Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
18. máj 2009

hej hej aj u mna xixi 😀

riana12
18. máj 2009

😀 😀 😀

No a este o kolko bodikov si ho porazila?

nelynka
18. máj 2009

to uz neviem, ale ne ovela...

riana12
18. máj 2009

No nevadi, hlavny je vysledok kto koho porazil 😀

nelynka
18. máj 2009

ani nie...je mi to akosi jedno, vkuse ho v kadecom porazam xixi.. 😀

riana12
18. máj 2009

Aha, takze uz si navyknuta 😀

nelynka
18. máj 2009

hej hej 😀
aj on 😀

riana12
18. máj 2009

Ale vam je potom doma veselo 😀

nelynka
18. máj 2009

to hej....to je... 😀 😀
my mame vzdy srandu doma a ked neni tak ju urobime

riana12
18. máj 2009

No aj mne by sa uz patrilo nejaku srandu zazit a uz dobre davno nic 😒

nelynka
18. máj 2009

a ako s tym tvojim? ako to s vami vyzera?

riana12
18. máj 2009

S mojim chlapackom? No vidime sa tak raz za tyzden-tyzden a pol, co teda vztahu vobec nepraje, ale slubil mi, ze sa bude snazit, aby sme sa videli castejsie nez doteraz. Uvidime teda, ci to prinesie zlepsenie.

nelynka
18. máj 2009

no..tak budem drzat palce...

tak u nas to vyzera tak ze dneska predsale bude folija v bazene xixi..aj kus slniecko pokukava spoza mrakov, tak snad konecne bude nainstalovana nech sa mozme kupat 😀

riana12
18. máj 2009

Dakujem, bude treba, ak nemam zosediviet (😀). Su tam okrem vidania sa aj ine "neplechy", takze uvidime casom.

Jeej, chystate uz bazenik? Mate ten v zemi? Minule som si tak odratavala a ked vezmem do uvahy dnesny datum, tak o mesiac aj kusocek vytahujeme uz aj nas bazenik (mame taky nafukovaci, priemer 3.05m, na nas piadi pozemok akurat) 😵

nelynka
18. máj 2009

tak my mame ten laminatovy co je nadzemny 4m priemer...okruhli..ale mame ho osadeny v zemi...
ale chceli by sme klasiku laminatku celoliaty, len na ten by nam bolo treba aspon 100 000kc, takze zatial budeme mat tento kym nasporime 😀

riana12
18. máj 2009

My zas s mamou hadzeme obcas psie oci na ovalny nafukovaci bazen (366x549x122 cm). Akotak by sme ho zvladli aj na pozemok nacapit, len stale su ine dolezitejsie vydavky.Ale uz nestoji moc, da sa aj za 400€ aj menej 🙂

nelynka
18. máj 2009

to hej to viem aky je..
zase ja sa na tento nestazujem, natiahneme foliu a parada, nafuknem nafukovacku a uz oplujem xixi

riana12
18. máj 2009

Teraz sme tu maly taky kratsi vypadok mailov a netu 😠 Nie je dna, kedy by to aspon trocha nejedovalo 😠
Tak nam aj tento 3m staci, to tiez nahodim nafukovacku a lehnim 😀

riana12
18. máj 2009

Pojdem o chvilu na obed a na postu si seky poplatit, potom sem opat nakuknem.
Ak neskape net, tak tu budem potom oxidovat 😀

riana12
18. máj 2009

Tak uz oxidujem, nikde nikoho a skoncili sme na 2. strane 😠

nelynka
18. máj 2009

riana ja som bola napustat a pripravovat foliu, teraz trosku vodu ohriat a zase dopustit a takto a kym nebude plny.
ideme este do Tesca kupit nejake veci na bicykle a potom asi pojdeme niekam previest, uvidime...

strasne, drahy mi je doma az do stvrtka, si ho uzijem, a potom cely tyzden bude robit, chudak

riana12
18. máj 2009

Nely, ajoj 🙂 Takze uz napustate bazen? 😵
Ja som bola cez obed na poste si seky poplatit, obed som stihla len v McDonalde kupit. Do robotky som dosla s ockom na pancuche (nastastie je v topanke a nie niekde na lytku alebo vyssie) a so zacinajucim otlakom 😝 Hold, pobehala som si troska za MHD 😀.

zuzanockamt
18. máj 2009

Ahojte 🙂
ja som mala rusny vikend, tak som tu ani nemala cas pisat ... a dnes v praci to iste, nemam cas chodit len tak na net, stale je kopec roboty ... a o chvilu mi zacina panelak na JOJ, tak budem kukat ... no a musim ist dnes skor spat,lebo rano vstavam zavcsau, idem na chirurgiu na kontrolu s tym kolenom, dufam, ze mi uz konecne vyberu stehy

leatea
18. máj 2009

ahojte babulky 🙂
tak ja uz mam prvy test za sebou..a myslim,ze by to mohlo bybt aj uspesne..teda,tych 60% by som mala mat..
zajtra nas caka kopec prave..a aj v stredu..ale ten pocit,ze uz len par dni a mame prazdniny je uplne super..lebo sa chystame domov..a uz sa nevieme dockat..nejaka ta zmena prostredia nam dobre padne 🙂

riana12
18. máj 2009

Ahoj Lea 🙂

leatea
18. máj 2009

ahoj riana..ako sa mas? 🙂

riana12
18. máj 2009

No celkom to ujde, cakam, kym sa mi stiahne jeden program, idem daco skusit zmajstrovat z jednej pesnicky. Ci sa podari, uvidime 😅.
Vidim, ze ty uz prvy testik mas za sebou. Z coho to bolo, ak sa smiem spytat? 🙂

leatea
18. máj 2009

a co z tej pesnicky bude? 🙂 k niecomu dobremu to potrebujes?

matika to bola..este jeden a mozem cakat na koniec leta a potom by som mala dostat aj certifikat 😅 😀

riana12
18. máj 2009

No len sa tak hram (aj ked by som nemala), chcem vytiahnut spev a nechat len melodiu. Chcem to ako zvonenie do mobilu a nikde to na nete v takom stave,akom to chcem, nemozem najst 😒

leatea
18. máj 2009

aha..a co je to za pesnicka?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre