Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

aknellita
16. jún 2009

mne dovolenka zacina 6.7. tak sa uz brutal tesim... no platime 400eur... ja 180, Marek 220 😀

zuzanockamt
16. jún 2009

leni ... a to mate takto podelene? 😕 ... MM plati vsetko, co suvisi s byvanim a autom a ja zase stravu a oblecenie a drogeriu ... nikdy sme sa o deleni vydavkov nebavili, jednoducho to same tak vyslo 😅 🙂

aknellita
16. jún 2009

tak Marek nie je moj MM a o tom to cele je... jedlo a drogosku platime spolu a o toto sa delime.... a potom si kazdy kupuje co chce za svoje...

zuzanockamt
16. jún 2009

inak 400 je dost, ved to je skoro cely moj plat 😅 😕 🙄

aknellita
16. jún 2009

no.... ono je to prakticky cely moj plat 😖

zuzanockamt
16. jún 2009

leni ... my sme to robili od zaciatku ako sme zacali spolu byvat, este vtedy, ked sme neboli manzelia 😅 .. u nas totiz ten kus papiera nezohrava nejaku velku rolu ... robili sme to len pre spolocnost, ktora je nastavena na manzelstvo, nie kvoli sebe 😉

zuzanockamt
16. jún 2009

inak my sme nikdy nedelili peniaze na moje a tvoje, hoci mame dva ucty 😅

zuzanockamt
16. jún 2009

no a kde ste obe zmizli? 😕 😅

nelynka
16. jún 2009

ahojte
tak sme doma z vychadzky..
aj nam kus zacalo prsat ale aj prestalo..

aknell tak ako 400e za jednoizbak, no teda je to trosku prilis,. ved to je este horsie ako v prahe keby ste platili...
trosku silna kava, to fakt si radsej vziat hypo a kupit vlastny a vecsi a budes platit pri dnesnych cenach este menej..
ale zase je pravda ze by som nad tym este uvazovala ked nie ste manzelia...

ani my sme nikdy nedelili peniaze...cela draheho vyplata ide mne do penazenky a ja gazdujem..platim ucty, na nakupi chodime spolu a ked nieco potrebuje tak si vypyta a dostane kolko potrebuje..
mam prehlad aj ja a ma prehlad aj on..

zuzanockamt
16. jún 2009

nely ... ja som nikdy drahemu zarobky nezinkasovala 😀 ... jemu isla vyplata na jeho ucet a moja zase na moj 🙂 ... a vzdy som mala o vsetko prehlad, nikdy nam nic nechybalo, dokonca ani teraz nam nic nechyba a to MM je uz bez prace pol roka 😝 🙄

zuzanockamt
16. jún 2009

inak nie je problem kupit byt ani ked este nie ste manzelia, len sa to napise do listu vlastnictva pol na pol a ked ste uz manzelia mate po starosti, lebo vtedy ide automaticky vsetko pol na pol ... nikto sa nikoho nic nepyta, staci, ked mas papier 😀

nelynka
16. jún 2009

tak ja som o tom nikdy prehlad nemala preto som si to vyriesila takto..
jednoducho povedane, kupoval picoviny nepotrebne k zivotu...a takto ked sa nieco kupuje, kupuje sa to spolocne...

zuzanockamt
16. jún 2009

tak ja mam stastie, lebo MM je dost sporovlivy a ked chce kupit nieco hodnotnejsie, vzdy sa poradime spolu o tom ... väcsina jeho vydavkov isla vzdy do auta, bicykla, motorky a celkovo do sportu ... ale z toho mam aj ja uzitok, takze mi to nevadi 😉

nelynka
16. jún 2009

tak ja nemam rada ked sa nieco kupuje bez mojho vedomia ci je to malickost alebo nieco vecsie a drahsie..

zuzanockamt
16. jún 2009

ja si napriklad vela veci kupujem bez toho, aby MM o tom vedel ... napr. kozmetiku, oblecenie, bizuteriu, casopisy, sladkosti, topanky 😀 ale to nie su az take podstatne vydavky ... to mu vzdy len potom ukazem, ze co som si nakupila ... a on uz len nadava na plne skrine 😀 ... ale zase neminam extremne ... na peniaze davam pozor, setrit viem, ved inak by sme si nezili, tak ako si zijeme teraz ... relativne dobre na danu situaciu a okolnosti

nelynka
16. jún 2009

prave preto nemam rada ked sa nieco kupuje bez toho aby o tom druhy vedel, ci uz ide o kozmetiku alebo oblecenie a uz vobec ne o topanky...pre mna su aj toto podstatne veci, kedze radsej si kupim drahsiu vec a kvalitnejsiu..a netuzim sa rozculovat za kazdu nepodstatnost doma a netuzim mat ani koli tomu hadky..

inak by sme si ani my nezili tak ako si zijeme a tiez si myslim ze sme na tom byvali aj horsie ked som pracovala a uz vobec nie teraz ked nepracujem...

ale to je jedno, kazdy to ma doma zauzivane tak ako mu to vhovuje..
ja by som si nedovolila kupit skoro nic bez toho aby mi to mm schvalil, respektive ked to potrebujem tak si to kupim..
na kozmetiku minam asi raz za pol roka par korun, oblecenie kupujeme spolu, bizu nenosim, to su premna vyhodene peniaze rovnako ako casopisy, sladkosti to uz kupujeme v nakupe ked ideme niekam na potraviny a je pravda ze obrovske zasoby si nosim od rodicov.. 😀 😀 😀
ja vlastne ani nemam na co minat 😀 😀 😀 😀

nelynka
16. jún 2009

idem si pustit nejaky film, a spat..prajem dobru noc, snad tu zajtra niekto bude

leatea
16. jún 2009

no baby..vy sa teda mate..ale aj my sme na tom tak ako zuzka..jednoducho,ked su peniaze,pouziju sa tie..nepozozera sa na to,cie su..kto ma,ten plati 🙂

zuzanockamt
16. jún 2009

ja na kozmetiku miniem dost, kupujem vtedy, ked sa mi minie - najmä telove mlieka a vlasovu kozmetiku ... ja nosim rada aj bizu aj sperky, lebo sa mi to paci ... oblecenie si kupujem tak raz za stvrtroka nieco pekne, co sa mi paci alebo co prave potrebujem, samozrejme v rozumnej cene a topky len ked potrebujem ... casopisy si kupujem dva pravidelne - EVU a wellnes, lebo ma to bavi obcas si precitat aj nieco ine ako net ... no a sem-tam investujem aj do kniziek

zuzanockamt
16. jún 2009

lea ... veru tak 😉 ... ale ja napriklad na byvanie a auto peniaze nedavam ... to je starost MM ... jasne, ze keby mal prazdny ucet, tak platim ja 😀
nely ... dobru noc

leatea
16. jún 2009

tak ja investujem do kozmetiky,ale zvacsa raz za dva az tri mesiace,kedze tak nejako mi vychadza 🙂 a potom si obcas kupim cosi na oblecenie a aj nejaku obuv,ale najcastejsie nosim botasky,takze lodicky moc nekupujem..a este si rozsirujem zbierku DVD,ale to su vsetko vyhodne ceny,takze to je badatelna polozka ale len raz za mesiac poslednu dobu..knihy zvacsa kupujem len doma,ale niektore sa nedaju zohnat,tak chodim do akvariatu,kedze si rozsirujem zbierku matiky..a dost u nas ide na stravu,kvoli mojim problemom a aj na lieky..nic dalsie ma nenapada..
mozno nie je toho moc,no ja som spokojna..mne to staci..rada nakupujem,ale hladam aj dobre akcie,takze kupujem dost lacno..

nely..pekne sny..

zuzi..no teraz sa takmer kazdy uskromnuje..ale aspon budeme rozumnejsi si myslim 🙂

nelynka
17. jún 2009

ahojte

zuzi tak ja na kozmetiku neminam vela, kezde pre mna su telove mlieka a veci okolo toho hlupost..ja som dievca z dediny a nikdy som to nepotrebovala 😀 😀 😀 tak naco teraz?
akurat co sa u mna rychlo mina je balzam na vlasy, lebo inak vlasy neviem rozcesat, takze to u mna frci z kozmetiky najviac..a nic ine 😀
oblecenie a obuv, to ked nieco potrebujeme tak ideme inak nekupujem...naco budem mat lazdy mesiac doma nove trocko ked ho ani neponosim, nie?
casopisi a knihy mna nejak netahaju..pride mi ze stale je tam to iste..jedine co rada pozeram su recepty...tych nemam nikdy dost..

lea ja tiez najradsej nakupujem v akciach, v Prahe ich je teda dost cely rok, ci uz oblecko, alebo aj kozmetika a aj strava...a som rada ked za vec ktoru potrebujem este aj usetrim 😀 😀 😀

cipsinka
17. jún 2009

ahojky jooj dobra tema 😉 😉 😉 😉 Tak my s drahym mame iba jeden ucet aj tu v Dubline a aj na SVK ked sme robili tak sme mali jeden ucet a ten nam este stale funguje.Vzdy ked nieco potrebujeme zoberieme z uctu a hotovo ale zas my sme take povahy,ze si nic nekupime bez toho aby jeden alebo druhy o tom vedel,cize mame peniazky na jednom ucte a vzdy ked chceme nieco vacsie kupit debatime o tom a ked nieco mensie tak bud si zavolame,ze teraz to maju za super cenu,ze to kupujem a drahy mi to schvali.Pre mna je toto najlepsie,nikdy ale nikdy sme sa nehadali o peniaze 😕 😕 😕 😕 😕 aj ked sme robili v Blave kde bolo penazi malo a ani teraz ked ich je trosku viac 😉 😉 😉 😉 😉 .

A co sa tyka oblecenia to milujem nakupovat ale iba ked je nieco pekne a mam maniu,teraz som povacsine doma cize moc neminama drogeriu tiez pouzivam od masiek,po vodicku na cistenie az telove mlieko ale tak to mi netreba kupovat kazdy tyzden raz za mesiac nabehnem do drogerky miniem majladn a hotovo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

A co sa tyka kniziek tak ja milujem knizky ale nekupujem si drahe a to iba ked sme na SVK a su nejake za super cenu tak si kupim (okrem tej knizky rodicovsto je veda 😅 😅 😅 😅 ,ta bola drahsia 😅 😅 ).

Ja som tiez sportovy typ cize vacsinou mam v satniku iba tenisky,nooo momentalne ich mam asi pat 😅 😅 😅 😅 iba tu v Dubline,lebo som si kupila ked sme prisli teraz z SVK mali akcosku tak som doplnila zasobu hned o dovojo 😅 😅 😅 😅

cipsinka
17. jún 2009

som chcela napisat,ze si nekupujeme veci aby o tom jeden alebo druhy nevedel 😅 😅 😅

zuzanockamt
17. jún 2009

cipsi 😀 ... t y si potom na tom skoro ako ja s obleckom ... ja kupujem tiez len ked su vypredaje a akcie ... co sa tyka topanok, tak prevladaju väcsinou tenisky a sportove sandale, ale musim si teraz na jesen kupit aj nejake elegantnejsie topky aj oblecko, hlavne nejaky kostymcek a nohavice decentnejsie, kedze nastupujem zase do skoly, tak sa musim aj trosku inak obliekat
z kozmetiky pouzivam pletove mlieko a vodu, krem na tvar, ruky a nohy, telove mlieko obycajne a samooplaovacie (to len v lete), sprchovy a intimny gel, antiperspirant a nejaku vonu, sampon, balzam a masku na vlasy, gel na vlasy, tuzidlo a lak, laky na nechty a masku na tvar ... celkom dobry arzenal 😀 ...ale kupujem priebezne, ked sa mina 😀
knihy si kupujem len od mojho oblubeneho autora - M.E.Matkin a knihy tykajuce sa rodiny a deti a mojho zamestnania a tiez rozne knizky tykajuce sa tvorenia a VV 😉

leatea
17. jún 2009

no ja pouzivam dost kremov a telovych mliek,kedze mam suchu pokozku..a zvacsa pouzivam tri rozne..ale fakt dlho vydrzia,tak nie je problem..

jooj,ako sa mi nechce byt v praci..ale vydrzim nejako..

no som rada,ze nie som jedina,ktora nemina nejak vela..lebo obcas mam pocit,ze som divna,ak vojdem do obchodu nic si nekupim..ale ked sa mi nic nepaci 😅
ale viem si usit,tak si kupujem latky a sijem si hlavne sukne a nejake nohavice 🙂 tak zas o cosi mensie vydavky 😀

cipsinka
17. jún 2009

tak jasne,ze krem na tvar musi byt ja mam abnormalne suchu kozu cize ruky si stalek remujem a aj balzam na pery a na tvar pouzivam niveu a aj na ruky niveu.Pouzivala som Dove ale ja mavam exem na ruke a s Davom sa mi este viac vyhodil.A samoska pouzivam laky,deodorant,parfem,sprchovy a intimny gel a taaaak podobne 😉 😉 😉 😉 😉 Inak mam veeeeelmi rada parfemy a drahy ked je moznost mi kupuje u nich v praci cize take ako DOlce a Gabbana,Hugo Boss atd.mam za super ceny a uz sa mi pekne zbiehaju ale teraz som nedostala pekne dlho parfem,naposledy ked manazer dal drahemu jeden pansky a jeden damsky zadara som sa tesila ako dili ale predtym ked som robila a mali moznost kupovat tak prisiel z roboty a hovori mam prekvaaapko a parfemik mi dal 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzanockamt
17. jún 2009

cipsi ... tak to mas super s tymi parfemami, to aj ja chceeem 😀 ... ja mam tiez velmi suchu pokozku vsade, ruky musim kremovat stale, tvar tak isto a vcer po sprchovani sa tiez cela nakremujem samoopalovacim a rano normalnym telovym mliekom

riana12
17. jún 2009

Ahojte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzanockamt
17. jún 2009

Ahoj riana 🙂
prave sme sa vratili domov, boli sme korculovat, tak som rada, ze som konecne od nehody na bicykli mala nejaky vydatnejsi pohyb 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre