Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
6. jún 2009

konecneeeeeeee,tesiiiim sa 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Ja viem,ze u cinana je to lacne ale ja neznasam cinanov a operem to raz a mozem to vyhodit ja si radsej priplatim a mam to ako nove dlhy cas ako napr.tuto kabelku ved ona je ako cisto nova az na to,ze teraz ked sme boli na SVK mi ju zlatko omylom prpalil cigou,lebo fajcil v aute ja som kabelku mala na zadnom sedadle a padol mu tam popol,ja som normalne revala ako mi to bolo luto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a na oplatku mi chcel kupit dalsiu ale prezila som to a az tak to nevidno aj ked je to z predu 😒 😒 😒 😒 😒

nelynka
6. jún 2009

cipsii 😀 😀 😀
ja sa tiez tesim..
este dorazit tie vlasky a bude super..
nasla som si v Koline aj jeden salon kadernicky..uces od 400kc (od narocnosti zalezi) a namaluju ma za 270kc a mam to na jednom mieste, taks a tesim..
pojdem sa tam asi objednat aj na nechty buduci tyzden tak sa rovno opytam aj na uces a tak a objednam sa tam, nech to mam pokope setko nech nelietam 😀
a budem princeznaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

len mam kus strach ze tie satky mi nebudu ale to budem riesit potom 😀 😀

s tou kablkou ma to mrzi, ja som si nikdy taku drahu nekupila a asi ani nekupim..mozno 😀
co sa tyka cinanov, tu ich mame asi dost kvalitnych, kedze periem periem a mam to stale ako nove..
len jedna mikina mi trosku ztmavla, ale to asi tym ze bola svetla a prala som ju z riflami 😀 😀 😀

cipsinka
6. jún 2009

ja sa priznam mozno si budes o mne mysliet,ze som divna ale ja milujem znackove oblecenie a kupujem si len to,samozrejme na doma nie,to mam aj hociake teplaky,tircka aj mikiny ale na von mam iba take,zatial nemame deti tak si doprajeme s drahym na seba a viem,ze to nebude trvat vecne,ale aspon ked prideme na SVK budem mat dost kvalitneho oblecenia a nebudem si musiet potom kupovat a pochybujem,ze bude aj za co s tymi slovensk.platmi,ze jo?? 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

nelynka
6. jún 2009

tak pokial vies zohnat za rozumnu cenu preco nie? a ked si na to zarobis..neni problem.
ja len nechapem ludi, ako moja kamoska, prisli o robotu, dostala 30 000sk odstupne, hned kupila auto, dajaku staru skodovku srot..aj ked akoze tuningova ale co ja viem..za tu cenu mohla radsej feliciu kupit..
a nakupila znavkove handri nejake a ostala s holou ritou a bez roboty..
musi ju zivit mama alebo jej priatelovy rodicia..
lebo obaja nerobia.

cipsinka
6. jún 2009

no ja neviem ja mam odpor k cinanom,lebo mi to vsetko smrdiiiiiiiiiiiiiiiiiii,a je to vsetko take umele 😲 😲 😲 😲 😲 😲 aj ked je pravda,ze znackove veci sa vacsinou vyrabaju v Malajzii ale to uz je trosku o niecom inom,hlavne materialova a strihovo tiez samozrejme 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
6. jún 2009

tak to je jasne,ze keby mam posledne prachy tak by som to urcite na oblecko neminula to je ako jasna vec 😝 😝 😝 😝 😝 ani ja takych ludi nechapem ja som mala taku kolegynu v Blave ona vsetku vyplatu minula len na znackove handry a zivili ju potom rodicia tak to uz ozaj nechapem 😕 😕 😕 😕 😕 Ako ano teraz nemam robotu ale peniazky co sme mali na ucte su aj moje rovnako som skoro rok a pol pracovala ako moj drahy,cize vsetko je spolocne a boli casy ked som mavala omnoho vacsie vyplaty ako moj drahy ale my take veci neriesime prsote vsetko je spolocne bez ohladu na to ci robim ja alebo drahy,ved ked sa zamestnam tiez budu peniazky spolocne ako to bolo doteraz 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
6. jún 2009

no ja ti poviem tak nely ja radsej pojdem do kvalitneho sekacu ako do cinana 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
6. jún 2009

cipsi presne aj my to tak mame,
lenze vies. co ona moze od neho chciet? ked ju predcasom chcel vykopnut lebo mu lezla na nervy tym jej neustalym kibicovanim a poucovanim a urazanim?
ked spolu chodia necely rok..
byvali u jeho rodicov v Nitre ked robili obaja, nedavala ani korunu na elektirku a anu podobne veci, cize najom mala vlastne zadarmo..
a ked prisli o robotu a chceli nasackovat k jej mame, teda k jej sestre (jej mama ma priatela o 4domi dalej tak ta je uz tam) a aby ich ona zivila, ked dostane 3500kc socialku, ma 3rocnu dceru ktora chodi do skolky a treba jej?
fakt ako nepochopim takych ludi..
oni dvaja a uz davno mohli zbalit a vypadnut na par mesiacov zahranice zarobit..a radsej budu sedet doma pri rodicoch aby ich zivili...

nelynka
6. jún 2009

tak mne to je vpodstate jedno, ked sa mi to paci tak si to kupim aj u cinana..
mne nejak nevadia, ja som na nich vyrastala..
nasi na znackove veci nemali, a poviem ti ze mne pekne dlho trvalo kym som si kupila tricko drahsie ako 350kc..fakt poriadne dlho...
a rifle?? kym som s odhodlala dat za ne 800kc (co boli este k tomu v akciii) to ti bolo..kolko ma musel stary presviedcat ze to nie je drahe, ze to je normalna cena tu?

cipsinka
6. jún 2009

nely aj ja som na cinanoch vyrastla a preto ich asi neznasam,nasi tiez nemali peniazky na taketo chujoviny 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

nelynka
6. jún 2009

cice se vcera kupili taky pelech latkovy, bo mala len taky vankusi a ten jej bol maly, tak vankusik pekne sadol do pelecha, tak ma pohodlie..ked uz je ta nastavajuca mamina..a teraz vyvalena tam hehe..sa smejem na nej 😀 😀

nelynka
6. jún 2009

cipsus a co ides dneska varit?
aky mame vlastne den dneska 😅

cipsinka
6. jún 2009

nelynka cicka bude mat malinke?? 😵 😵 😵 😵 😵

Dnes mame bielkovinovy den 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 Ja si idem spravit vajicko na tvrdo so zeleninou a tymi mojimmi uzasnymi sucharmi,uz by som si dala normalny chleba jooooooooooooj 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
6. jún 2009

ako naozaj nechame tych tvojich znamych ja som od nasich chcela vypadnut hlavne z toho dovodu,ze si budem zarabat sama na seba a osamostanim sa s drahym 😵 😵 😵 😵 aj ked zaciatky boli krute kedze som z domu odchadzala s jednou cestovnou taskou mojho oblecenia a s 300 sk vo vacku na vlak do blavy ale prezili sme a sme tu 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
6. jún 2009

akurat ranajkujem hrozno som nevydrzala do obeda akysi hlad ma chytil 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 a ozaj tie jablkovo octove kapsule su bleeeeeeeeeeee,fuj len ich dam do ust a uz zapijam lebo su hnusne 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

nelynka
6. jún 2009

hej hej bude mat malinke...

ty kraavo, ideme na sensatiopn white..
vola mi kamos ze maju pre nas dva listky haluuuuz

nelynka
6. jún 2009

fuj tak ja ich nechcem potom bleee

riana12
6. jún 2009

Achojky babulky 😉

nelynka
6. jún 2009

ahoj riananaaa

cipsinka
6. jún 2009

ahoj riana 🙂

ako nely da sa to prezit ved das len do ust a zalejes vodou,cize to nie je ziadna katastrofa samoska len,ze to nema chut cokolady 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

A kde to idete??To je nejaka sou??ci ako?? 😕 😕 😕

riana12
6. jún 2009

Nely, to s tymi palickami mam z jedneho vtipu 😀 😀

nelynka
6. jún 2009

to je najvecsia tanecna show v europe...a my mame listky za uplne smiesnu cenu...
to je uplna parada, je to dneska a taka haluz boze..uz som sa s tym lucila ze budem kukat cez internet no haluuuuuuz 😀 😀 😀

cipsinka
6. jún 2009

to uz aj dnes idete?? 😕 😕 😕 😕 😕

riana12
6. jún 2009

Nely, no ako to mate fajn. Takto necakane a este aj predstavenie, na ktore si chcela ist 😵

nelynka
6. jún 2009

cipsi hej uz dneska vecer..volala so ferovi ci chce ist a on ze hej ze ideme aaaaaaaa

riana12
6. jún 2009

Nely, toto je ten vtip, co ma inspiroval k palickam:

Chlapík, ktorý sa má o dva dni ženiť hrá golf a dostane loptičkou rovno medzi nohy. Ide s tým k lekárovi, a ten mu hovorí:
"Mladý pán, svadba-nesvadba, nič sa nedá robiť, musíme ho obviazať."
I stane sa tak. Nadíde prvá svadobná noc. Chlapíkova manželka sa vyzlečie, obnaží si prsia a hovorí:
"Miláčik, ešte nikdy sa ich žiadne prsty nedotkli. Však sú krásne?"
Chlapík si stiahne nohavice a hovorí:
"No vidíš. A ten môj ešte nie je ani rozbalený."

(to len medzi recou 🙂)

nelynka
6. jún 2009

riana ten je moj 😀 😀 😀

davala som ho sem predvcerom 😀 😀
4. jún 2009 o 11:20

nelynka
6. jún 2009

jaaaaj sa cela klepem baby...ja musim ist biele nohavice pozhanat jaaaaaaaaj

cipsinka
6. jún 2009

riana ved ten isty vtip tu davala aj nely 😅 😅 😅 😅

cipsinka
6. jún 2009

nely tak sa super zabavte 😉 😉 😉 😉 😉 Tu tak leje,ze ja by som nevystrcila ani patu z domu 😅 😅 😅 😅 ja som to presne vedela,ze dva tyzdne tu boli tropy a teraz do konca septembra tu bude iba liat 😠 😠 😠 😠 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre