Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
29. jún 2009

tak potom to mas Ok, aspon si oddychnes po narocnych prvych dnoch 😀 😀 😀 😀

cipsinka
29. jún 2009

nely veru,nestazujem sa 😀 😀 😀 😀 a dnes mi to ozaj padlo vhod,ze som doma aspon som konecne riadne poupratovala 😉 😉 😉

cipsinka
29. jún 2009

no o tych narocnych prvych dnoch mas teda svatu pravdu ja som to normalne do soboty dospavala 😅 😅 😅 😅 este nikdy som nebola tak dlho doma ako teraz a to aj vidiet som si trosku na ine zvykla 😅 😅 😅 😅

nelynka
29. jún 2009

tak jasnee...ale to si zvykne raz dva neboj..ja sa tiez trosku obavam ked zacnem chodit do prace co bude ale tha, nejako budem musiet zvladnut..aj ked sa mi moc nechce za malo penazi niekam chodit ale tha co narobim ked budem musiet ☹
ale budem mat popritom brigadku jednu, mozno aj druhu xixi.. 😀

cipsinka
29. jún 2009

no zaciatky byvaju kur.a tazke vsavanie mi nerobi ziadny problem ale ked pridem z prace tak to na mna nejako dolahne a som zuriva od nervozity 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕 😕 ,chuda moj drahy ale drzi sa tvari sa,ze ma chape 😵 😅 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
29. jún 2009

tak to verim, to som tiez tak mala ale az ku koncu ked sa mi prestalo chciet chodit do prace lebo uz ma to tam jednoducho nebavilo..

cipsinka
29. jún 2009

nie zuriva od nervozity ale zuriva od unavy,normalne som sa o piatej citila akoby bolo 12 hodin vecer a este ked mi drahy povedal pod ideme sa prejst tak do mna sto certov 😅 😅 😅 😅 😅 ☹ ☹ ☹ ☹

nelynka
29. jún 2009

hehe tak bol zvyknuty ze si doma a pojdete na prechadzku ked sa on vrati z prace..xixi
ale ja som nikdy prechadzku neodmietla ale len ked som nesla na druhy den do prace, co bolo len v sobotu a niekedy v piatok, to som ho ja tahala nech ideme niekam von.. 😀

cipsinka
29. jún 2009

ale mne sa ozaj nechcelo prechadzat a on chcel ist aj tak do obchodu ale myslim si,ze to uz bude iba lepsie ale ten pocit ked idme z prace autobusom je na nezaplatenie aky mam zo seba dobry pocit a aj drahy je hrozne rad,ze robim on mi povedal,ze kludne staci ked budem robit dva tri dni,ze je to v pohode,ze sa nemam trapit ak by nahodou nebola praca v robote,ze by sme boli domka 😉 😉 😉 😉 On je proste zlaticko 😵 😵 😵

nelynka
29. jún 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
29. jún 2009

Ahojte 🙂 Tak som spat.

nelynka
29. jún 2009

co si papala?

cipsinka
29. jún 2009

nely preco ten smiech??????????? 😕

riana12
29. jún 2009

Nely, mala som take ochutene mliecko, piskotky a Caba salamik 😀.
V poslednej dobe mam obed skor ako keby som mala ranajky, klasicke varenie mi nejak prestalo chutit tam, kde bezne chodievame. Alebo si potom radsej odbehnem do Mc.

riana12
29. jún 2009

A co tu take mrtvo? 😕

nelynka
29. jún 2009

cipsi len tak, nemam co napisat

riana tak tiez dobry obedik...

xixi...

cipsinka
29. jún 2009

ja som tu ale akosi sa neviem zapojit do debaty 😀 😀 😀 😀 kedze tu ziadna nie je 😅 😅 😅 Idem si spravit nieco na obed a pozerat pri tom nieco z archivu ale este budem nakuuuukat 😉 😉

riana12
29. jún 2009

No a moje "ja" nie je dostatocnym dovodom na debatu? 😀 😀 😀 😀

cipsinka
29. jún 2009

nely aha

riana tak debatuj a ja sa pridam 😀 😀 😀

riana12
29. jún 2009

Nely, tebe sa blizi okruhle jubileum "15000 prispevkov" 😵. Tak kedy bude oslava? 😀

(P.S. chyba ti uz len 279 prispevkov 😀)

riana12
29. jún 2009

Cipsi a co ta tvoja 5000? 😕 Uz si davno za zenitom a oslava nikde (pokial moja pamat sluzi 😅)

nelynka
29. jún 2009

riana ty jo fakt, no neviem, myslim ze oslava by mohla byt zajtra alebo dneska okolo polnoci, boze 15 000, to som dakedy ani nesnivala o takom cisle a za rok a pol tolko (skoro 2roky) ty kraaavo 😝 😀 😀 😀 😀

nelynka
29. jún 2009

baby co mam robit..
kamarat mi v sobotu prikazal ze mu mam urobit jeden set z cistej komercie, ze to posunie dalej majitelom podnikov v Prahe..ale ked ja ziadnu komerciu nemam a neznasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam tie s prepacenim sracky... 😒

cipsinka
29. jún 2009

riana neviem nejako som to prepasla 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 som nejako nezaregistrovala,ze to oslavujeme 😀 😀 😀 🤐 🤐 🤐 .

Nely joooj to ja taketo veci,to ja sa tomu nem rozumiem 🤐 🤐 🤐 🤐

nelynka
29. jún 2009

tento sa mi luuubiiiii

Dědeček si zavolá vnuka a říká:
"když mi doneseš nenápadně jednu tu modrou pilulku co má tatínek v nočním stolku, tak zítra u snídaně najdeš pod talířkem stokorunu".
Vnuk udělal co dědeček chtěl a těšil se na snídani.
Ráno u snídaně se vnuk opatrně podíval pod talířek a byla tam tisícovka.
Naklonil se k dědečkovi a pošeptal mu:
"dědo, ale říkal jsi stovku a je tam tisícovka".
"Já vím" řekl dědeček " těch devět stovek je od babičky".

riana12
29. jún 2009

Nely 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
29. jún 2009

Nely a ten "set", to ma nieco spolocne s mixovanim judby na disko? 😅 😅

nelynka
29. jún 2009

riana ano..mixovanie hudby..aby ti to krasne sedelo a vytvorit tym jednu suvislu skladbu skladanu z vela vela inych skladieb 😀

riana12
29. jún 2009

Nely, to musi dat urcite zabrat, vsak?

cipsinka
29. jún 2009

nely 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dobry vtip,dobre dievcence idem ja od vas nachvilku ale este pridem 😅 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre