Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
1. jún 2009

Ahojky Nathali 🙂
Co sa mna tyka, tak v pohode. A ako sa mas dneska ty?

nathali
1. jún 2009

dost bolavo musim lekarovi na ortopediu lebo my vyskocila kost s kolena tak som zvedava co mi povedia ale inak v pohode a co ty dnes musis do prace??????????

riana12
1. jún 2009

No tak teda nic moc. Ale drzim palceky, aby to bolo co najskor fajn.
No ja som v praci od osmej. Bola by som uz o hodne skor, ale meskal bus, zapcha na ceste ako obvykle zaciatkom tyzdna 🙄

cipsinka
1. jún 2009

ahojte 🙂

nelynka
1. jún 2009

ahojte
tak ja rano o pol siestej hore, potom som zachrapala este a vstala az teraz na to ze mi volaju za tu brigadu ktore dediny nemusim roznasat 😀

inak s tou svadbou to stale nejako nechapem..ja neviem, mne sa tam uz ani ist nechce, taka som z toho znechutena...ved toto nie je vztah co oni dvaja maju, ved to nie je normalne vsetko mu vytahovat na oci a on sa za vsetko mozne urazat furt..
som zvedava ako dlho im toto zase vydrzi ze su obaja kludny, davam im maximalne 2tyzne...

riana12
1. jún 2009

No spachtoska jedna, len co je pravda, Nely 😀
A ty sa chystas na nejaku brigadku? 😕

nelynka
1. jún 2009

riana hej hej...
roznasat letaky...tu po okolitych dedinach..a premyslam ze by som sla aj na zber jahod ale tam sa to moc neoplati bo len 10kc za kilo davaju...

riana12
1. jún 2009

Nely, no niekedy min. tyzden dakde v spravach sa stazovali, ze na vychode je zber jahod a nikoho zohnat nemozu/nikto nechce a ze za 4 hodky 500 korun 😒

nelynka
1. jún 2009

tak na vychode moze byt pre mna aj tornado 😀 😀
tu co som citala davaju 10kc za kilo..
a samozberom si mozes nazbierat jahodky za 40kc/kilo...
tak premyslam ze ked pojdeme domov nazberame nasim par kilov 😉

riana12
1. jún 2009

Tak iny kraj, iny mrav.

nelynka
1. jún 2009

to hej...

riana12
1. jún 2009

Nam sa teraz celkom fajn vyjasnilo 😕 😵 😀

nelynka
1. jún 2009

aj tu zrana pekne slniecko zacalo svietit tak ale uz by sa mohlo oteplit konecne

riana12
1. jún 2009

No dneska rano v radiu hlasili, ze este tento tyzden tu ma byt tak chladnejsie a uprsane 🙄
Len dufam, ze buduci tyzden sa to rozohreje, mam dovcu par dni.

nelynka
1. jún 2009

jaaaj nech uz sa teraz otepliii...

riana12
1. jún 2009

Ja by som bola tiez vdacna uz teraz, len nech to nie je nad 30, kym sedim v robotke 😝 Staci mi az potom 😀 😀

nelynka
1. jún 2009

tak mne to je jedno len nech je teplo aby sme nemuseli dnuka kurit uz

riana12
1. jún 2009

Takze si este troska prikurujete? No bolo by treba, nech je uz teplejsie. Takto malo byt v aprili, nieto v maji/juni.

nelynka
1. jún 2009

riana hej, vzdy vecer este najladieme v obyvacke v kachloch..
predsalen dnuka nie je bohvieako teplo teraz...

riana12
1. jún 2009

No aj u nas to bolo v dome citit, ale vydrzali sme to 🤐

nelynka
1. jún 2009

tak moj drahy je hypochonder, ten namiesto toho aby si vzal radsej deku na seba zakuri, co ide do penazi, ale tak je to jeho vec, on zaraba, ja sa len prizivujem ako pijavica 😀 😀

riana12
1. jún 2009

Vsak ked zaraba, nech si plati 😀

nelynka
1. jún 2009

tak ale vies, setko ide vpodstate z jeho platu, hypo, elektrika, poistka, auto..proste setko a je to dost...ale tak co uz, ja za to nemozem, ze je bieda a vsade si najdu nejaku vyhovorku aby ti nemuseli dat tolko co si hodna vies

riana12
1. jún 2009

No ale ked vie, ze je na to sam, preco si aspon taketo ovplyvnitelne vydavky nesnazi skrtit? 😕

nelynka
1. jún 2009

riana to sa mna ale nepytaj...
oni maju pri svokrovcoch doma 30stupnov, co ja tam dychat neviem a uz vibec tam neviem spat, ved oni ked sem pridu tak tu zamrznu...

riana12
1. jún 2009

No takze to ho takto doma naucili. Lenze sa potom nesmie cudovat, ze tolko platite. A uz si mu nahubovala?

nelynka
1. jún 2009

riana...
nie on je zvyknuty uz na chlad..
a ked nalozi vecer a polozi tam 3-4brikety budiz...to mi je jedno lebo jeden balik stoji 49kc a je tam 12brikiet...
tam nejde o to ze prikuruje elektrikou...

a preco by som mu mala nahubovat????

riana12
1. jún 2009

Nahubovat preto, aby setril 😀
Myslela som, ze si este tak riadne prikuruje, aby to mal podobne domacej klime 😒

nelynka
1. jún 2009

riana nie co si normalna v lete kurit jak divy??
on si uz zvykol na moje klimaticke podmienky a mne vyhovuje viacej chlad, inak neviem spavat...

a myslis ze by to hubovanie pomohlo??? asi si este s chlapom nezila v jednej domacnosti.. 😉

cipsinka
1. jún 2009

😕 😕 😕 😕 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre