Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
23. apr 2009

lea ano slovak ako repa a tvoj??? 🙂

nelynka
23. apr 2009

lea tanga??? cosiiiiii 😀 😀 😀
mam problem ho prenaucit na klasicke trenky alebo aby si trenky vyzliekal pri spani, ze to dobre nerobi pipovi ani spermijkam,neda si povedat..nie este aby nieco nosi zarezane v zadku 😀 😀 😀 😀 😀

tak ja som si povedala, ze ked bude pravidelny sex, tak skusim 1-2 mesiace pomerat nejako Bt aby som vedela ovulku cca kedy je..ci je stale tak ako bola, klasika..a uvidime..ale dovtedy neriesim, zbytocne a kym bude pravidelny sex tak sa este 100x moze zmenit situacia

pipi1211
23. apr 2009

ahojte baby akurat som nasla tuto temu 😎 v roku 2010 by sme sa aj my chceli posnazit o druhe babulko tak ze vam sem napisem 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
23. apr 2009

ahoj pipi vitaj vitaj...a nic nepytaj 😀 😀 😀 😀

pipi1211
23. apr 2009

😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
23. apr 2009

nely si zlata s tym bazenom 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lea ake funny veci robis??? 😕 😕 😕 😕 😕 Ja som pracovala na letisku ale skoncila mi zmluva tak som doma 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ,ale verim,ze na leto tam budem zas,drahy tam pracuje tak hadam sa nieco prisupne 😲 😲 😲 😲 😲 😲

nelynka
23. apr 2009

cipis jasneeee...bars som na teba myslela, sme sa boli opytat za foliu a ze si zobereme aj katalog tak orientacne ceny 😀 😀 😀 😀 😀

leatea
23. apr 2009

cipsi..aj ten moj..nastastie 😅

noly..no skoda..tak asi jedine nejaku stenu dat medzi vas..ked to takto ide..ti normalne nezavidim,lebo ja musim byt pritulena..a dnes budem opat trpiet,ked budem sama celu noc..

pipi..tak vy uz druhe..pekne 🙂

cipsinka
23. apr 2009

pipi nazdo vitam ta aj ja aj ked som tu len hodinu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Mas strasne zlatucku dcerku uz som pozerala vase foto daaavnejsie 😉 😉 😉 😉 😉 .

Ani ja nerozumiem tym grafom BT a ani si to merat nebudem iba ak budu fakt nejake problemos alebo mi to navrhne doktor 😨 😨 😨 😨 😨 😨

pipi1211
23. apr 2009

no chceli sme druhe az po dakych 6rokoch ale nakoniec sme sa rozhodli pre stvorrocny rozdiel a tym padom nam to vychadza, ze by som mala byt tehu v roku 2010 😀 😀 😀 no nic idem haji tak nabuduce pridem na dlhsie 😎 😎 😎

cipsinka
23. apr 2009

lea ja by som nezniesla cudzina a preboha ira uz duplom 😅 😅 😅 😅 😅 a este k tomu neviem ako by som sa s nim rozpravala ked moja anlina je na bode mrazu ked som robila v inych firmach vsade boli poliaci ale to iste poznas co ti budem rozpravat 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
23. apr 2009

nely no jaa by som veru v takych katalogoch listovala ako divaaa,ja milujem zariadovacky 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
23. apr 2009

lea ako pritulit sa mozem kludne, ale len ja on je chrbtom..ale nesaha, pouze koukat 😠

tak papa pipi, urcite sa zastav 😉

nelynka
23. apr 2009

cipis aj ja, preto ked niesu peniazky nazvys nikam radsej do obchodov nechodim bo by som minula aj to co nemam, este nam strasne chyba skrina do spalne velka, na handri..
a dokoncit predsien, zabetonovat dlazku, podlahu urobit, omietnut, vymalovat, zvonku zatelplit, omeitnut..vymalovat jaaaaaaaaaaaaaaj..miliony sypte saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

nelynka
23. apr 2009

a zase sme nic na sportke nevyhrali..minule aspon 1170kc, teraz nic ☹

cipsinka
23. apr 2009

nely veeeeeeeeeeeeelmi ta obdivujem,si silna zenska 😉 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,neviem tvoj muzik asi potrebuje cas a vsetko sa napravi,ale uz si myslim,ze toho casu bolo dost..........................

leatea
23. apr 2009

cipsi..robim s chemikaliami..v skolskom labaku 😅 nastastie mam dobu neurcitu..takze celkom pohoda 🙂 uz len mily aby nasiel dobru a hlavne stalu pracu a bude dobre..lebo to je teraz problem..

no vraj sa treba snazit aspon rok,aby to zacali doktori riesit..takze to je casu dost..a navyse my planuejme,teda hlavne ja,ze sa pochvalim tehu az pri stretnuti 😀

nely..a kto to ide robit bazen?

cipsinka
23. apr 2009

nely ani nehovor aj nas to vsetko cakaaaaaaaaaaaaa,no nastastie mame dom v super stave len ho chceme zmodernizovat a pride tam nova generacia tak chceme zmeny,no uvidime v ramci financii mame velke oci no uvidime ale budem rada ked zateplime dame novu strechu,zvacsime kupelku a dame si do poriadku zahradku aj ked je krasna ale chceme to trosku inak.Ved za 11 dni ideme domkov tak pofotiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim a dam vsetko na strechu tam budes moc pokukuckovat 😉 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵

nelynka
23. apr 2009

cipsi aj ja si myslim..ale on je inak fajn, zasmejeme sa spolu stale, vsetko sa pekne s nim da riesit, co navrhnem to urobi, naozaj je super, len toto, ale tak to pride..casom...ale ked, radsej ani nepremyslam nad tym bo by som osedivela 😀 😀

lea, my sme sa snazili 3mesiace a zacali to doktory riesit bez slova 😉
zalezi od teba kedy tam ides, ale podla mna sa neoplati skorej ako po pol roku fakt intenzivneho snazenia..
potom skocit aspon na spermio, folikulometriu a ked to bude OK, zase skusat a skusat...

lea nikto, my bazen mame, len mame roztrhanu foliu tak sme zhanali novu kolko stoji aby sme vedeli a informovali sme sa rovno aj na klasicke laminatove bazeny, pretoze casom by som chcela taky, aby sme nemuseli zakazdym novu foliu kupovat a vkuse do toho vrazat nemal peniaze..

cipsinka
23. apr 2009

lea pri akom stretnuti akosi som nepochopila 😅 😅 😅 😅 😅 😅 a planujete ostat v UK,alebo si nieco zariadujete doma??? 😵 😵 😵 😵

Boze ja som dnes chcela ist spat hned z cvicenia a uz kolko je hodiiiin??? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ,ze pol 11 😲 😲 😲 😲 😲 😲

nelynka
23. apr 2009

cipis, tak my nastatsie strechu vymenenu uz mame, tasky boli v cene ked sme dom kupovali, len sa na tom hclapi tyzden namakali ale je to hotovo...nastatsie..a to zateplenie by bodlo..a hlavne co by bodlo ustredne kurenie stihnut do zimy, ale bohuzial to bude asi zase nerealne tento rok, iiba ak by nam z neba spadlo aspon 70 000kc, co asi tazko bude... ☹

nelynka
23. apr 2009

a piska mi v uchu nenormalne 😒

nelynka
23. apr 2009

a cakam nedoplatok za elektriku kolko pride, zacinam mat pocit ze menej ako 15 000kc to nebude..tfuj

nelynka
23. apr 2009

cipsi my uz mame pol dvanastej 😀

nelynka
23. apr 2009

som sa zdvihla ze sa idem prezliect uz do pyzami a som prisla na to ze ja som sa z nej odrana ani nevyzliekla 😕 😢 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
23. apr 2009

nely ale zas si treba uvedomit,ze zivot nie je len o sexe ale aj o porozumeni a vediet sa s polovickou porozpravat a byt ako najlepsi priatelia,casom sa chut na sex straca,cize naozaj to nie je najdolezitejsia vec na svete ale zas nehovorim,ze to nie je prijemna cinnost na ozivenie vztahu 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

nelynka
23. apr 2009

cipis to mas pravdu, ale vies..po 5-10rokoch nepoviem, ale po 2rokoch? 😠

idem aj ja uz do hajan, uz aj stary sa ide ukladat...tak idem aj ja, aj zajtra je den, len neviem kedy sa sem dostanem.
tak sa mi majte a dobru nocku prajem..papa

cipsinka
23. apr 2009

nely,ze nevyzliekla z pyzama no ty si podarena 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja som hodila sprsku hned po cviceni,cize uz som aj v pyzamku 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
23. apr 2009

a este som zabudla,ze chceme samoska vymenit okna a vchodove dvere 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a teraz kjavascript:addEmoticon('😕','vBody')ed ideme domkov tak ideme kupit kosacku na benzin a novu pracku 😵 😵 😵 😵 😵 ,chceme tolko veci postihat no som zvedava,ze ci aspon nieco vyjde 😕 😕 😕 😕

cipsinka
23. apr 2009

dobruuu 😔 😔 😔 😔 😔 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre