Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
26. máj 2009

tak ja mam rada bedrace, ale nie tie uplne nizke ale tie trosku vyssie co kus pupok schovaju xixi

nelynka
26. máj 2009

mna uz trapi len jedna vec teraz, nech ssa poriadne rozbehne mrcha a nech je do piatku ako tak prec 😅

anabel1
26. máj 2009

Ahojte tak aj my planujeme sa snazit az po toku 2010 🙂

zuzanockamt
26. máj 2009

nely ... ale to ti do piatku asi neskonci, ked len dnes zacne, aspon u mna by to tak nebolo
vitaj anabel ... my sa zacneme snazit az omnoho neskor po roku 2010 ... nemame este urcene kedy ... a napis nieco o sebe, ak mozes 😉

nelynka
26. máj 2009

zuzi skoncit nemusi, len nech sa teraz vyblazni a nech nie je taka silna uz..ked pouzivam tampony, tak prehrmi za dva dni a treti den uz mam len spinenie...takze pohoda..stiham 😉

anabel vitam ta

zuzanockamt
26. máj 2009

to hej, ked sa pouzivaju tampony, je skor po nej ... ja tampony pouzivam len zriedka, lebo mi robia problemy, tazko sa mi zavadzaju, ked tak len mini

nelynka
26. máj 2009

tak aj ja ich pouzivam len zriedka aj ekd mi problemy nerobia a aj zavadzanie je vpohode, ale mam ich radsej len do zasoby keby vlozky dosli...radsej 😉

zuzanockamt
26. máj 2009

tak ja by som radsej pouzivala tampony, lebo je to pohodlnejsie a praktickejsie, ale tak ked mi to nerobi dobre, tak co uz

nelynka
26. máj 2009

tak mne je pohodlnejsia vlozka, nemam az take silne kramy tak mi vpohode vystaci jedna na dlllhu dobu..
a si len predstavim ze tampon mam v sebe a sa tam zbiera ta krv a je teplo a setko to pracuje, fuj..

zuzanockamt
26. máj 2009

ja tiez nemam velmi silnu MS, chvalabohu ... praveze hygienickejsi je tampon v tomto smere ... najlepsie bolo, ked som brala HAK, ziadne bolesti a aj kravacanie uplne slabe

nelynka
26. máj 2009

no neviem, kazdy je na nieco zvyknuty, mne sa tampony hnusia,ale ked uz nie je ina moznost, musim pouzit

zuzanockamt
26. máj 2009

no ved jasne

nelynka
26. máj 2009

idem ja kukat kus filmik este kym pride draga..a pojdeme aj my na nakup si..

zuzanockamt
26. máj 2009

ja pozeram sudnu sien na JOJ

riana12
26. máj 2009

Ahojte, ktoze tu este je? 🙂

Vitaj, Anabel 🙂

zuzanockamt
26. máj 2009

ahoj riana ... ja som tu 🙂

riana12
26. máj 2009

ahoj Zuzi 🙂

cipsinka
26. máj 2009

baby vecera spravena,brokolica so zemiakmy beeeeeeee 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ,drahy si veceria hranolky 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

riana12
26. máj 2009

Asi som prisla do pokecoveho utlmu a ked pojdem prec, tak sa tu zase rozkecate 😀

riana12
26. máj 2009

A preco beeee, Cipsi? 😕

zuzanockamt
26. máj 2009

cipsi ... ved brokolica so zemiacikmi je lepsia ako hranolky ... spon pre mna

cipsinka
26. máj 2009

aj ja zboznujem brokolicu ale ked vidim tie jeho hranolky 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ale ja budem zdravuckaaaa 😉 😉 😉 😉 😉 😉 .

Tak ja vlozky nepouzivam vobec,iba tampony,neznasam vlozky fuuuj 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

riana12
26. máj 2009

Cipsi, tak ty sa musis pred nim tvarit, aka ta brokolica je fajnova. Ci jemu tym slinky nespravis?

zuzanockamt
26. máj 2009

ja hranolky len obcas ... ale MM by ich jedol stale 😝
ja by som tiez radsej tampony, ale väcsi ako mini do seba nedostanem a aj stym mam niekedy problem 😝

riana12
26. máj 2009

A k MS. Ja pouzivam aj aj. Teda na zaciatku mam tampony s vlozkou pre istotu, bo mi to zvykne prve 2-3 strasne tiect, ku koncu uz presedlam cisto na vlozky 🙂

riana12
26. máj 2009

Zuzi, mne uz kolkokrat nestaci ani ten najvacsi tampon 😲 Uz som behala menit aj po necelych 2 hodkach 😖

zuzanockamt
26. máj 2009

tak ja by som potrebovala vzhladom k intenzite MS tampon velkosti normal, ale bohuzial mam velke problemy pri zavadzani, strasna bolest ... a tak sem-tam si dam len ten mini a v pohode vydrzi tak 3 - 4 hodinky ... nastastie nemam silnu MS

riana12
26. máj 2009

Prave som zistila, ze uz mi posielaju tie moje knizky a zajtra by mali podat na poste aj jeden balicek z internetovej lekarne. To bude sranda, ak to pride naraz 😀

riana12
26. máj 2009

Ja som zacinala na mini a skoncila som na super plus 😝 A k tym super plus este aj super plus vlozka 😠 😢 😝

zuzanockamt
26. máj 2009

no budes mat velku zasielku 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre