu skusku budem musiet opakovat, jednu skusku mam tento stvrtok. snad do Vianoc nejake 2-4 skusky urobim...

leatea
21. nov 2009

ahojte..pozeram,ze tu uz ani nema kto prispievat..tak zas prispejem aspon ja..
som momentalne chora a esteze je vikend..a je skaredy,aspon nelutujem,ze musim travit cas v posteli..uvidim ako dalsi tyzden,ale teplotu nastastie nemam a hrdlo takmer neboli..len soplim a od tolkeho spanku mam nizky tlak 😒

zuzanockamt
22. nov 2009

Ahojte 🙂
no vidim, ze tema ttrosku poskocila hore, tak prispejem, lebo sa mi ju minule nechcelo hladat 😅
lea ... tak sa len liec, ja uz mam chorobu za sebou nastastie ... teraz len tuzobne cakam na vianocne prazdniny 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre