Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
5. máj 2009

s peniazmi je to tazke...ale aj napriek setkemu chcem si dovolenku v lete vydupat 😀

zuzanockamt
5. máj 2009

nely ... ved ak vam ostanu peniazky navyse, tak chodte ... ja sa do letnej dovolenky nechcem zbytocne nutit, lebo teraz by som nejakych 15 - 20 000 sk za dovolenku nedala, pride mi to velmi vela a viem, ze ich vyuzijeme inak ... pojdeme len na nejake vylety po slovensku, pripadne mozno do nejakeho kempu na 3 - 4 dni, ale to je vsetko

leatea
5. máj 2009

no to hej..ja som rada,ze mam aspon zmluvu..tak aspon cosi iste..ale ked sme prisli na jesen po svadbe,tak on robil takmer stale..aj ked uz druhi nemali pracu,on stale robil..

nely..no my preto ideme aspon na ten predlzeny vikend..ved ani svadobna cesta nebola..tak aspon nieco..lebo chodit len na svk ma nebavi..ako je tam dobre,ale mame tam vzdy kopec povinnosti..

idem do skoly..potom este popiseme 😉

zuzanockamt
5. máj 2009

lea ... tak nech ti to v skole rychlo ubehne 😉

nelynka
5. máj 2009

ved aj my pojdeme len na vylet..xixi..uz som to vymyslela, zbalime stan a ideme..jupiiiii

ja ked idem na SK tak si idem len oddychnut nie lietat hore dole, ta ma to nejako nebavi...pobehala som toho dost z vyletov z gympla..

ale teraz jupiii, just si ju vynutim a pojdeme...aspon na par dni niekam
lea ved tak ani my sme nemali svadobnu cestu 😝

nelynka
5. máj 2009

tak prosim pekne nasa vecera dnesna - prazenica 😀 😀

zuzanockamt
5. máj 2009

nely ... my sme s MM pobehali zo slovenska uz dost, ale stale je tak vela veci, ktore som este nevidela ... ja uz pod stan velmi ist nechcem, uz som si toho uzila az - az, a ma to tu nevyhodu, ze ked je moc teplo, nemas, kde zaliezt, preto by som chcela toho roku chatku 😵
dnes uz konecne dosli suciastky na auto z BA, tak na buduci tyzden by mohlo byt hotove, uz len nahlasit ho znova na policiu, absolvovat STK a EK a mozeme jazdit 😵 😵 😵

zuzanockamt
5. máj 2009

nely ... prazenicka je super, to mam rada ... MM si vcera vecer o pol deviatej robil chleba vo vajci a zjedol asi 5 alebo 6 kusov ... 😝 😝 😝 ... ale spalo sa mu dobre 😀

nelynka
5. máj 2009

juu aj nas caka opravna STK 😀

zuzanockamt
5. máj 2009

ja dufam, ze opravna nebola, doteraz iba raz nepreslo a to iba kvoli hrdzavym dveram, inak stale ... to je dost dobre na 35-rocne auto ... a na EK preslo vzdy 😵

nelynka
5. máj 2009

tak nam nepreslo koli brzde zadnej a koli capu na pravom kolese prednom co je vybity..ale to je zalezitost asi 2000kc..

zuzanockamt
5. máj 2009

este musim draheho presvedcit, aby dal prihlasit aj motorku, lebo sme ju aj spolu s autom mali vlani odhlasenu rok, kedze sme neboli na slovensku, tak na co platit zbytocne poistku, ale MM nechce, ze aj nebudeme zbytocne vyhadzovat peniaze aj na poistku, aj na benzin ... ale ja by som sa hned isla povozit 😵

nelynka
5. máj 2009

ale sak za motorku kolko platite poistku rocne?

zuzanockamt
5. máj 2009

joj, to neviem vobec, ale jemu ide skor o to, ze dame navyse peniaze za benzin ... ved aj auto budeme vyuzivat len ked to bude nutne

nelynka
5. máj 2009

ved to zase nemoze stat miliony taka motorka, ani poistka a ni benzin...

zuzanockamt
5. máj 2009

ved nestoji, ale su to zase peniaze navyse, ktore by sa dali inak vyuzit ... este uvidime, co s tym

nelynka
5. máj 2009

teraz budem hnusna ale to nie su miliony a ked sa vozit chces, tak rpeco ju neprihlasit, ked ju budes vyuzivat...

zuzanockamt
5. máj 2009

no ved uvidime este ako bude, najskor musi dokoncit auto, tam este budu nejake vydavky, na brzdy islo 50 eur, este bude treba zaplatit STK a EK a potom sa uvidi ... uz prisiel drahy z garaze 😵 ... dnes nejako skoro 😀

nelynka
5. máj 2009

nejako vela ze 50e to co ste menili na brzdach?

zuzanockamt
5. máj 2009

menia sa zadne brzdove platnicky a na rucnej brzde lanko a budu sa este cistit aj valceky na prednych brzdach, ale na to sa nic nekupovalo

nelynka
5. máj 2009

hm..brdzove platnicky stoja cca 600sk..a lanko je take drahe?

zuzanockamt
5. máj 2009

neviem, nely, ja som to neobjednavala, tak ti neviem povedat kolko konkretne co stoji, treba tam zarat este postovne a balne cca 200 sk ... ale konecne to uz prislo a to je hlavne 😵
moj drahy uz stihol zjest polovicu pekaca francuzskych zemiakov 😅 ... zase sa napraska na vecer a potom bude fucat, ze aky je prezraty 😀

nelynka
5. máj 2009

no viem ked sme my kupovali na peugeota tak nas vysli 750sk aj s donaskou... 😀 😀 😀
na tie starsie auta su diely lacnejsie trosicka..

juuuj tak to si dobre uvarila potom 🙂)

zuzanockamt
5. máj 2009

uz som vyzistila tie ceny ... zadne brzdy stali cca 30 eur (900 sk), rucna brzda cca 17 eur ( okolo 500 sk) a zvysok je postovne
no snazila som sa, dnes som mala aj chut na varenie, a on ich ma strasne rad, tak som mu chcela urobit radost 😀 , uz si zase nalozil dalsi tanier, no ak to zje vsetko dnes, ma porazi 😀 ... ved to som mu planovala aj na zajtrajsi obed 😅 😕

nelynka
5. máj 2009

uf a co mate za auto??

zuzanockamt
5. máj 2009

nely mame Daciu 1300 😀 😀 😀 , rok vyroby 1974 s francuzskym motorom renault 😀 😀 😀 ... toto je jedna z tych poslednych, co maju este motor renault robeny vo francuzsku, potom uz davali len motory, ktore sa robili v rumunsku

nelynka
5. máj 2009

hejhej to viem..tu poznam 😀 😀
tak ale kym sluzi je dobre 😉

zuzanockamt
5. máj 2009

no ved jasne, kym sluzi, je dobre, ked budeme mat niekedy navyse peniaze, tak kupime ine, ale MM sa s nou bude tazko lucit, ak sa vobec rozluci 😅 😕 😀

nelynka
5. máj 2009

hehe asi ako ja s peugeotom 😀

zuzanockamt
5. máj 2009

hej? ... aj ty si zatazena na auta? ... MM ma rad len tie stare, nove vobec ... ja nastastie nie som zatazena na auta ... mam sice aj vodicak, ale vobec nejazdim ... a nie som k tomu ani nutena ... do prace mam asi 10 minut peso, do lidla a billy tak isto a do tesca asi 15 minut peso 😀 ... takze super, byvame totiz v centre mesta, takze vsetko blizko 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre