Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
2. jún 2009

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

zuzanockamt
2. jún 2009

Ahojte 🙂
tak vidim, ye tema cislo jedna su dnes spolocenske saty ... co sa mna tyka, tak ja som za jednoduchost ... mne sa nepaci, ked maju aj ostatne baby na svadbe nejake extra spolocenske saty, lebo vyniknut ma nevesta ... ale to je kazdeho vec, co sa mu pocai a do coho sa oblecie 😉

leatea
2. jún 2009

nely..a ako daleko planujes zajst? myslim okruh..
inac,nas vysli saty pre druzicky na 2,5tis za jedny..co je dobra cena..ale boli jednoducheho strihu
a viem,ze v ziline boli nejake vypredaje..

ahoj zuzi 🙂

zuzanockamt
2. jún 2009

ahoj lea ... inak ja som dnes taka znicena ako keby bol koniec tyzdna, nic sa mi nechce robit, este dobre, ze mam navarene aj na zajtra 🙂 ... takze dnes ma caka uz len oddych

leatea
2. jún 2009

ja akurat rozmyslam,ci musim varit aj na zajtra 😅 mam kuraciu polievku,tak tu si mozem zobrat ako obed..

zuzanockamt
2. jún 2009

nam ostalo dost toho yo vcerajsieho varenia, takze MM bude mat este aj na zajtra obed ... no a zajtra uz zase varim ... ty si nosievas obedy so sebou do prace? 😕 ... ja nastastie mam obed v praci ... chodievame do restiky

nelynka
2. jún 2009

lea ako daleko myslis? ako dialka alebo financne??

cipsinka
2. jún 2009

no uz som spat som sa zacitala do temy svokry 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 tie baby to maju chudata riadne tazke pri takych harpiach ale moja nie je o nic lepsia 😖 😖 😖 😖 😖 😖

nelynka
2. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

zuzanockamt
2. jún 2009

tak ja mam svokru dobru ... nemozem sa fakt na nic stazovat

cipsinka
2. jún 2009

ako ani moja svokra nie je nejaka striga ale niekedy vie tak veci podat,ze dost ublizuju a hlavne druhej neveste ktori uz maju aj dve deti tak jej dava dobre zabrat chudere 😖 😖 😖 😖 😖 😖

nelynka
2. jún 2009

nezaidim im ani trosku..od takej svokry len utekat daleko predaleko

zuzanockamt
2. jún 2009

tak moja sa do nicoho nestara, vie sa uplne normalne porozpravat ... ja som velmi spokojna ... a snad aj ona 😀

cipsinka
2. jún 2009

veru nely ani ja im nezavidim a este ked s nou musia zit,no zbohom rodina my by sme sa so svokrou asi pozabijali lebo uz aj drahy zacina byt na jej reci nejaky alergicky 😕 😕 😕 😕 😕 😕

nelynka
2. jún 2009

zuzi ale tvoj mm to asi povedat nemoze o svokre sak? 😀 😀

cipsinka
2. jún 2009

moja sesterka ma uzasnu svokru kupila im novu linku do domu a riadne mastnu na tridsiatku notebook a tak podobne 😖 😖 😖 😅 😅 😅 😅 😨 😨 😨 😨

zuzanockamt
2. jún 2009

cipsi ... a preco si nehladaju nieco vlastne, ked s nou nemoyu vydrzat? 😕 ... my sme sa este nepohadali a ani sme nemali ziadnu vymenu nazorov ... a to sme aj u nich byvali

nelynka
2. jún 2009

tak cipsi to je nieco ako moji rodicia hehe..moj mm musi byt spokojny, ti by nam dali modre z neba..
a aj moji svokrovci su super, este so svokrom sa lepsie porozpravam ako so svokrov ale svokra zase nevymysla ako svokor 😀 😀

cipsinka
2. jún 2009

nely dobre si to vystihla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

cipsinka
2. jún 2009

nam svokra nedala este nic okrem nejakych somarin,ktore k zivotu az tak nepotrebujeme ano minule nam kupila perinu a obliecky to bol jediny darcek co sme od nej dostali taky normalny za viac ako pat rokov 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

zuzanockamt
2. jún 2009

tak ja vychdzam dobre aj so svokrom, ale so svokrou sa lepsie porozpravam 🙂

cipsinka
2. jún 2009

tak nam nedavaju ani moji rodicia vsetko co mame a co sme si nadobudli je iba nasa zasluha cize nemusime byt nikomu vdacni a na to som pysnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
2. jún 2009

nam tiez vela svokrovci nedali ale ani to od nich necakam, nepotrpim si na darceky a viem dobre ze sami nemaju lebo maju kopu dlhov..
len a stve jedna vec, ze maju dlhy az za hrob a v lete si idu na dovolenku na kanarske ostrovy..a svokor ze len letenky a stravu si platia ostatne vyhrali niekde..ale len letenky stoja 40 000sk 😠

cipsinka
2. jún 2009

samoska ked niekde ideme s nasimi tak vzdy cvakaju vsetko oni ale to su len take vydavky,ze kupalisko,restika a taaaaaaaaaak nic hrozneho 😉 😉 😉 😉 Ale viem,ze na vnucatku sa budu burit 😵 😵 😵 😵 😵

zuzanockamt
2. jún 2009

tak my sme aj od svokrovcov nieco dostali, teda MM, ked kupoval byt, lebo kupit v dnesnej dobe nieco a nenechat v banke velku cast vyplaty, tak to je dost narocne

cipsinka
2. jún 2009

ani ja necakam darceky lebo viem,ze ziadne nedostanem aspon od svokry nie od nasich sem tam ano ale ja od nikoho ani nic nepotrebujem ja co si zmyslim to si kupim 😉 😉 😉 😉 😉

nelynka
2. jún 2009

keby som mala setrit na nas barak tak ho nemam nikdy v zivote

zuzanockamt
2. jún 2009

no aj nasi sa isto na vnucatku vyburia, uz vidim teraz na nich ako sa tesia na to sestrino ... a to este nevedia, ze ak sa vsetko podari, tak ako ma, tak budu mat coskoro aj druhe, sice uz trosku väcsie a nie vlastne, ale to nevadi ... ved kazde dieta je mile

zuzanockamt
2. jún 2009

nely ... ved jasne, ze setrenim sa to neda ... preto som rada, ze mozeme predat jednoizbak, lebo v nom mame hned skoro jeden milion korun

cipsinka
2. jún 2009

aj ja to vidim na nasich mama mi chce silou mocou kupit nejaku krasnu a kvalitnu postielku na zaciatok tak sa tesim.Svokra zajde do 35 krounoveho obchodu a kupi mi dupky a bude vsade vykrikovat kolko na nas minula to robi totiz to pri svojich dvoch vnucatach,ze nam to stale vykrikuje a ked sa opytam ich maminy,ze co jej svokra tolko pokupovala tak sa zacne rehotat,ze jednu pystol v stanku za 50 sk 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre