Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

karol84
20. apr 2009

ale to trosku prehanis, to ti bude 37,ne? a manželovi kratce po 40... tak kolem 35/37 bych planovala třetí dítě, vnoučata ještě ne 😉

zuzanockamt
20. apr 2009

jo, ja budem mat 37 a MM 44 o desat rokov ... ale niektori maju v tom veku mozu planovat aj vnucata, ved moja spoluziacka uz bude mat vtedy skoro 20 rocneho syna 😉

karol84
20. apr 2009

ale ja myslim, ze do deseti let ti budou doma behat dva cvrcci

leatea
20. apr 2009

ahojte..tak konecne troska casu skocit aj k vam..

s tymi platmi a tou pracou je to teraz bieda..a to nielen u nas na svk..ale celkovo vo svete..ja som zvedava,ze ako s polovickou..neviem si predstavit deti az za 5rokov..kedze v 30 by som uz aj rozmyslala mat druhe a nieto este prve..je to tazke..tato kriza..a vraj sa dostane do normalu az za dva roky 😖

karol84
20. apr 2009

a nekteri maji prvni dite... i kdyz ja bych se do te doby teda asi zblaznila, cekat tak dlouho... ale spousta lidi zase driv deti ani neplanuje...

karol84
20. apr 2009

leatea, kolik je ti vlastne let?

zuzanockamt
20. apr 2009

lea ... no ja budem pri vsetkom stasti v 30-ke rozmyslat len nad prvym 😉
karol ... my planujeme len jedno babo ... viac nie

karol84
20. apr 2009

tak to ja zatim planuju vicero 🙂

karol84
20. apr 2009

ja jsem mozna i trosku ovlivnena tim, ze ted mam gynekologicke problemy, tudiz si trosku pripadam, jako by nade mnou vysela nabrousena kosa - jakoze deti by ani nemusely byt, kdybych to porad jen odkladala... takze radeji bez penez, ale s detmi...

zuzanockamt
20. apr 2009

no my len jedno, lebo pocitam, ze pride az po mojej 30-ke a potom neskor uz nechcem rodit ... nie je dobre mat deti vo vyssom veku, viem to z vlastnej skusenosti ... moji rodicia mali mna, ked mali 32 a 34 a najmladsiu sestru, ked mali 37 a 39

zuzanockamt
20. apr 2009

ja nastastie problemy nemam, cyklus ako hodinky, pravidelna ovu a dufam, ze aj MM je zdravy

karol84
20. apr 2009

ja bych tak dve do 30/32 a pak za chvili treba jeste jedno, ale to asi neklapne

karol84
20. apr 2009

hm, ten cyklus je nanic, jestli se te me hruze vubec da rikat cyklus ☹

zuzanockamt
20. apr 2009

ved uvidime ako to osud s nami zariadi ... ja chcem mat jedno vlastne a potom by som chcela skusit profi rodicovstvo ... to ale mozno aj skor, kym pride vlastne

karol84
20. apr 2009

to ja mam v planu, az jednou splatime byt, adoptovat na dalku

zuzanockamt
20. apr 2009

ja som brala skoro 5 rokov HAK a ked som vysadila,tak som sa bala, aby sa mi to nerozhadzalao, ale je to presne tak isto v pohode ako bolo pred HAK

zuzanockamt
20. apr 2009

ja na dialku nechcem, skor profesionalne rodicovstvo, vzdelanie na to mam, takze by som ani tolko hodin pripravy nemusela absolvovat ako ostatni 😵

karol84
20. apr 2009

ja brala asi 7 let a nestoji to ted za nic 😖

zuzanockamt
20. apr 2009

a mavala si aj pred tym problemy s cyklom? ... ja som mala pravidelny vzdy, len som mavala hrozne bolesti a tie sa mi bohuzial po HAK aj vratili 😠

karol84
20. apr 2009

ale uz mam konecne nejake leky a verim, ze to vsechno spasi a bude to ok.
a na dalku bych rada, treba deti z Kambodže, tak relativně málo peněž a tolik štěstí za ně.

karol84
20. apr 2009

no zas až tak extrémní problémy ne, ale o cyklu jako hodinky jsem nikdy neslyšela. no a teď bez injekce není ms třeba 4 měsíce...

zuzanockamt
20. apr 2009

no aj adopcia na dialku je dobry skutok, ale ja by som chcela radsej pomoct detom, ktore su tu u nas a potrebuju to tak isto

zuzanockamt
20. apr 2009

tak ja pre dnesok koncim a idem spat, lebo rano zase do prace ... tak dobru noc zelam

karol84
20. apr 2009

dobrou noc. ja jdu zitra na sedmou ☹ 😒 😠

leatea
20. apr 2009

no ja mam momentalne 26..takze to by som mohla aj stihnut..zas jedno dieta urcite nechcem..ked vidim kolegynu ako je na to svoje jedine odkazana,tak to nie je dobre..navyse vacsina deti,ktore su jedinacikovia,tak vsetko ocakavaju a to ja moc nechcem..
ci nam bude dopriate mat deti,tak to este netusim..ale dufam,ze ano..
sestra je o rok mladsia a uz ma trojrocneho syna 😅 a uz planuju duhe babo..to ja kym sa k nemu dopracujem,to jej prve bude uz davno na zakladke 😅 😀

karol84
20. apr 2009

no me se blizi prvni ctvrtstoleti. taky jsem zvedava, kdy se konecne zadari. a deti minimalne dve, pokud to pujde

karol84
20. apr 2009

zase bych ale mezi nimi chtela mit par let odstup...

leatea
20. apr 2009

no hej..mne stacia dva az tri..kedze ja som taka karieristka,takze by som sa potom chcela venovat praci a niekam sa dopracovat 😅

karol84
20. apr 2009

ja moc karieristka nejsem, zase jsem ale uvazovala, ze bych se chtela po prvnim ditku na chvili vratit do prace a pak druhe

leatea
20. apr 2009

no ked chceme detu tu,tak materska je len 9mesiacov momentalne..a aby si nevratila nejaky prispevok,tak musis ist naspat do prace zejme na tri mesiace..mozes si zobrat 3mesiace neplatene,ale aj tak sa musis vratit do tej prace..takze o dost horsie ako na svk..a to chceme aj to druhe tu,takze budem urcite naspat v praci..
a to si predstavte,ze po porode vas mozu poslat domov uz po 6!!! hodinach 😨 nech im tam nezavadziate 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre