Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
2. jún 2009

riana to hej, ale to by ma nesralo az tak, lebo by som pre to nevedela nic urobit, ale teraz pre to urobit nieco mozem, a ked sa mi uz nepodarilo ukecat zenicha tak jedine kupit novy oblek...

cipsinka
2. jún 2009

nely slim fit 😀 😀 😀 😀 😀 on je taky chuducky,ze???My ked sme byvali v Blave tak moj drahy mal 75 kilo a vysku skoro dva metre 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ,ale teraz ma 95 tak som spokojna konecne ho mam za co chytit a pri jeho vyske je este stihli 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
2. jún 2009

nely a Feri bude aj svedok???? 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

nelynka
2. jún 2009

cipsi je..
ma 170cm a necelych 60kilo..a nevie nijak pribrat a to fakt papa setko, preziera sa niekedy ale proste kila hore nejdu..
a on vo vsetkom vyzera jak v mechu..a to sme mali stastie ze sme natrafili na taky oblek, lebo to je 36velkost, a nohavice mu boli take ze este trosku mi do nich chyba ale neodstavaju mu ako setky ostatne co sme skusali..
sak na neho rifle zohnat??? ved ma 26,27 velkost...

nelynka
2. jún 2009

cipsi vyzera to tak ze bude svedok Feri.. ☹

riana12
2. jún 2009

Nely a myslis, ze to tam bude niekto riesit, ze maju podobne obleky? Alebo nebodaj rovnake? Co sa poznam, tiez by mi to bolo blbe, ale zase "vyhodit" za to peniazky?

nelynka
2. jún 2009

preto som z toho nestastnejsia este viac, jaaaaj ☹

nelynka
2. jún 2009

riana ja viem ☹
no uvidime..a myslim ze taky oblek ani nezozeniem tu aby mojmu sadol...

riana12
2. jún 2009

Nesmutni, netrap sa a kludne nech si muzik oblecie ten oblek co ma 😉 Ved aj tak bude mat zenich ine doplnky (kravata, vesta,..) ine nez tvoj muz, nie?

nelynka
2. jún 2009

baby idem vyvesit pradlo a natiahnut snurku do folie a pirziet sa ako mi rastie zahradka a aku mame krasnu zelenu vodu v bazene 😀 😀
hned som spet

cipsinka
2. jún 2009

nely aj nasi maju strasne zelenu vodu v bazene a to maju vsetko od tabliet po vysavac,filter ale to je tym,ze maju solarny panel a voda je moc tepla tak mama sa nasrala a povedala,ze sa mame rozhodnut ci chceme teplu vodu a zelenu alebo ladovu a ciru tak sme si vybrali tu prvu moznost 😀 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
2. jún 2009

Cipsi 😀

leatea
2. jún 2009

ahojte..len tak som vas nakukla a vidim,ze tu rozoberate riadnu temu 😕

nely..skus zbehnut do nejakych salonov..mavaju aj spolocenske satky a tie su tiez kremove,pripadne s nejakou farbou..myslim,ze pokial sa dohodnes s nevestou,ze jej to vadit nebude,tak na ostatnych kasli..je to jej svadba a ona by sa mala rozhodnut,ci to bude tolerovat alebo nie..
vsetko dnes stoji peniaze a neda sa mat to,co clovek chce..ved keby si mohla,urcite mas ine..
este ma aj napadlo,ze aj ked si pozicias nejake svetle a pojdete sa fotit,tak pokial to bude v cierno-bielom,tak nikto nebude vediet,ze to nie su biele saty,pokial ovsem nebudu prilis tmave..
ja som videla jedny saty,ktore boli uzasne..a hodili by sa perfektne ako spolocenske a bolo mi povedane,ze to sus vadobne..myslim,ze boli bielo-cierne..uz si ale nepamatam..ale vecer kuknem a pripadne pridam do albumu,aby si videla..
navyse..mas rozne odtiene zlatej a maslovej,takze aj tie mozu byt spolocenske..
pripadne sa daju dat usit v cine za prijatelnu cenu,na mieru a vo farbe,akej si zvolis..staci len porozmyslat..

riana12
2. jún 2009

Ahoj Lea

nelynka
2. jún 2009

cipsi ale my nemame zatial filtraciu takze setko sa nam zam usadzuje a neoplati sa nam ani chlorovat a tabletovat lebo by aj tak nemalo kade cirkulovat..
ale zajtra ideme kupit filrtaciu, sme konecne zohnali,tak uz aj nachlorujem aj vytabletujem a bude dobre 😀

jaj zienky ono to je taky super pocit ked uz papam redkovku z vlastnej zahradky taka som hrda na seba 😀

nelynka
2. jún 2009

lea lenze ja si saty poziciavat nechcem, naco?
ved za taku istu sumu ako pozcovne, este aj menej si kupim vlastne..
tak ale porozmyslam..musim poskusat a kolko peniazkov budem mat k pouzitiu..
nasla som jeden obchodik v prahe tak sa tam pojdem pozriet a uvidime co vyberiem..ono tie starsie kolekcie vypredavaju za super cenu..tak uvidime..

riana12
2. jún 2009

Nely a hodis jednu redkovku aj po mne? 😀

nelynka
2. jún 2009

riana sak si prid este jesto 😀

riana12
2. jún 2009

Jasne a pojdem tam aeroplanom? 😀

nelynka
2. jún 2009

noa??
sadni na bicykel a kym prides bude mozno aj hrasok dozrety 😀

riana12
2. jún 2009

No ty by si mi teda dopriala, len co je pravda.

Ked sa priznam, tento rok som este na bicykli nesedela 😅

riana12
2. jún 2009

No ja sa nateraz rozlucim, ak budem mat cas, pridem sem vecer nachvilu mrknut.
Tak zatial ahooooj 😉

nelynka
2. jún 2009

papa riana 😀

cipsinka
2. jún 2009

fuuuuuuuuuuuuuj my tu mame tak teplo,ze koniec normalne by som sa aj do toho 15 stupnoveho mora hodila 😅 😅 😅 😅 😅 😅 .Teraz isla okolo nas nejaka kolona malych deti a mamiciek s kocikom blokovali celu premavku aj policajti s nimi mam to natocene na kamere som chcela drahemu ukazat ako mi maly irlancici kyvali do kamery 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
2. jún 2009

hehe 😀 😀 😀 😀

cipsinka
2. jún 2009

nely 😉 😉 😉 😉

nelynka
2. jún 2009

si to zivo predstavujem tu kolonu 😀 😀 😀 😀

leatea
2. jún 2009

nely..nemusis poziciavat..daju sa najst obchody so spolocenskymi satami,ktore maju rozne zlavy a akcie..pripadne rozne vypredaje..len treba pohladat 😉

cipsi..to mas dobru zabavku 😀 😀 😀

cipsinka
2. jún 2009

lea ano mam fajcila som v okne a zrazu vidim v diali velke balony tak som si nastavila kameru a kym prisli k nam som si ich pokamerovala ale ist pocas spicky po hlavnej ceste nie je asi moc dobry napad ja byt soferom asi ich uhlusim 😅 😅 😅 😅 😅 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

nelynka
2. jún 2009

lea asi si necitas spetne alebo si to respektive ani nepametas uz..
ja saty idem kupit a pobehala a popozerala som uz tolko obchodov ze mam taku orientaciu asi ako nikto na tomto serveri...
to mi ver

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre