Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
3. jún 2009

baby, idem ja do postielky, lebo rano sa mi bude tazko vstavat ... tak dobru noc

nelynka
3. jún 2009

doru zuzi 😉

nelynka
3. jún 2009

ide aj ja pomalocky, zapnem este kriminalku a idem lahnut bo ak sa tam nasuka stary tak uz nebudem moct kukat 😀 😀 😀

cipsinka
3. jún 2009

caf zuzi,vidime sa zajtra 😉 😉 😉

Nely aj ja sa hrozne tesim,teraz sme tie dvere objednali a na buduce by sme chceli tiez botnik a taku komodicku,neviem,ci aj s vesiakmi a zrkadlom alebo ako ale zas nieco pribudne a hlavne chcem aby nam pribudalo na slovensky ucet 😀 😀 😀 😀 😀 Tieto peniaze perieme ako peniaze k dobru cize tych sa ani nechytime nastasti nie sne na ne odkazani takze pohodka 😉 😉 😉 😉

cipsinka
3. jún 2009

ja si pisem knihu prijmov a vydajov a zas ma poraza 😖 😖 😖 😖 😖 ,preco uz idete ja som plna zivota no Zuzku chapem ale preco ides aj ty nely??? 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

cipsinka
3. jún 2009

ze prispevok spred 10 minut som pisala vcera 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
3. jún 2009

cipsi sak zatial som tu...starky mi obsadil WC..
chcela som ist bo som uz nejaka utahana z tej vychadzky a aby som mohla kuknut kriminalku lebo on ked lahne tak uz nemozem mat zapnutu nahlas..a ked idem prva do postele a mam tak mu to nevadi 😀

aj ja som si to volakedy pisala ale ma prilis casto porazalo tak som to nechala 😀

cipsinka
3. jún 2009

asi si uz sla tak idem ja dokoncit tu knihu a nieco pocitat ak sa mi bude dat tak dobru nocku,zajtra tu budem asi az vecer tak piste nech mam co citat pa 😉 😉 😉 😉

nelynka
3. jún 2009

este som nesla..ale uz idem..citala som facebook ako byvali spoluziaci stresuju pred statnicami a skuskami a dobre sa na tom bavim ze ja take starosti nastastie nemam 😀 😀

tak idem dobru nocku a pekne snicky..
vecer ta pocekam a ked nie tak v piatok 😉

papa cmuuk

riana12
4. jún 2009

Dobre ranko 🙂

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Maroško cestuje s otcom v električke. Vedľa nich stojí krásna dáma a otec nevie odtrhnúť oči od jej výstrihu. Zrazu však dáma pustí tyč a vylepí Maroškovmu otcovi poriadné zaucho. Otec rýchlo vystúpi aj so synom a na zastávke si ohmatáva boľavé líco. Maroško je zvedavý:
- Oco, páčila sa ti tá teta?
- Vôbec nie, - odpovedá sklamaný otec.
- Ani mne oco. Preto som ju uštipol do zadku!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kto sa tu najde na pokeciiiik?

nelynka
4. jún 2009

ahojte
tak som vstala a idem sa pomalicky obliekat, zobudit starkeho ide na CT co som na to aj zabudla nejak tak aby nezaspal 😀

riana12
4. jún 2009

Ahoj Nely 🙂
Takze vy taky spachtoskovia 😀

nelynka
4. jún 2009

Mladík to na golfovém hřišti chytne rychlým míčkem rovnou do "rozkroku".
V agónii se válí po zemi. Když se konečně trochu probere z bolesti,vydá se k doktorovi. Ptá se ho:
"Pane doktore, jak moc je to se mnou zlé? Víte, já jedu o víkendu na svatební cestu a moje snoubenka je ještě panna. Úplná panna."
Doktor praví:
"Bohužel vám budu muset dát vaše přirození do dlahy, aby zůstalo rovné a uzdravilo se. Ale příští týden už budete v pořádku."
Doktor vzal čtyři dřívka na vyšetřování krku a vytvořil z nich pěknou čtyřhrannou dlahu a všechno to pěkně svázal páskou dohromady - přímo umělecké dílo.
Mladík dívce neřekne nic, ožení se s ní a odjedou na svatební cestu.
Tu noc v hotelovém pokoji si ona rozerve blůzku a odhalí svá krásná prsa.
"Jsi první, nikdo se jich NIKDY nedotkl."
Na to on okamžitě shodí kalhoty a praví:
"A podívej tohle ... pořád Ještě nevybalený z bedny ..."

😀 😀 😀

riana12
4. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
4. jún 2009

tak sme sli spat, teda ja, o nejakej pol druhej zase..kriminalka frcala vo velkom 😀

riana12
4. jún 2009

Nely, ako ti dobre 😀

nathali
4. jún 2009

ahoj holky ako sa mate???????????????? riana: ty asi skvelo cooo?????????? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

riana12
4. jún 2009

Ahoj Nathali 🙂
Zeby ja a skvelo? Neviem 😖 Zajtra skuska, takze uz nerviky, uz som do seba aj 2 kavy vpratala, co ja zvyknem tak 1 za tyzden 😖

nelynka
4. jún 2009

riana ja viem 😵 😵 😵

ahoj nath, mozem sa nieco opytat? naco davas tolko ? si rozhorcena z nas? vecsinout o robia ludia co su nervozny 😀 😀 😀

nathali
4. jún 2009

riana tak budem drzat palceky aby skuska dobre dopadla a z coho to mas? nel a co sa chces spytat?????

nelynka
4. jún 2009

nath uz som sa ta to opytala vyssie

nathali
4. jún 2009

nie som rozhorcena mam celkom dobru naladu

riana12
4. jún 2009

Nath, je to z ekonomiky dopravy 😒
Utekam teraz na obedik, teda na rychly nakup do obchodu, obed si kupim po ceste a v robotke spraskam.

Do takej hodky by som mala byt tu 😉 Tak snad sa tu niektora z vas este najde 🙂

nelynka
4. jún 2009

nath tak len preto ze davas milion otaznikov..len preto sa pytam..

riana ja urcite nie, ja uz sa obliekam a ideme a za hodku este ani v prahe nebudeme nie to este naspet 😀 😀
tak papa a dobru chut prajem.. 🙂

nathali
4. jún 2009

holky tak ja bezim do prace majte sa papa 🙂

riana12
4. jún 2009

Ja uz som tu 😀
A tu uz ani zivej duse 😕 😒

riana12
4. jún 2009

No majte sa tu do zajtra pekne 😉
O chvilu padam z prace, idem sa troska povozkat do tej ZA.

Nahodou neviete povedat, ci moze byt unava aj od prebytku kofeinu? 😒 😖

leatea
4. jún 2009

ahojte..tak sa uz aj tu mozem trosku povenovat..vcera som odpadla od unavy uz o siedmej vecer a spala az do rana..dnes som na tom o cosi lepsie..som zvedava,ci mi lieky zaberu..ak nie..asi prejdem na zelezo..a budem uzivat aj to..ved to nie je normalne byt takto unavena 😨

zuzanockamt
4. jún 2009

Ahojte 🙂
lea ... a to ta uz dlho trapi taka unava? 😕 ... ja som byvala takato unavena pred viac ako rokom, ale to som mala vela povinnosti a takmer ziadny volny cas pocas pracovneho tyzdna 🙄

leatea
4. jún 2009

zuzi..beriem magnezium na to..mala som nizke hodnoty..ale taketo zle to uz dlho nebolo 😕 hadam sa to zlepsi..lebo to bude tyzden,co uzivam vitaminy..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre