Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
26. apr 2009

mna drahy poziadal o ruku na moje narodky,uuuuplne necakane takze to bolo originalne aspon pre mna urcite 😵 😵 😵 😵 😵

leatea
26. apr 2009

zuzi..no tak to si mala rusne leto..ja som sla na pohovor a uzivala si mileho,lebo koncom augusta som sla prec..

cispi..a co vy..ako ste sa zoznamili a co bolo dalej?

cipsinka
26. apr 2009

ja som na Orave zila tiez iba ako babo,potom sme sa prestahovali a osud ma zavial zas tam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Ale byvame v meste hned mame Lidl,Tesco no proste paradicka sme v centre diania a zaroven mame na druhej strane domu velku luku a vodopad 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzanockamt
26. apr 2009

lea ... no rusne, ale bola som rada, ze uz konecne sme spolu v jednom byte navzdy, lebo dovtedy sme boli spolu len cez vikendy a ku koncu mojej skoly som uz viac - menej byvala u draheho rodicov v jeho izbe 😀

cipsinka
26. apr 2009

lea zoznamili sme sa na internate a strasne som bola nan ho nasrata a bol mi velmi nesympaticky 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ako nie vyzorovo ale tak celkovo mi liezol na nervy 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
26. apr 2009

cipsi ... u nas to tiez nebola laska na prvy pohlad, ale az na prvy rozhovor ... najskor sme si len 3 mesiace pisali a boli sme si sympaticki, potom mi zavolal, stretli sme sa, porozpravali a bolo jasne, ze sa chceme stretavat aj dalej ... ale zo zaciatku to velka laska nebola, to prislo az potom 😀

cipsinka
26. apr 2009

zuzi no mna nasral hned z prichodu ako prisiel na intrak 😀 😀 😀 😀 😀 On prisiel aj s kamosom v aprili to som uz ja pomaly koncila druhy rocnik a prisli skoro rano a my sme hned s babami mali izbu vedla veducej kancelarii tak ked prisli tak sa tam s kamosom pred nasimi dverami rozpravali a ma zobudili brrrrrrrrr 😅 😅 😅 😅 😅 a ja hned na baby,ze to co za debili prisli 😅 😅 😅 😅 😅 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

leatea
26. apr 2009

no tak ja som mala niekoho ineho ako lasku na prvy pohlad 😀 ale akosi nam nebolo sudene byt spolu a ani sme sa nehodili..svojho som akosi nedokazala brat viac ako kamosa..az sme sa dali dokopy,tak som pochopila,ze sa ho uz nechcem vzdat a do dvoch tyzdnoch sme si uz planovali spolocnu buducnost 😀

zuzanockamt
26. apr 2009

cipsi ... 😀 😀 😀 ... no vidis a ako sa to nakoniec skoncilo ... to nevymyslis, to je zivot 😀 😉

cipsinka
26. apr 2009

lea ako z rozpravky 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
26. apr 2009

my sme sa stretli uplne blbou nahodou, kezde drahy bol u v tej dobe v Prahe..
ä mal priatelku..
ale nedala som sa a vydobila som si co som chcela..xixi..aj tak to bola len obycajna stripterka co chcela len sexovat a zabavat sa.. 😀

zuzanockamt
26. apr 2009

lea ... my sme tu buducnost nejako extra neplanovali, bolo nam spolu dobre, stretavali sme sa az to prerastlo do spolocneho byvania a nakoniec az do tej svadby 😀

zuzanockamt
26. apr 2009

nely ... 😀 😀 😀

cipsinka
26. apr 2009

zuzi ano a teraz ho milujem nadovsetko a neviem si zivot bez neho predstavit 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .

On bol velky slusak pasikava kosela a taaak 😵 😵 😵 😵 😵 😵 to ma hned na nom zaujalo ked som uz bola ukludnena 😀 😀 😀 😀 😀 potom sme zacali hravat spolu ping pong a taaak.A este na zaciatku si ho aj s jeho kamosmi zavolali stvrtacky na izbu,ze nech idu hrat flasu 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 No a jedna po nom isla a samozrejme islo o pusinkovu flasu a ked mu isla dat pusu tak je povedal,ze sa mu hrozne paci jedna druhaca blondinka ci by mu nevedela povedat,ze ako sa vola a bla bla bla a povedal ale nehovor jej nic a ona,ze neboooooooooooooooj a hned mi to sla povedat,ze sa mu pacim a ja,ze on mne vobec 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
26. apr 2009

nely 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
26. apr 2009

cipsi ... to ste sa spoznali este na strednej? ... to ja uz som nasla vyzreteho chlapa 😀 ... moj mal 28 rokov, ked sme sa stretli a ja 21 😉

leatea
26. apr 2009

cipsi..no teda..to ste mali zabavu..aspon vidis,ze laska je slepa 🙂

nely..no hlavne je,ze je s tebou stastny..a vybral si teba 🙂

ja som tiez mala jeden vztah,ked sme sa zoznamili..a potom som rychlo odisla do usa..a nasla si zas niekoho ineho..tak som si povedala,ze dam aj jemu sancu,ked som dala tomu pred nim 😀 😀 😀

cipsinka
26. apr 2009

ja som bola hrozne zla na chalanov po tom ako som sa rozisla s mojou velkou prvou laskou 😔 😔 😔 😔 😔,bolo to presne na silvestra a od vtedy som chlapov ani vidiet nechcela no a v maji sme sa dali s Matulom dokopy 😅 😅 😅 😅

cipsinka
26. apr 2009

boze ked som si to precitala s tou pusinkovou flasou to akoby 15 rocna pubertacka pisala 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
26. apr 2009

ja som mala len jeden vztah pred MM, ale to bolo take o nicom, v podstate to nebol ani poriadny vztah

cipsinka
26. apr 2009

no ta moja prva laska trvala velmi kratko ale za to bola ozaj pekna ako sa na prvu lasku patri 😉 😉 😉 😉 😉 Samoska sex nebol ved ja som mala 17 sice on 24 ale vtedy som este na to ani nepomyslela 😉 😉 😉 😉

nelynka
26. apr 2009

zuzi ja som mala 19 a moj 28 ked sme sa spoznali... 😀

lea aj ja tvrdim, xixi..ja som ale nechcela lebo aj nie som rozbijacka vztahov ale on bol taky dotieravy ze mi to nedalo a za par tyzdnov som naklusala k nemu na jeho milu ziadost 😀 😀

zuzanockamt
26. apr 2009

nely ... no ty mas o dva roky väcsi vekovy rozdiel ako my 😉 ... mne starsi vyhovuju viac ... rovesnika by som nechcela a nedajboze este mladsieho 😀

cipsinka
26. apr 2009

vlaste zuzi ani u mna to nebol ziadny vztah ale bolo nam spolu veeeelmi dobre az to nakoniec doje..l 😠 😠 😠 😠 😠 😠 a ospravedlnoval sa mi este aj vtedy ked som uz zacala chodit s drahym,ze si ma velmi vazi a,ze nechce aby sa na neho hnevala osoba ako som ja,povedala som mu,ze je to za nami a bodka.Problem bol v tom,ze on bol a vlastne aj je kamos mojho otca nie nejaky blizky ale ked je leto a su v krcmicke na teraske tak si k nim prisadne a vyzveda ako sa mam a tak a,ze ci som stastna 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 A nasi mu len hovoria,ze akeho mam uzasneho chlapa a,ze si ma vazi 😉 😉 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
26. apr 2009

no ja sa s mojim byvalym nestretavam a ani neviem co s nim je 😀 ... ale som rada, ze to tak dopadlo 😵

leatea
26. apr 2009

ja som mala 23 a on 27..takze celkom pohoda..ja som nikdy nechcela mladsieho..co jeden kamos nedokazal pochopit..

cipsi..ja hrozne letim na chalanov v koseli..takze aj ten mosu nosit,aby som si nenasla ineho 😀

zuzi..ty si vybrala uz vyspeleho,ze 🙂

nelynka
26. apr 2009

tak my sme sa s mojim mm vychrapali asi tyzden co sme sa poznali a randili...
ja som uz raz taka bola..
si pametam, vtedy hnusne prsalo..
on ziarlil lebo sme prisli s disky este s jednym kamosom a mm som poslala domov a kamosa si vzala ku mne na izbu bo som chcela postahovat hudbu z jeho PC..
a potom som pisala mm SMS ked sa kusok vyspal, ze viem ze mu bude svachtat botaska (ked prsalo tam mu tak cvachtala bo ju mal deravu) ale ze mi strasne chyba ci nepride ku mne..to bolo asi 16h poobede a behom pol hodky bol naklusany u mna..
a uz mi nedalo, boooze, to si pametam jak vcera, bol taky sladkyyyyyyy....vtedy mi povedal ze ma lubi..a ja oci jak mechy ze co???????????????????????? 😀 😀 😀
a on taky ostal po tyzdni ked som mu ja povedala ze ho milujem 🙂 🙂 🙂

zuzanockamt
26. apr 2009

lea ... presne tak, ja uz som nasla skuseneho vo vsetkych smeroch ... mal za sebou uz tri vztahy, z toho jeden ten posledny trval 6 a pol roka ... ale som rada, ze ma co - to za sebou, lebo uz nebude vymyslat 😀

cipsinka
26. apr 2009

lea aj ja milujem kosielkovych ale teraz sa moje zlato dal na sprtovy styl 😕 😕 😕 😕 😕 😕 .

Ani ja sa s hentym nestretavam a ani som ho nevidela vlastne ani minuly rok v tescu v Leviciach ale tvarili sme sa,ze sa nevidime lebo tam bol s frajerkou a ich dietatkom,mimochodom uz s frajerkou nie je a dieta ma na krku on 😉 😉 😉 😉 😅 😅 😅

zuzanockamt
26. apr 2009

nely ... tak my sme s MM mali sex az po troch mesiacoch od zoznamenia a prva pusa padla az po mesiaci 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre