Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

leatea
26. apr 2009

este ma napadlo..je to prispievanie ovplyvnene zdravotnym poistenim? to si totiz neplatim,kedze ho platim tu v uk

nelynka
26. apr 2009

lea je to uplne jedno kde to vybavis si myslim, socialka ako socialka..a je to lepsie vybavit cim skorej, tym mas vecsiu sancu ze budes mat vyssiu matersku...

zuzanockamt
26. apr 2009

nely ... vdaka za dovysvetlenie 😉
lea .. tak ty by si si mala platit aspon nieco, aby si mala narok na matersku zo slovenska, pokial planujete mat babo este v UK

nelynka
26. apr 2009

lea myslim ze nie, ale pokial platis zdravotne v UK, mas tam odvadzane aj socialne, tedy pravdepodobne by si mala, pokial si zamestnana legalne, tak by si mala mat narok na matersku aj tam..
ale myslim ze musis platit aj zdravotne, inak to nema zmysel asi..neviem, to sa musis opytat...

zuzanockamt
26. apr 2009

lea ... zdravotne by s tym nemalo mat nic spolocne, lebo socialne davky a teda aj matersku dava socialna positovna a nie zdravotna a podla mna to treba riesit v pobocke, kde mas trvale bydlisko

nelynka
26. apr 2009

zuzi nemas za co 😉

leatea
26. apr 2009

tak sa teda skusim informovat u nas a ak nestiham,tak aspon v ziline..a uvidim,co mi povedia..lebo urcite budu chciet nejake formulare..

zuzanockamt
26. apr 2009

lea ... ty si zo ziliny? ... ja som z MT 🙂

leatea
26. apr 2009

zuzi..ja mam manzela zo ziliny 😀 inac som z vychodu,takze daleko..
ale je mile vediet,ze je niekto blizko 🙂 aspon mozeme dat niekedy stretko 🙂

zuzanockamt
26. apr 2009

aha, no ja tiez nepochadzam z MT, ale mam len manzela odtialto, inak som z oravy

leatea
26. apr 2009

a poznas aj zilinu? takze sme obe pristahovane 😅 ale ja mam kusok odtial maminu rodinu..

zuzanockamt
26. apr 2009

no zilinu poznam len trocha, muzov brat so zenou tam byvaju, obaja tam studovali, tak tam aj ostali

leatea
26. apr 2009

a ty si kde studovala?

zuzanockamt
26. apr 2009

ja som v BB na pedagogickej a MM tiez v ZA na strojnickej

leatea
26. apr 2009

no a kde ste sa stretli? 🙂

zuzanockamt
26. apr 2009

lea ... no ako sa hovori ... vsetko je na webe 😀 ... zoznamili sme sa v roku 2003 na internetovej zoznamke 😵 ... ja by som ho na skole ani nemala sancu stretnut ... je totizto odomna o 7 rokov starsi

leatea
26. apr 2009

no super 🙂 my sme sa zoznamili tiez na nete 😀 taki moderni ludia sme..

zuzanockamt
26. apr 2009

a vy ste ako dlho spolu?

leatea
26. apr 2009

tri roky to budu 😀

zuzanockamt
26. apr 2009

lea ... tak to ste sa poponahlali aj so svadbou, my sme mali treaz vyrocie 5 a pol roka a manzelia sme dva roky

leatea
26. apr 2009

no nam bolo spolu velmi dobre..po troch mesiacoch sme sa zasnubili..a az sme mali nasporene,tak sme sa vzali,co bolo min rok 🙂

zuzanockamt
26. apr 2009

aj nam bolo a stale je spolu dobre, ale so svadbou sme sa neponahlali, pred svadbou sme uz spolu byvali skoro dva roky a zasnubeni sme neboli vobec ... MM sa ma 9 mesiacov po zoznameni spytal, ci by som si ho vzala, ja ze hej a bolo vyriesene ... ziadne ceremonie a prstene sa nekonali 😀

nelynka
26. apr 2009

ani my sme sa nezasnubovali, ja som si vybrala termin a bolo 😀 😀 😀

zuzanockamt
26. apr 2009

ja na taketo veci ako zasnuby nie som ... som rada, ze som svadbu prezila 😀 ... dolezitejsie su ine veci ... moja kamoska sa teraz na valentina zasnubila ... najskor kytica, potom vecera, potom prechadzka a potom prsten a este k tomu na valentina ... mi to pride nechutne gycove a prvoplanove ... to uz mohol byt dotycny aspon originalnejsi

leatea
26. apr 2009

no my sme to mali na silvestra..ma tak mierne prekvapil a bol aj ohnostroj 😀 len prsten sme davali zmensovat,lebo bol dost velky..teraz je uz super 🙂

zuzanockamt
26. apr 2009

ja mam od MM prsten, ktory mi kupil na promocie a potom obrucku este, ale tu az tak casto nenosim a MM ju nenosi vobec 😀

leatea
26. apr 2009

no ja som na promocie dostala kyticu len..ale potesila..a den po nich som utekala do uk na pohovor..

zuzanockamt
26. apr 2009

ja som dostala aj kyticu aj prsten, ale ten mi kupil o par dni skor ... ja som si po promociach este uzivala prazdniny, lebo som potom v skole zacinala az v septembri, ale ani som nevedela ako to ubehlo, lebo som si robila vodicak a stahovala sa k drahemu

cipsinka
26. apr 2009

no vy ste teda romantickeee 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

zuzi a odkial si z Oravy,ved aj ja som z Oravy a tamm budeme aj zit 😉

zuzanockamt
26. apr 2009

cipsi ... ja som z oravskeho podzamku, ale uz tam 4 roky nezijem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre