Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
10. jún 2009

ty nepridavaj zo sensation ale pridavaj zo zahradky na tu som zvedava 😅 😅 😅 😅 😅 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cipsinka
10. jún 2009

hod ten link na pokec 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

cipsinka
10. jún 2009

veru nely 100e to je dost ale nastastie sa to drahemu nezdalo tak hned siel za veducim a ten ho poslal za uctovnickov a vsetko sa vybavilo,cize na buduci tyzden mu to doposlu lebo teraz uz nestihnu kedze v noci mu pride vyplata 😉 😉 😉 😉 😉

nelynka
10. jún 2009

ja momentalne som hrda na sensation nie na nepokoseu hnusnu zahradku..ked bude pokosena potom pofotim..

pockaj,este to tam nie je...

tak parada to je dobre ze sa to vyriesilo..
aj ferimu prisla pekna vyplata, mohla by kazdy mesiac taka chodit 😀

cipsinka
10. jún 2009

aha tak prepac 😅 😅 😅 😅

cipsinka
10. jún 2009

preco si hrda na sensation??? 😕 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
10. jún 2009

lebo je to najlepsia akcia na svete a my sme tam boli..
a zahradka je taka ista ako ma kazdy iny clovek..
nic zaujimave tam nemame, tak neviem..
zatial nie je nic urobene len akurat burina tam je 😀 😀 😀
az stihneme oblozit bazen tak potom dam aj fotky 😀 😀
v piatok nakecam fera nech ideme kupit kamienky, dlazdice a urobime to..

cipsinka
10. jún 2009

ahaaaaaaaaa

nelynka
10. jún 2009

tak uvidime ako bude cas na to..
v sobotu som chcela ist do Karlovych Varov ale asi to nechame zase tak, ale uvidime..
a v pondelok asi vyrazame na slovensko, len neviem co s mackou..
ked sa dovtedy okoti tak nikam nepojdeme a ked nie tak bude sranda ked sa okoti na SVK..

cipsinka
10. jún 2009

bude sa vam kotit v aute chudatko male.A na kolko by ste chceli ist na SVK??Kolko to mate asi km??

nelynka
10. jún 2009

tak nemusi...pokial ne nezace kotit doma tak to zvladne aj domov..najhorsie ze neviem ani priblizne kedy by sa mala, takze len kazdy den cakam co bude..v pondelok poobede vyrazime a v piatok vecer sme doma..
a mame to ku mne nejakych 777km a do KE 900km

cipsinka
10. jún 2009

noo 900km to je teda riadna dialava 😲 😲 😲 😲 😲 Ved mi to mame cca 2500 ale neviem ci vzdusnou ciarou ci ako sa to rata 😕 😕 😕 😕 Fotky su super,ale to ste uz nefotili vy,ze??

nelynka
10. jún 2009

tak je to vpohode, za 9h sme domka vpohode..

nie to uz fotil kamarat... 🙂

cipsinka
10. jún 2009

no a niektore divvcata su teda riadne oblecene,no skor vyzlecene ako oblecene,ze sietkove tricko a pod tym podprda,no ja osobne by som tak ani po dome nechodila 😅 😅 😅 😅 😅 Inak sa mi hrozne pacilo zmysel toho,ze vsetci su v bielom to je fakt super na foto to vyzera bohovsky 😉 😉 😉

cipsinka
10. jún 2009

my ked ideme na Oravu tak ideme tri hodiny 200km a mam co robit aby som obsedela 😖 😖 😖 😖 ale ideme cez Donovaly a tam sa vlecieme tak preto to trva tri hodiny ked chodime do martina to mame za necelu hodinku v suchu 😉 😉 😉 😉

nelynka
10. jún 2009

tak ono sa tak na party chodi vies 😀
cim menej mas tym lepsie (samozrejme pokial si to mozes dovolit..)
jedna baba co tancovala pred nami mala len tielko, tanga a cizmi 😀 😀 😀

nelynka
10. jún 2009

tak..ja vpohode, vecsinu prespi, akurat minule ked som soferovala tak sme stali castejsie bo ma uz rit bolela 😅
vpohode setko..ja uz som si zvykla a je to lepsie ked mame a chodime autom ako ked sme chodili autobusom, to bol des..

cipsinka
10. jún 2009

preboha,ze tanga a cizmy,by som sa od hanby prepadla aj keby som mala 40 kilo a postavu ako lusk,vies to je o povahe ja by som tak v ziadnom pripadne nesla ani na disku no proste nikde ved to je katastrofa 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

cipsinka
10. jún 2009

no tak autobusom to musi byt hruza,jasne auto je supisko mozte si urobit prestavku kedy chcete,no mna by asi nik nenahovoril autobusom by som skolabolvala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
10. jún 2009

tak na party to je zvyk takto chodit..tam su inak vymodene holky, lebo tam je to normalne..je tam kopec takych ludi...
suknicky, plavky klobuciky, gogo oblecky..
chalani len kratase a hore nic 😝 😝 😝
parada..)mne sa to moc lubi a uz premyslam co si ja vyobliekam na rok..

a je pravda ze sice klima frci ale je tam parada dusno a teda som mala co robit v dlhych nohaviaciach a tricku bez ramienok..
som nadavala ze som si nekupila radsej bielu suknu kratku...

nelynka
10. jún 2009

tak mna bavil aj autobus vpohode..to sme chodili kazdy mesiac domov ked som prisla do prahy..
pohoda to bola..
a potom sme kupili auto a chodili uz len autom..takto mozme napakovat koooopec veci co by sme inak nemohli..ideme s prazdnym kufrom a prideme s napratanym ze len pada z neho 😀

cipsinka
10. jún 2009

ved hovorim,ze to je o povahe cloveka tak ja by som tak nesla oblecena ani keby co bolo je to pre mna vulgarne a neslusne a nech je to akcia akeho kolvek typu od najvacsej show vo vesmire po party u mna na dvore.....

nelynka
10. jún 2009

cipsi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
10. jún 2009

😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
10. jún 2009

vpohode 😉

jaaaj musim uvarit cajik, a dneska zehlit nejdem som sa rozhodla, ale zajtra uz musim ci chcem abo ne boha, bo uz potom nebudem mat kedy xixi 😀
v sobotu a nedelu musime zberat ceresne aby sme vzali nasim ked tak..na zavarenie, tak snaz budu dozrete uz konecne, bo zatial su zlte z nadychom do cervena...

cipsinka
10. jún 2009

ja vobec nezehlim 😅 😅 😅 😅 mam tu aj zehlicku ale nikdy som ju nepouzila my nosime vsetko sportove a akosi nie je co zehlit a ani sa mi nechce som povedala,ze len pidi vecicky budem zehlit a moj drahy heeeeej to sa musi zehlit??? 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
10. jún 2009

takto vyzeraju podobne tie satky co som videla..
len su zlte, akoby bez ramienok, dole trosku viacej nariasene a je tam maslicka dole..

http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=...

cipsinka
10. jún 2009

kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a ta farba no umieram a ten jemny nahrdelnicek no nemam co dodat 😵 😵 😵 😵

nelynka
10. jún 2009

tak ja som nezehlila nikdy kym sme boli v prahe ale velakrat ma uz stvalo ze drahy chodi taky pokrceny ale jemu to nevadilo..
no ja radesej kupujem bavlnene tricka mu lebo su lepsie a tie zehlit treba lebo su jak krave s pyiska..ale tak mne to nevadi, spalim pri tom viac kalorii ako 20minut na bicykli 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre