Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
1. máj 2009

no pokial sa nehlasi urcite...

fuj ja nejako cokladu nemusim poslednu dobu, co je poriadne cudne...xixi 😀 😀

cipsinka
1. máj 2009

zuzi ale ty si to mozes dovolit ale ja chodim cvicit ako tela davam za to nenormalne prachy a jem cokoladu??Takto neschudnem ani o 100 rokov,ale nooo tak zase toto je prvy krat ale som neodolala 😅 😅 😅

zuzanockamt
1. máj 2009

cipsi ... ja mam tolko tukov navyse na brusku ze az, ale co narobim, svet sa netoci okolo toho ci vazim 60 alebo 70 kg ... viem, ze moj chlap ma ma rad taku aka som a naco sa mam tyrat, dam si na co mam chut, sportujem, ked mam chut a hotovo

nelynka
1. máj 2009

cipsi cokolada je zdrava a nepribra sa od nej...
ked uz mas vycitky daj si tu co ma najviac obsah kakaa, tu horku...od tej nepriberies ani nahodou, je naopak zdrava pre telo...ma mnoho vitaminov..

cipsinka
1. máj 2009

zuzi tak to je super,ze to takto vnimas,ale ja sa necitim dobre tak preto som sa dala na cvicenie a este nerobim a cely den sedim na riti tak z toho by som urcite neschudla,takze aspon takto si to kompenzujem 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
1. máj 2009

presne tak ... cokina je zdrava 😀 ... to si ja hovorim stale 😀

cipsinka
1. máj 2009

nely hej hej to som pocula,ze ta cokyna je zdrava ale vies povacsine co je zdrave nie je chutne 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 SOm sa vcera rozhodla,ze ked prideme zo Slovenska dam sa znova na 90 dnovu dietu,ale nebudem jest tolko ovocia,ale budem dodrziavat aspon tie dni a nemiesat maso so zemiakmi a tak podobne.Som zvedava,ze ci mi to odhodlanie vydrzi aj ked prideme 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

cipsinka
1. máj 2009

Inak tu dietu som chcela drzat od dnes ale som si uvedomila,ze ideme na tu svadbu a po navstevach a kazdy nam bude len dobroty davat a by som ich urazila keby som odmietla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,cize teraz to nema vyznam ale o tri tyzdne idem na to,nely budes mi davat recepty,lebo ja si uz skoro nic nepamatam 😉 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
1. máj 2009

cipsi ... 90-dnovka je fakt dobra, ja som vdaka nej schudla 7 kg a tiez uvazujem, ze by som sa mala do nej pustit este do leta by som nieco stihla schudnut a teraz bude uz vela ovocia aj zeleninky vselijakej 😵 ... ja sa tiez necitim tak dobre ako v lete alebo pred vianocami, ked som mala o 5 kg menej, tak ale co uz narobim 😅

nelynka
1. máj 2009

cipsi dohodneme sa a budeme ju drzat spolu, ja som ju teraz nechala, lebo mam mykozu tak nech sa to spravi, papam vela jogurtov... 😀

zuzanockamt
1. máj 2009

ja som rozmyslala aj o delenej strave ... ta nie je az taka obmedzujuca ako 90-dnovka ... ale s 90-dnovkou mam vyborne skusenosti 🙂

zuzanockamt
1. máj 2009

nely ... inak som niekde citala, ze jest jogurty, ked mas mykozu moc nepomaha, lebo v posve je iny druh laktobacila ako v jogurtoch a vraj to nema vplyv na zlepsenie stavu 😕

nelynka
1. máj 2009

tak ked sa cipsi vrati, dohodneme sa mi tri a zacneme naraz drzat do leta co vy na to? trom sa to lepsie tiahne ako jednej 😉

zuzanockamt
1. máj 2009

no mozeme skusit, len ja neviem ako to zvladnem s obedami, lebo varit kazdy den sa mi nechce a ani to nestiham kvoli praci a zase v restike, kam chodievame na obedy je niekedy velmi tazke si vybrat vhodnu kombinaciu jedal 🙄

nelynka
1. máj 2009

zuzi to nevadi, uvidis ked budu mat nieco Ok das si to a ked nie, tak si das jednoducho to na co mas chut..jednoduche 😝

zuzanockamt
1. máj 2009

no lenze, ked si dam to na co mam chut, tak velmi neschudnem ... treba byt dosledny v tom dodrziavani, lebo len vtedy idu kila pekne dole ... ked som to drzala prvykrat,tak to islo rychlo, lebo som bola fakt dosledna ... potom, ked som uz potrebovala menej schudnut som polavila 😀

nelynka
1. máj 2009

tak sa rozhodnes...ja by som to chcela skusit, no sama ako sa poznam xixi...ee..jak teraz som vydrzala 3dni 😅 😅 😀

cipsinka
1. máj 2009

nely suhlasim super napad,pridem a dame sa do toho a budeme si radit,ze co budeme varit uz teraz tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,ake budeme krasne 😎 😎 😎 😎 😎 😎

cipsinka
1. máj 2009

nely ale nech ta boh varuje ak pridem a ty povies,ze seres na to spolieham na teba 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
1. máj 2009

cipsi ja ked nieco poviem, tak to plati, a kedy to prides?? 😀

cipsinka
1. máj 2009

zuzi aj ja som ju drzala a aj som schudla ale ja som to drzala nie moc dlho a potom ku koncu ani nie moc dosledne,cize potom sa mi vsetko vratilo,ale teraz budem na seba tvrdsia 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
1. máj 2009

nely 22.maja som tu ako na koni 😉 😉 😉 😉 😉 a 23 zaciname,jooooooooooooj tak to si nebudem moc doniest horalky zo Svk 😕 😕 😕 😕 😕 😕

leatea
1. máj 2009

ahojte..vidim,ze debatujete vo velkom..a hlavne o mojej oblubenej teme 😖 to som este min rok mala o 5kil menej..ale hadam sa to za 3tyzdne zlepsi..lebo potom ideme na svk a musim sa do niektorych veci zmestit..

cipsinka
1. máj 2009

ahoj Lea ja to beriem opacne brutalne zacnem chudnut az ked pridem zo SVK,doteraz som iba cvicila a ked pridem aj strava sa ide upravovat,lebo inak to nevidim,kym otehotniem chcem mat o 15 kil menej a to je moj zavazok 😎 😎 😎 😎 😎

nelynka
1. máj 2009

cipis dones si, nepametas ze jeden den mas taky ze mozes papat co chces??? 😀
dobre, pisem do kalendara aby som nezabudla 😀 😀 😀

cipsinka
1. máj 2009

nely hej hej pamatam je to den pred ovocnym,ze si mozes dat sladke moj najoblubenejsi den 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
1. máj 2009

len pekne pis,pis do kalendara 😉 😉 😉 😉 😉 ja vzdy pridem zo Slovenska taka obzrata,ze potom smjavascript:addEmoticon('😅','vBody')e tyzden na jogurtoch nech sa trosku pecistime lebo to je hroza ake obzerstvo 😅 😅 😅 😅

leatea
1. máj 2009

ja zas moc diety nemozem drzat..ja mam jednu dlhodobu,ktoru musim a ked k tomu pridam dostatok pohybu a malo peciva,tak to pojde..lenze tu mi to akosi nejde..
doma som zhodila 2-3kila za leto a to som absolutne nic nerobila..a tu makam ako fredka a tie 2-3kila priberiem 😖

nelynka
1. máj 2009

xixi joj sa uz tesim jak male decko xixi, dvom to pojde lepsie uvidis, si budeme radit a tak a porovnavat sa jupi 😀

zuzanockamt
1. máj 2009

cipsi ... aj ja by som chcela schudnut, kym budem tehu aspon 10 kg, ale teraz ma to este netrapi, lebo neviem, kedy sa zacneme snazit, akze mam este kooooopec casu 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre