Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
4. júl 2009

Teda asi nie embrya, skor este len oplodneneho vajicka 😨

zuzanockamt
4. júl 2009

soni ... veru my taketo veci neriesime 😅 ... ale vysoka sliznica je vraj dobre znamenie, lenze sliznica rastie aj bezne az do MS, aby sa malo kde pripadne oplodnene vajicko uhniezdit a ak sa neuhniezdi, tak sa ta vysoka sliznica pekne vyplavi von

nelynka
5. júl 2009

ahojte

rina oplodnene vajko je uz embryo, je to predsa zarodok 😀

soni ked mas vysoku sliznicu je to len dobre, ale ze si tehotna to este neznamena..ako pise zuzka, sliznica bezne rastie do MS a potom sa vyplavy, takze musis cakat!

tak ja som tu dneska prva, hned takto zrana je tu pekna burka, nu hnusne fuj! a mne je priiiiserne teplo a nejako dovne na to aby som vladala dalej spat...ble 😒

zuzanockamt
5. júl 2009

Ahojte 🙂
u nas zatial slniecko, ale viac fuka ako vcera su aj na oblohe take biele oblaky, takze bohvie ako bude do poobedia ... chceli sme ist na jazero kuknut, ale asi sa nikam nepojde 😕

nelynka
5. júl 2009

zuzi mate vy smolu na to jazero 😀 😀
ne teraz volal kamarat ze sa nudia tak pridu a unesu ma niekam prec..a padlo ze ist pozriet na huby hehe, no to bude sranda tu lietat po lesoch ktore nepoznam jupiiii sa tesim ze kus vypadnem 😀 😀 😀

cipsinka
5. júl 2009

dobre ranko,

ja uz zo dve hodiny hore ale nechcelo sa mi zapinat PC.

Ja som sa vcera s vami rozlucila a vy ste ma normalne ignorovali?? 😕 😕 😕 😕 😕 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

nelynka
5. júl 2009

ahoj cipsik, tak ja od piatej hore ale pohoda 😀 😀 😀

zuzanockamt
5. júl 2009

nely ... len sa nestrat v tych lesoch 😀 ... MM bol na hubach v pondelok a vo stvrtok, ale moc toho nerastie
ahoj cipsi 🙂

cipsinka
5. júl 2009

dobre idem ja pa

zuzanockamt
5. júl 2009

papa cipsi 🙂 ... a co len tak kratko si sa zdrzala? 😕 😕 😕

nelynka
5. júl 2009

ahojte
tak som naspet..nakoniec sa huby nekonali, sli sme sa len tak prejs okolo jazera a nam nedalo bo bolo dusno tak sme si skocili aj do vodicky a pekne sa vykupali, no to bolo uuuzasne nieco, boze, sa tesim ked zbalim aj Fera aj pesaka a ideme seci sup 😀

riana12
5. júl 2009

Bryyy podvecer 🙂

------------------------------------------------
Opitý muž potrebuje na WC a tak to oprie o najbližší múr. Staršia pani ide okolo a hovorí:
- Och, aká hrubosť!
On na to:
- A dĺžku ste si všimli?

------------------------------------------------
😅 😅 😅

zuzanockamt
5. júl 2009

my sme boli len na nakupe a u svokrovcov ... lebo lialo cele poobedie a teraz ku veceru uz zase slnko 😠
riana ... 😀

nelynka
5. júl 2009

zuzi aj to je vpohode dnik...
tu len zrana lialo ked som vstala a potom uz paradaaaaa..mi to dobre padlo strasne taky vypadok z realneho sveta 🙂

zuzanockamt
5. júl 2009

ved hej, ale chcela som sa ist kuuuuuupat

nelynka
5. júl 2009

ja som bola xixixixix 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
5. júl 2009

no ako ti je dobre 🙂 ... ja asi az na buduci vikend, ak bude dobre pocasie, lebo pochybujem, ze sa cez tyzden podari 😕 😅

nelynka
5. júl 2009

podari neboj...aj ked len na chvilku..my sme povodne sli na huby potom na vychadzku a zvrtlo sa to na kupanie

cipsinka
5. júl 2009

caute tak ako vidim nic ste nepopisali tak apon nemusim nic citat 😉 😉 😉 My ideme s drahym lebedit do postielky 😉 😉 😉 nech som zajtra rano svieza,tak pa neviem kedy sa vidime 😉

zuzanockamt
5. júl 2009

cipsi ... veru nepopisali 😀 😀 😀 ... to idete nejako zavcasu do postielky 😕 ... ved u vas je len sedem hodin 😕 ... ja som si akurat nacapala farbu na vlasy, tak musim polhodinku cakat ... a spat urcite az okolo polnoci a rano o pol siedmej vstavat 😝 😝 😝 😀

cipsinka
5. júl 2009

este som pisala mailiky tak som nakuk ale uz vypinam 😉 😉 😉 Zuzi ale ja som nepovedala,ze ideme spat 😅 😅 😅 😅 😉 😉 😉 😉 A kazdy den chodime spavat o 12 az o jednej a drahy je uz z toho vycerpani zajtra ide 8 den do prace tak sa mu idem trosku povenovat 😉 😉 😉

zuzanockamt
5. júl 2009

no ved jasne 😉 😉 😉 ... len si pekne plnte predmanzelske povinnosti ... my sme si uz dnes tie nase manzelske plnili a este budeme aj vecer 😀 😀 😀

riana12
5. júl 2009

Kto tu este? 😕

zuzanockamt
5. júl 2009

jaaaaaaa 🙂 😀

riana12
5. júl 2009

Ako sa poctivo hlasis 😀 A rucka zdvihnuta kde? 😀 😀

zuzanockamt
5. júl 2009

ja sa nehlasim ... ja len jacim, ze som tu ... hlasit sa mi nechceeeeeeee 😀 😀 😀 😀

riana12
5. júl 2009

Jaaaaj, tak ty takto 😀

zuzanockamt
5. júl 2009

no jasne 😀 😀 😀 ... aka bola nedela?

riana12
5. júl 2009

ja len tak hnijem doma. nemam s kym behat po vonku a sama sa citim blbo. len som si troska poupratovala v pc, precitala 1 knizku a inak nic moc... 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre