Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
6. máj 2009

idem do sprchy, tak vela nepiste 😀 😀 😀 ... nechce sa mi citat potom tolko 😉

riana12
6. máj 2009

Zuzi, aka si nenarocna 😀 Ze "nepiste vela" 😀

riana12
6. máj 2009

Nedate nejaky vtip, srandovnu prihodu?

nelynka
6. máj 2009

riana nic ma nenapada..

len som sa musela odmlcat, lebo drahy prisiel spijonovat co robim hehe 😀 😀

leatea
6. máj 2009

no vidim,ze si nevsimate..to bude mozno tym zapachom..ale co uz 😕

riana..ja som s jednym chodila 3roky a rozisli sme sa..a to len preto,ze praca bola viac ako ja..on nechcel deti,aby som mu neumrela pri porode..chcel rozne zmluvy,aby som ho neokradla o nieco..a do svadby zasadne nie..po 2,5roku povedal,ze mozno by sa ozenil..ale len s predmanzelskou zmluvou..
ako som vztah ukoncila,tak som si nasla manzela 🙂

nelynka
6. máj 2009

lea jak nevsimame, ja som ti napisala ze aj tu je hnusne fuj 😀

ked nie je vychodisko treba sa rozist a pride niekto 100x lepsi, na to som uz casom prisla aj ja, ale lepsieho ako mojho mm by som tazko nasla..mozno len v tom, ze by chcel sex vtedy kedy ja 😀

zuzanockamt
6. máj 2009

nely ... 😀
riana ... ved este pockaj chvilu ako sa to bude dalej vuvijat a uvidis, co dalej

zuzanockamt
6. máj 2009

ahoj lea 🙂

leatea
6. máj 2009

nely..no tak to som nevedela teda,ze to patrilo mne 😀

zuzi..ahoj

ja len dufam,ze zajtra tam bude vonavucko..a to robi aj druha trieda ten isty pokus..ale menime chemikaliu..lebo to by na nas poslali asi inspekciu 😅 😀

nelynka
6. máj 2009

lea sak ste mali urobit evakuaciu pre nepriaznive podnienky pri vyucovani 😀 😀 😀

leatea
6. máj 2009

nely 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to budem musiet navrhnut nabuduce 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
6. máj 2009

lea ... a ty ucis v UK? ... alebo co vlastne robis? 😕

nelynka
6. máj 2009

ideme na povinnu vychadzku na dobry spanok, tak sa zatim majte, ozvem sa ked prideme papa

leatea
6. máj 2009

zuzi..robim v skolskom labaku 😀 ale rozmyslam aspon nad doucovanim..je to dobry prijem a casom mozno aj ucit..dvojnasobny plat oproti terajsiemu..aj ked otrasne detiska

zuzanockamt
6. máj 2009

nely ... prijemnu vychadzku, ale obdivujem vas, ze sa vam chce ... u nas je take pocasie, ze by som päty nevytiahla von z bytu

zuzanockamt
6. máj 2009

lea ... aha, ja som myslela, ze normalne ucis ... ale keby si chcela ucit, tak by si mala vela vybavovaciek, kym by ti uznali nas slovensky diplom, nie? ... aspon mam taky pocit, ze je okolo toho vela papierovaciek ... takze to mas potom perfektnu anglictinu, vsak?

leatea
6. máj 2009

nely..tak prijemne prechadzanie..
aj my pojdeme..ale do tesca..

zuzi..ale zas troska vzduchu nezaskodi..

zuzanockamt
6. máj 2009

lea ... mne stacila na dnes prechdzka do prace a z prace a este som sa presla aj v ramci roboty, lebo sme boli na tvorivych dielnach na skole ... teraz uz len sadnem pred telku a kuknem panelak a popritom musim este vystrihnut nejake makety na zajtrajsie tvorive dielne 😝

riana12
6. máj 2009

No som tu spat. Nejak ste tu ani jedna neboli. A zrazu, kolky pokec 😕

riana12
6. máj 2009

Mna este stale boli noha, takze stale pri PC 😀

leatea
6. máj 2009

zuzi..musis si spravit jeden kurz po ktorom budes moct ucit..ak nim prejdes..a prejdes aj testami z anglictiny..
v jazyku sa stale zdokonalujem..takze este stale to nie je ono..a moc sa i ani nechce ucit sa..

riana..no sme doma z prace 😀

zuzanockamt
6. máj 2009

riana, ja som zacala kukat panelak na JOJ a striham konecne tie makety

riana12
6. máj 2009

Zuzi, aj ja som pri Panelaku skoncila 🙂

nelynka
6. máj 2009

uz som doma..

zuzi chce, trosku sa vyvetrat treba..a nefukal uz tky vetrisko a ani neprsalo, dobre nam to padlo..

nelynka
6. máj 2009

ja si idem asi postrihat pexeso co mi drahy kupil minule 😀

zuzanockamt
6. máj 2009

nely ... jeeeej pexeso ... ja striham makety na slnecnice, co budeme zajtra robit s detmi ... velmi pekne to vyzera, ked je to uz hotove ... mali sme vyrobenych 20 makiet, ale zajtra mame nahlasenych az okolo 60 deti, takze musim este desat kusov z kazdeho vyrobit

nelynka
6. máj 2009

juuuj a ako budete robit tie slnecnice?

zuzanockamt
6. máj 2009

nely ... obkreslia si makety listov a kvetov na zlty a zeleny papier a nalepia na seba postupne, najskor zeleny list a nan zlty kvet a do stredu nalepia este hnedy kruh ... takto si vyrobia dve male a jednu velku slnecnicu a my im to este potom nalepime pistolou na spajdlu vsetko a hotovo 😀

riana12
6. máj 2009

Zuzi, das potom nejaku foto maketiet albo uz hotovych slnecnic? 😉

riana12
6. máj 2009

Nech vidime, co deturence stvaraju 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre