Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
28. apr 2009

zuzi, aj to je mozne...
ale preco mu nenavrhnes trebars gumu alebo prerusovany sex alebo nejaku formu antikoncepcie?
a ma 34 a nie je pripraveny na dieta? uf...to uz muzi v takom veku zvyknu skorej zeny nahanat xixi aby nejake urobili 😀

veru zivot nevymyslis..ale co..mam sa zozierat stale? len sebe skodim, mam vas, trosku si sem tam poplacem ked mit o je vsetko luto ako teraz..a bude zase dobre.. ☹

zuzanockamt
28. apr 2009

lea ... aj ja som vysadila HAK kvoli zdravotnym problemom vlani v auguste ... u nas ani nedufam,ze by sa nieco stalo, lebo ked mam plodne dni, tak z jeho strany urcite nic nehrozi ☹ ... takze ja sa toho decka asi nedozijem nikdy

zuzanockamt
28. apr 2009

nely ... ved sme pouzivali normalne kondom, ale uz dosli zasoby a milostivy si ich nejako zabudol zadovazit a ja mu ich urcite kupovat nejdem ... nechce decko, tak nech si kupuje sam ... a prerusovane sa pocas plodnych dni boji, lebo aj tak sa moze pritrafit ... takze ked to nahodou robime, tak llen v neplodnych dnoch

nelynka
28. apr 2009

tak to si vela neuzijes teda ☹

toto som teraz nasla:
Protinádorové lieky tiež poškodzujú tvorbu spermií . Obnova plodnosti trvá niekoľko rokov. Liečba žiarením má rovnaký účinok. Riešením je v niektorých prípadoch uchovanie zmrazeného semena, získaného pred zahájením liečby a následné umelé oplodnenie, no skúsenosti sú také, že kvalita semena u týchto pacientov už býva znížená.

takze pravdepodobne sa umelemu aj tak nevyhneme 😢

leatea
28. apr 2009

nely..my ta budeme stale podporovat,aby si sa necitila zle..a neboj,raz sa dockas toho,ze sa zmeni..verim tomu..troska zostarne a uvidi,ze vsetci okolo maju deti,tak aj on si vstupi do svedomi a bude..

zuzi..a on sa nesnazi o to,aby on bol zivitelom rodiny a snazil sa o to,aby ste raz mali aj rodinu,nielen vy dvaja..
ta kriza nebude vecna..raz musi skoncit..a to vtedy budu vsetci radi..tomu verim..

zuzanockamt
28. apr 2009

lea .... neviem o co sa snazi, ale asi o nic, len aby mal pohodlny zivot a pokoj sväty 😠

nelynka
28. apr 2009

lea, vies, ja som to tak postrehla troska po jeho 30ke, vtedy akoby sa spametal, zacal sa mi venovat, aj toto zacal riesit, siel na andrologiu nech mu daju lieky, bavili sme sa aj o detoch, o ktorych sa somnou otvorene nikdy bavit nechcel..proste pohoda..
a zase to upadlo a vratilo sa tam, kde sme boli pred 30kou..
on deti chce, ale nijako sa o to nesnazi, len neviem ci nechce alebo nemoze..
😖

zuzanockamt
28. apr 2009

nely ... aj moj chce deti, ale neviem kedy 😠

zuzanockamt
28. apr 2009

inak moj sa vekom vobec nezmenil, mozno po 40-ke nastane nejaka zmena

leatea
28. apr 2009

baby..a kedy ste sa naposledy s vasimi polovickami rozpravali o detoch a predstavach,ze kedy ich chcete vy..myslim,ze by to mohlo pomoct,ak by ste sa otvorene porozpravali a mali jasno v tychto veciach..
niekedy,ked to nepoviete,oni nevedia ako to chcete vy..
a pri vsetkom plati,ze najlepsi je kompromis..nemoze ustupovat len jeden..ale aj ten druhy musi niekedy..aby ste boli spokojni obaja..

nelynka
28. apr 2009

lea, ja mu to hovorim stale, aj po umelych sme chodili..
lenze vtedy ked sme sa o tom bavili povedal, ze to chce zvladnut sam, ze na ziadne umele uz nepojdem..
on dobre vie ze chcem dieta hned, a nie cakat dalsie dva roky kym i zase najde nejaku hrcku a deti uz mat nebude vobec 😠

nelynka
28. apr 2009

ja ustupujem tym ze cakam a ticho trpim..a on to dobre vie..
lenze on ustupky robi vo vela veciach ale v sexe si mysli ze dieta nam spadne z neba..
ako sa hovori, bez prace nie su kolace

zuzanockamt
28. apr 2009

lea ... my sme sa uz otvorene rozpravali davno a casto, ved nie sme spolu pol roka ... a preberame to skoro kazdy tyzden viackrat ... ale on skratka teraz nechce a hotovo ... a sama si ho asi neurobim

cipsinka
28. apr 2009

kuk 😅 😅 😅

zuzanockamt
28. apr 2009

ahoj cipsi 🙂

nelynka
28. apr 2009

ahoj cipsus, kde sa tu beries?? kde si bola cely deeen 😢 😢

cipsinka
28. apr 2009

ahojky,ahojky 🙂 som len teraz nakukla a pozeram,ze debata vo velkom style 😕 😕 😕 😕 😕 .

No,tak my sme s drahym pat rokov z toho 4 roky spolu zijeme a sex milujeme este viac ako predtym,absolutne sa vasen z nas nestratila 😉 😉 😉

cipsinka
28. apr 2009

nely bola som domka ale robila som trosku duchaplnejsie veci ako vysedavanie pri PC,som si trosku stupila do svedomia,ze tu budem len podvecer chodievat aj to len na chvilocku abjavascript:addEmoticon('🙂','vBody')y som vedela ako sa mi mate 🙂 🙂 🙂

cipsinka
28. apr 2009

vy ste uz vsetky isli?? 😕 😕 😕 😕 Tak teda idem moc som sa tu nehoriala 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
28. apr 2009

ja som este tu ... no tak cipsi to ti uprimne zavidim, ze aj po tako case je to vsetko v pohode 😉

nelynka
28. apr 2009

cipsik jasne, to len taka troska ako ja tu musi sedet cele dni 😢 😢
idem do hajan bo uz depky chytam z toho setkeho a ten chuj este cumi do telky, hlavne ze rano ide do roboty..

tak sa mi tu majte dobru nocku prajem.papa

cipsinka
28. apr 2009

nelyyyyyyyyyyyyy nie mojenko tak som to vobec nemyslela ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ,ale naozaj som nic cele dni nerobila len tu sedela vies???ALe vzdy vecer tu nakuknem ked bude cas a vcera som este aj cvicit bola a taaak 😉 😉 😉 😉 A nemaj depky kuriatko moje,som z toho smutna ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

zuzanockamt
28. apr 2009

nely ... nedepkuj ... ved ja tu tiez furt vysedavam ... a dobru noc ti prajem ... ja ti este asi chvilu budem, ak sa este niekto ozve

cipsinka
28. apr 2009

nely ked budes hocico potrebovat a napises mi IP aj o polnoci a budem mat zapnuty PC tak TI odpisem a podporim ta a porozpravam sa s tebou 😉 😉 😉 😉

leatea
28. apr 2009

nely..neboj..raz sa dockas..a do toho svedomia si urcite vstupi..deti neklopu len tak na dvere..

zuzi..tak si sprav s postarom 😀 to ja tu tak stale podpichujem 🙂

cipsi..ahoj..dufam,ze si mala pekny den..

tak nasi to aspon troska znizili na 7:3 ale je to aj tak hanba..no co uz..hadam sa raz spamataju..

zuzanockamt
28. apr 2009

lea ... no ten hokej je hroza 😝
no s postarom si urcite nespravim ... sa ti vtipkuje 😉 😀 ... len vies, kebyze som mladsia a MM tiez,tak ma to netrapi, ale mam aj ja uz dost rockov a MM tak isto a nikde nie je napisane, ze sa nam to podari na prvy sup

leatea
28. apr 2009

zuzi..to my tu mame kopec roznych postarov..tak ti mozem jedneho poslat 😀
len to intenzivne snazenie by bolo uz aj dobre zacat..lebo ked som si precitala par tem na tejto stranke,tak som pochopila,ze obcas je naivne si mysliet,ze sa to podari na prvykrat..
skoda,ze niektore chodia na potrat lebo to babo nechcu a pritom je toolko bab,co by aj chceli ale nedari sa ☹

ale musime mysliet pozitivne a urcite to pride..

zuzanockamt
28. apr 2009

lea ... ja sa snazim mysliet pozitivne stale, ale za tie roky som u MM nezaznamenala ziadnu zmenu, tak sa bojim, ze ani nepride ... a ja by som chcela dieta stihnut do mojej 30-ky, no tymto sposobom pojdem skor do dochodku ako na MD ☹ 😖 😠

k.r.i.s.t.l.
28. apr 2009

ahoj holky mužu se zeptat na co je přesně clostibegyt???a je na předpis děkuji

zuzanockamt
28. apr 2009

ahoj kristl ... tak ja ti velmi neporadim, lebo ja sa este o babo nesnazim, takze neviem o tychto liekoch nic

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre