Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
1. máj 2009

Zuzi... IP 😀

riana12
1. máj 2009

Ale asi by sme mali zacat produktivny rozhovor. Nech tu nesleduju len nasu tajnu IP konverzaciu 🙂

zuzanockamt
1. máj 2009

no to mas pravdu 😀 ... a co mas zajtra na plane? ... bude asi pekne pocasie cely vikend ... ja by som chcela niekam aj s MM vypadnut, ale to by sme museli rano skor vstat, lebo my vzdy cez vikend vyspavame do desiatej a kym sa naranajkujeme a vyschystame,tak je aj obed 😀

nelynka
1. máj 2009

ahojte
tak my sme zabetonovali zase trosku predsienky, zase o vyzera o trosku lepsie..
mm akurat vari spagety 😀
boli sme na dllllhej prechadzke, asi 4hodinovej, ale bolo to super, videli sme kopu prepelic, bazantov, sniek, zajacikov..kraaasa 😝 dobre nam to padlo 😀

zuzanockamt
1. máj 2009

nely ... aspon ste si trosku na prechadzke oddychli a precistili si hlavu 😉

nelynka
1. máj 2009

ti poviem, to bolo nieco uzasne, ma bolia nohy jak kona sice, ale bolo to fakt prospesne..nasli sme jednu super restiku, lacnu nenormalne, hned vo vedlajsej dedine ale za vlakovou stanicou kde sme este neboli..fakt jak iny svet tam je..uplne ine ako pred vlakovou stanicou 😀

zuzanockamt
1. máj 2009

nely 😀 ... my sa zajtra niekam chystame vypadnut, ale este sme sa nerozhodli kam ... mozno pojdeme zase na bikoch alebo niekam dalej sa prejst, zalezi aj od toho, kedy sa rano zobudime 😀

nelynka
1. máj 2009

tak ja som vstavala o 7.28h a drahy nieco po 14h, xixi..donutila som ho zabeonovat kusok predsienky a potom sme sa sli prejst 😀

zuzanockamt
1. máj 2009

my sme dnes vstavali o siestej, lebo ja som isla k nasim a drahy pomahal svokrovi s autom, ale zajtra by sme si chceli pospat dlhsie a potom niekam vybehnut 😵

nelynka
1. máj 2009

tak ja uz treti den som vstavala v rovnaky cas... 😀

cipsinka
1. máj 2009

🙂

zuzanockamt
1. máj 2009

ahoj cipsi 🙂
nely ... ja som tento tyzden vstavala velmi skoro na moje pomery ... okolo siestej az pol siedmej ... ale nastastie buduci tyzden mozem spat trosku dlhsie ... nastastie mam pohyblivu pracovnu dobu a vsetko zalezi len od toho, kedy mame naplanovanu akciu

nelynka
1. máj 2009

cipsuuuuuuus 😀 😀 😀

to hej to je dobre, ja som ale nevstavala dobrovolne 😀 😀

cipsinka
1. máj 2009

ahojte,ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 ,

vidim,ze ste si uzivali dnesny den volna 😎 😎 😎 😎 😎 😎

cipsinka
1. máj 2009

nely co sa tak na mna rehnis 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
1. máj 2009

sa teim ze si sa ukazalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
1. máj 2009

ahaaaaaaaaaaaaaaa,tak aj ja sa tesim,ze sa tesiiiiis 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
1. máj 2009

cipsi ... a ty si co dnes robila? ... ja si zacnem uzivat az od zajtra 😀 ... dnes som bola iba na navsteve u nasich

cipsinka
1. máj 2009

aj my sme mali rusno,rano bol drahy v banke,potom som prala dve pracky,boli sme na nakupe,teraz sme si dve hodky pospali aaaaaaaa uz ma nic nenapada 😅 😅 😅 😅

cipsinka
1. máj 2009

za tri dni letieme a trosku ma serinka ta prasacina o ktorej sa stale hovori,duvam,ze na letisku nam nebudu robit ziadne problemy 😕 😕 😕 😕 😕 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

nelynka
1. máj 2009

cipsi neboj, nebudu...bude dobre 😀
uzijete si kraasy sloveska 😀 😀

zuzanockamt
1. máj 2009

cipsi ... takze skor taky pracovny dnik ... ja sa uz vytesujem na tento vikend, lebo sme sa s drahym videli velmi malo pocas tyzdna, v podstate len rano a vecer, tak si chceme spolu uzit aspon vikend 😵

zuzanockamt
1. máj 2009

cipsi ... takze sa uz tesis zase domkov 😵 ... a stou novou chripkou to mozno aj troska nafukuju, ako vsetko, co prebehne mediami 🙄

cipsinka
1. máj 2009

ja mam cely vikend draheho v praci,takze ziadna slava 😖 😖 😖 😖 😖 ,ale uz to vydrzime a potom na dvoci bude suprovooooooooooo,len aby sme sa na to SLovensko dostali,lebo ak by nam zrusili let alebo nieco podobne asi by ma slaktrafilo 😠 😠 😠 😠 😠 😠

cipsinka
1. máj 2009

zuzi aj ja si myslim,ze prehanaju ako mna ten virus sam o sebe nestve len tie cerefiky na letiskach to ma stve a dufam,ze nas to obide 😒 😒 😒 😒

zuzanockamt
1. máj 2009

neboj sa cipsi, vsetko bude fajn a uzijete si dovolenku,tak ako sa patri a podla vasich predstav

nelynka
1. máj 2009

cipsi neboj nic sa rusit nebude, vsetko bude vpohode, pojdete domkv a uzijete si dovolenku nadhernu spolu.. 😀 neboj nic

cipsinka
1. máj 2009

no pevne dufam,kasulkin Michal dnes letel domov tak jej musim napisat,ze ci vsetko v pohode 😕 😕 😕

cipsinka
1. máj 2009

a dostala som chut na cokoladu a teraz o deviatej zeriem cokoladu 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😅 😅 😅 😅 😅

zuzanockamt
1. máj 2009

cipsi ... aj ja sa krmim cokinou a vobec si to nevycitam, ved si treba urobit radost ... pred spanim si dame este s drahym poharik ginu a potom sup do postielky 😀 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre