Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
5. jún 2009

Etus, vsetky veci tejto oblasti takto srandovne nazyvam. Keby si potrebovala doplnit do slovnicka, daj vediet 😀 😉

etuska
5. jún 2009

Leatea-tak my planujeme snazilkovat asi od jesene/zimy...este uvidime-to su len predbezne plany 😀 Inac nasi znami cakaju 2-he babo a kamos ma par dni pred manzelkinym porodom bakalarske skusky 😀

Riana-pridem aj nabuduce pre inspiraciu 😀 -a to stymi palickami 😀 😀 😀 -100 bodov.no nechcela by som to vidiet v praxi 😀 😀 😀

Idem ja do sprchy.Bru nocku a krasny vikend

leatea
5. jún 2009

riana..aj ja si znacim do slovnika..uvidim reakciu polovicky 😀 😀 😀 😀 😀

etus..tak dufam,ze sa podari rychlo otehotniet..

inac..u nas v rodine nebol doteraz nejaky problem..sestra otehotnela asi na prvy sup..

riana12
5. jún 2009

No idem ja babulky radsej z do postele. Som unavena a naviac ma tu este aj depky chytaju kvoli tejto teme, kvoli mojmu chlapovi... ☹

Tak sa tu majte pekne, dobru nocku 🙂

riana12
5. jún 2009

P.S.: este ma napadlo, ako inak nazvat vecerne srandy. Volakedy to na priatela skusam tak, ze ci sa nepojdeme pohrajkat 😀

nelynka
6. jún 2009

ahojte
zaujimava tema vcera, skoda ze som odisla..
ja by som mohla rozpravat o tom nechceni 😀
a to mam vraj chlapa zdraveho a este aj injekcie na chut na sex dostava a prd z toho...
uz fakt zacinam riesit ze ma niekde schovanu milenku, len nevie kedy by ju chudak stihal, ked rano vstane ide do prace, poobede pride rovno domov z prace, nikam bezomna nechodi 😀 😀 😀

tak hold, musim milenca pohladat noveho 😀 😀 😀 😀 😀

a riana, s tymi palickami opakujes opakujes 😀 😀 😀
to bol moj napad 🙂 🙂 🙂

riana nemaju ta co depky chytat, ked budes mat potvrdene ze nema inu alebo s tebou nespava z nejakeho padneho dvovodu (a rozumneho) tak budiz..
ale to su proste dnesny chlapi 😉

a co sa tyka toho alkoholu, mne staci glg pivka a som hotova, by som znasilnila setko okolo co je muzske a sa hybe (a niekedy aj nehybe 😀 )
ale do mojho by som teda alkohol nedostala..kedze vsade chodi autom, nehrozi ze by si vypil..a jeho som prisaham bohu v zivote nevidela opiteho a ani pripiteho a to som rada, lebo ja ocucanych chlapov rada nemam, to by spal vonku zo psami na ich pelechu 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
6. jún 2009

Jede automobilista, když tu ho předběhne kuře.
Automobilista přidá, ale nedokáže jej dohonit, pouze vidí, jak zaběhlo do statku.
Dojede tam a ptá se statkáře, zda je to pravda, že má tak rychlé kuře.
"Ano, mám, je speciálně vyšlechtěné, aby mělo velká stehýnka" -
"A neprojevuje se to na chuti?" -
"Nevím, ještě jsme žádné nechytili!"

nelynka
6. jún 2009

Na telegrafním drátě visí několik netopýrů hlavou dolů, a tu z ničeho nic se jeden prudce otočí a zůstane hlavou nahoru.
"Hele, co je s ním?" ptá se jeden.
"Nevím, asi omdlel."

cipsinka
6. jún 2009

dobre ranko 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
6. jún 2009

nely 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
6. jún 2009

ahoj cipsuuus 😀 😀 😀 😀

cipsinka
6. jún 2009

mne uz normalne funguje vaha jupiiiiiii,to asi mala len pociatocne stavy take bujare,ze sa musela dat do normalu tak sa tesim 😉 😉 😉 😉 😉 😉 .

Inak vcera sem ani ku moru nesli ako sme mali v plane,lebo uz vcera sa zhorsilo pocasie fukalo ako dive a bolo aj zimsie a dnes rano aky strasny dast bol s krupami a moje zlato musel ist riadne dlhu cestu na zastavku pesko,chuda premokol ako mys a v robote si fukal ponozky fukarom co maju v robote 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

cipsinka
6. jún 2009

dazd 😅 😅 😅 😅 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

nelynka
6. jún 2009

chuuuda 😀 😀
ja si stale tak zivo predstavujem situacie, chudak sedi na lavicke polonahy, len v trocku a trenkach, ponozka v ruke jednej, fukar v druhej, on skluceny pohlad..... 😀 😀 😀

tu je chladnejsie stale odkedy zacali dazde po to teple a nijak sa nevie oteplit na plavky, a ja uz by som tak potrebovala zase opalovanie na chvilku...

dneska idem okopat bazen, tam kde su rurky, a napojit filtraciu dopustit vodu tak aby si to vladalo tahat..a konecne ju vychlorovat bo ma urve zachvilku jaky je tam humus 😀 😀 😀

cipsinka
6. jún 2009

takze mas roboty aj ty dnes aj ja som chcela spustit vlnu velkeho upratovanie,lebo ked je drahy dva dni doma tak nic neupratujeme a tak to aj vyzera 😅 😅 😅 😅 😅 😅 Chudak,ti poviem musel by riadne premoceny som ho hrozne lutovala,ale nastastie v robote kde on robi je iba pat pracovnikov (myslim v budove),takze sa nemusel ani hanbi a aj to bol na zachode,ale gate si nevyzliekol to nie ved teraz mi volal,ze uz aj gate ma skoro suche,len mi islo o tie ponozky aby mal suche,lebo on sa v robote prezuva,cize aby nemal mokre nohy a vzdy mu hovorim,ze ked leje nech si vezme ponozky a,ze zabudol 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

nelynka
6. jún 2009

tak sa stava...
ale chvalabohu ze ich aspon vysusil, ze tam maju feny..

tak ja roboty no nic moc dneska, akurat by som chcela zase pozehlit tych 5praciek co mi tam zase stoji 😅 😅 😅
az sa k tomu dokopem..navarene mam tak tam dneska problem nebude 😎

cipsinka
6. jún 2009

aj ja som chcela prat,lebo zas sa mi to nejako nakopilo a to pred tyzdnom tam nebola ani ponozka 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ,ale ked je taketo hnusne pocasie tak to nemam ani kde susit,mam susiak ale potom tu budemem mat dost vlhko,ved ked bude prsat aj zajtra tak dam na susiak ale ak nie tak vyvesiam vonku 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
6. jún 2009

ozik vcera som si kupila teplacky 😵 😵 😵 😵 😵 ,presne take ake som hladala Adidas a este aj v akcii 😵 😵 😵 😵 😵 😅 😅 😅

nelynka
6. jún 2009

tak ja si musim zabetonovat dneska drziak na susiak do zeme, bo Larina s Denym zase hrabali a vykopali hi 😀
tak si to urobim teraz po svojom, bo Ferkovi to zjavne nevyslo tak ako chcel, ked na to isiel jak lavak 😅 😀 😀 😀

noo, dobra kupa, aj mne by sa este nejake teplacky zisli...asi..
ale skorej co by sa mi zislo nejake rifle na gumicku, bo ja uz neviem, schudnem, ale nezapnem zase skoro ziadne..nechapem

cipsinka
6. jún 2009

ked mi rano drahy povedal,ze ci neskocime pozriet do jedneho velkeho shopping centra aj nohy sa mi skoro vyliecili 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ,ale to len na oko domov ma musel skoro drahy na rukach vliect ak mi to zas vsetko spuchlo 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ale teraz az do piatku nepachnem z bytu takze hadam sa daju do normalu 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

cipsinka
6. jún 2009

tak tak spravi si to po svojom 😉 😉 😉 😉 😉 😉 .

ANo,dobra kupa stali len 30e,takze super 😉 😉 😉 😉 😉

nelynka
6. jún 2009

tak 30e a po zlave???? torsku vela ne????

tak skus si ich masirovat tym ukludnujucim kremom mentolovym na nohy...mne to zvykne pomoct

cipsinka
6. jún 2009

ano vecer som si ich masirovala a pomohlo 😉 😉 😉 😉 😉

Nely tak tu take kvalitne teplaky stoja aj vyse 50e 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
6. jún 2009

mne sa nic nechceeeeeeeeeeeee,leje tu ako z krhly a je kosnoooooooooooo 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

nelynka
6. jún 2009

tak co viem, tak tu adidasy v akcii kupis za max 600kc, ked je akcia...a ked nie normalne stoja cca 1200kc

cipsinka
6. jún 2009

tak aj to su fajn ceny,co sme boli vo stvrtok v tom sportovom a co tam boli tie ceske cenovky tak sa mi to nezdalo,ze tam mate nejake super ceny 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ,ze mikina 1700 nieco tie drobne som uz nepozerala ale az mi dych zastal 😅 😅 😅 😅 😅 😅 a aj na SVK je to dost drahe,ze tricko 25 euracov a tu ho v akcii kupim za 15 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ,ale jasne,ze aj tu kupis teplaky za 30e bez akcie,ale to uz nie je podla mojho gusta,nemam rada take hrube lebo vyzeram v tom ako muflon 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
6. jún 2009

a aj tenisky sa mi tu zdaju trosk lacnejsie ako na SVK,tu kupis uz v pohodicke za 50e 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
6. jún 2009

a o kabelkach ani nehovorim ja som si minuly rok v janu.kupila na SVK kabelku puma za 1500 sk,takze tak 😝 😝 😝 😝 😝 😝 neviem kde som mala rozum 😝 😝 😝 😝 ,ale hroooooooozne sa mi pacila a tu taku nemali 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ,tu bezna cena takychto tasiek 25e 😉 😉 😉 😉

nelynka
6. jún 2009

ani ja nemam rada hrube, radsej tensie 😀 😀

no neviem, mne na slovensku celkovo ceny nesedia, mi pridu az privelmi predrazene...

tak ja som tiez chcela jednu pumu kabelku, za 900kc, zvonku cierna a zvnutra ruzova no uuzasna bola, ale mne je vela nechagt 1000ku za kabelku ked viem ze u cinaka kupim, sice bez loga, za 150kc

nelynka
6. jún 2009

saticky objednaneeeeeee 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre