Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
14. máj 2009

Som z obeda 🙂 Je tu niekto? 😕

nelynka
14. máj 2009

😝 😝 😝 😝 😝 😝

riana12
14. máj 2009

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

nelynka
14. máj 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

riana12
14. máj 2009

A ty uz si neopatovala vyplaznuty jazycek ☹

🙄 ja chcem domov.

nelynka
14. máj 2009

neboj pojdes za chvilocku..
ja som si farbila vlasy dala som varit gulas a idem si uz zmyt..
a zatrela som konecne tu dieru co som vyrobila na stene xixi nech ma mm radost

zuzanockamt
14. máj 2009

uz som konecne doma a idem sa napapat, ale este sa musi dovarit ryza
nely ... aku farbu si si davala?

nelynka
14. máj 2009

zuzi taku istu ako som mala, cokoldovohneda, mne to stale chyti taky nadych do cervenkava a mam cierny melir co sa mi tmavsie nafarbilo bo predtym som mala blond melir, takze je to zaujimave 😀 😀

ja uz gulasik navareny, uz som aj papala, dneska sa mi vynimocne podaril 😅

zuzanockamt
14. máj 2009

ja si davam teraz uz len hnedu na vlasy - ale taku svetlejsiu, no vzdy mi to chyti nejako tmavo 😅 😕
ja som si uvarila ryzu a zmiesala s ovocim - banan a kivi - mam strasne rada ryzu s ovocim alebo kompotom ... a MM mal opekane zemiacky a rybie prsty odvcera ... no a zajtra neviem, co budem varit ... mozno rezance s makom

nelynka
14. máj 2009

jeje bodka ciarka bodka ciarka 😀 😀 😀 😀 😀

tak ja uz som mala vsetky farby ake existuju a najviac ma tahala tmavo hneda...tie svetle mi moc nejdu, ani svetlohneda a ani blod, ble..strasne to vyzera na mojich vlasoch..

zuzanockamt
14. máj 2009

ja som tiez vela experimentovala s farbami, ale od kedy som si zacala pestovat dlhe vlasy, tak uz som v tom trosku umiernena ... velmi tmave farby uz nepouzivam, aj ked sa mi pacia, ale som velmi bleda, takze sa mi to ani nehodi ... dokonca aj najsvetlejsie odtiene make - upov su pre mna tmave ... akurat jeden najsvetlejsi odtien od dermacolu je ako keby sity pre moju plet

nelynka
14. máj 2009

tak aj ja som bielucka, mama mi stale nadavala ze ani slnko ma nechce..

ja pouzivam Gabriellu Salvette ten druhy najsvetlejsi odtien a sedi mi ako uliaty, mozno aj ten najsvetlejsi by mi bol dobry ale to by som vyzerala uz asi ako maska...
ale zase nemozem povedat ze tmave odtiene mi nejdu...mala som uz aj vlasy cierne ale prislo mi to vpohode...a jeden cas som ich mixovala s cervenou a to bolo super..
len ono mi velakrat pirde ze tvar vynikne vtedy ked je pekna bez jebakov, ked mas jebaky malokto si vsimne ze si bleda ako u mna 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
14. máj 2009

tak mne tie tmave odtiene vlasov nesli, aj ked som si myslela opak, ale ked som videla niektore fotky starsie, tak des 😀 ... ja uz pouzivam len make - up dermacol 24hodin control, odtien c.1, je super, lebo mi dlho vydrzi a to ho pouzivam kazdy den ... s vyrazkami nemam problem ... v zivote som ich nemala 🙂

nelynka
14. máj 2009

tak vidis, ja sa zase vyraziek neviem zbavit a rozsirenych porov, tie su stale, ale to je geneticky dane, ani moji rodicia nemaju porcelanovu plet...
ja mam tusim odtien 04 a tiez je kryci a vraj ma vydrzat 24hodin 😀

zuzanockamt
14. máj 2009

ja mam nastastie plet po mojej mame, ta dlho nemala ani vrasku ... este aj teraz dobre vyzera a to ma uz 59 rokov, ale vyzera tak na 50 a otec to iste, ten ma uz 60, ale vobec nebadat ... zatial to mam po nich, lebo mi nikto netypuje 27, ale tak 21 - 22 😀

nelynka
14. máj 2009

tak vidis, je to o genetike..
ja som take stastie nikdy nemala, ani som nevyyrastla ale co je male to je dobre a ani pekne vlasy huste mi neboli nadelene a ani krasna porcelanova plet xixi...
tha co uz..nevadi.
som s tym zmeirena

zuzanockamt
14. máj 2009

veru, je to o genetike, ja som so sebou spokojna celkom, len o trosku hustejsie vlasy by mohli byt a trosku lepsia postava, aby som mala rychlejsi metabolizmus, nech mozem jest a nepriberat ako niektore baby 😀

nelynka
14. máj 2009

tak ja som mala super metabolizmus do tej 20ky a potom to uz slo dole vodou, ale nejako mi to nevadi..trosku schudnut mischelina a bude OK setko tak ako ma

zuzanockamt
14. máj 2009

ved mne tiez len trosku treba, ale aj tak ma to hneva, ze sa musim obmedzovat ... chcem aspon do 35-ky vyzerat dobre

nelynka
14. máj 2009

tak mne to nejako nepride ze by som sa obmedzovala..ja si vzdy hovorim, nebyt IVF tak mam stale 51kilo a to fakt som jedla kolko, kedy a co som chcela..
a aj teraz papam na co mam chut a tolko na kolko mam chut a odkedy som doma, konecne kila sli dole..a neviem akym sposobom..xixi

zuzanockamt
14. máj 2009

tak ja sa obmedzujem dost, vobec nejem chlieb ani pecivo a teraz som obmedzila aj sladkosti ... snazim sa dodrziavat princip 90-dnovej diety

nelynka
14. máj 2009

noooo...
ja by som nevedela bez chleba zit, sak to je zaklad stravy, ked uz si ho urobim ako hrianku...

zuzanockamt
14. máj 2009

ja bez chleba v poho, ten mi nechyba, to skor ta cokina 😀

nelynka
14. máj 2009

jaaj kolko krat som ti pisala ze cokina je zdrava ze tu si dat mozes ked jej nebudes jest 10tabuliek denne

zuzanockamt
14. máj 2009

ved zdrava je len ta s vysokym obsahom kakaa a ta mi nechuti a ja zjem v poho za den aj celu tablicku 😅

nelynka
14. máj 2009

zuzi ale prd, ta je najzdravsia ale cokolada je zdrava uz sama o sebe....

zuzanockamt
14. máj 2009

ale mliecna ma vela tuku

nelynka
14. máj 2009
zuzanockamt
14. máj 2009

😉 🙂 😀

nelynka
14. máj 2009

😀 😀 😀 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre