Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
14. júl 2009

ahoj cipsi 🙂 ... to je fajn, ze tam mas taky dobry kolektiv ... ja sa tiez vzdy tesim do terajsej prace ... dufam, ze aj od septembra to bude dobre 😅 😕

cipsinka
14. júl 2009

zuzi neboj bude dobre 😉 😉 😉 ja som si myslela,ze uz lepsi kolektiv ako som tam mala predtym ako som tam robila uz nebude ale teraz je tam tiez super 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
14. júl 2009

ahoj nely 🙂
no veru snad bude dobre
som sa tak fajne poopalovala u nasich na balkone, lebo doma sa nemam velmi kde a bohviekedy sa niekam najblizsie dostanem 😖 ... uz som si to aj ponatierala pantenolom pre istotu, nech ta pokozka tak netrpi

nelynka
14. júl 2009

zuzi tak si vyuzila slniecka..
ja som dneska na dvore ani poriadne nebola, len chvilku co som maciatka kusok vylozila nech si pobehaju a skamaratia a s hafanmi..ale strasne horuco dneska bolo..
zajtra chcem ist k vode a ked nie tak stvrtok urcite!

zuzanockamt
14. júl 2009

aj ja by som rada isla k vode zajtra aj vo stvrtok, ale este neviem ako MM, ci bude moct ist alebo nie ... lebo samej sa mi teda velmi nechce 😒

cipsinka
14. júl 2009

ja mam so slnieckom na dnes poriesene tu cely den prsi a mam pokoj 😀 😀 😀 😀

dobre babiky ja padam pa 😉

zuzanockamt
14. júl 2009

cipsi ... tak to nezavidim ten dazd teda ... ja sa vytesujem, ze je tu tak pekne, aj ked mi je to dost naprd,kedze som doma 😖 ... a pekny vecer ti zelam 😉 🙂

nelynka
14. júl 2009

zuzi tak my pojdeme urcite, drahy je doma a snad sa pridaju aj kamosi vo stvrtok, bolo by super 😀

papa cipsi pekny zvysok vecera

zuzanockamt
14. júl 2009

no MM chodi stale pomahat rodicom ... kazdy den ... od rana az do vecera ... chodieva domov az okolo desiatej vecer, tak neviem veru, ci sa nieco podari 😕

nelynka
14. júl 2009

tak musis ozelejet kupanie ked nemas s kym ist

zuzanockamt
14. júl 2009

no ved co ine mi ostava, len ma stve, ze mam akurat dovolenku, ktoru asi nevyuzijem tak, ako som si naplanovala

nelynka
14. júl 2009

tha svokrovci robia napriek 🙂

zuzanockamt
14. júl 2009

nerobia to naschval, no bohuzial to tak naprd vyslo

nelynka
14. júl 2009

tak mohli si to aj na inokedy naplanovat robit

zuzanockamt
14. júl 2009

no ale svokra to uz planuje asi pol roka, ze chce zacat ... uz sa nemohla dockat 😀

nelynka
14. júl 2009

aha 😀 😀 😀

zuzanockamt
14. júl 2009

ale mozno zajtra doobeda pojdeme aspon

riana12
15. júl 2009

Dobre ranko 🙂 Ziadne svitoriace ranne vtaca? 😕 😅 😅 😀

nelynka
15. júl 2009

ahojte

riana ako vzdy ja 😀

riana12
15. júl 2009

A ake zrni si bude maly cviriciacik zelat? 😀

To si nevsimaj, Nely, to len obcas mam "zachvat" sibnutosti 😅 😅 😅 😅 😀 😀

nelynka
15. júl 2009

riana asi si malo spinkala ze? 😀 😀
to sa mne stavalo ked som bola nevyspata 😀 😀 😀 😀

riana12
15. júl 2009

No spat som spala dost dlho, tych 8 hodin to aj bude, ale stale som unavena 🙄

nelynka
15. júl 2009

treba dospat cez vikend...
ja koli tomu nechcem uz robit kazdy den ale najlepsie kratky-dlhy tyzden...

riana12
15. júl 2009

No este mam pred sebou dva prac. dni, vikend je este za horami, za dolami 😝.

nelynka
15. júl 2009

to zvladnes...dneska to utecie, zajtra sa vyspis a uz je piatok 😉

riana12
15. júl 2009

vsak hej, aj tak nemam ziadny vynimocny program, takze lehnim v posteli najneskor o desiatej... 😀

nelynka
15. júl 2009

tak to je parada..sice ja som tiez tak chodivala spavat...ale ma to nebavilo, nemala som skoro vobec cas na seba..vkuse vstat, do prace, z prace, najest, umyt, kuknut telku alebo Pc a spat..a toto cely tyzden vkuse okre nedela a raz za dva tyzdne soboty..unavne strasne

riana12
15. júl 2009

Ja by som bola skor vdacna za nejaky program 😝 Niekedy je mi lepsie, ked spim hoc len 5 hodin, ale co budem sama? Tiez sa mi nechce iba pri PC vysedavat 😔

nelynka
15. júl 2009

tak to verim, treba najst nejaku spriaznenu dusu, alebo straeho castejsie vytahovat vonku

riana12
15. júl 2009

Na stareho prdim, ja uz som sa snazila dost, ponukala som mu vselico, zaujem ziadny resp. ze nema cas... Ja uz neplanujem nam ten cas organizovat, nech si robi on... Aj tak mal jeden cas hrdinske reci, ze on ma chce dobyvat. Tak nech si dobyva... Nie?
Bola som napr. vcera so znamou sa opalovat, ale takto von, mimo domu a dediny, mozem ist len kym mi nejde posledny bus a to je pred osmou vecer.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre